Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

NeoStyle said:

anabolizanlara fazla bulaşmayın bence

uç bir örnek ama olsun

Yılda bir kez iki kez çıtır kürlerle bu hale gelmezsiniz korkmayın,gram gram alırsanız aralıksız sene boyunca o ayrı o zaman ölürsünüz bile.
Bokunu çıkarmadan adam gibi kullanıldığında birşey olmaz. Çok uç örnekler vermeyin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Birde hayatinda hic kur yapmadan sunu kullanirsin boyle olur bunu yaparsin hicbisey olmaz diye rahatca konusabilmek priceless.

Çok saçma olmuş bu :) steroidlerle ilgili bilgi sahibi olmak için kullanmak gerekmiyor. Çevrenizde 10larca kullanan kişi olması,sürekli araştırmanız yada ifbb de 1. olmuş insandan bu konuları öğrenmek yetiyor.

Zaten ben burda kimseye steroid kullanın demedim? Yada reçete yazar gibi kür yazmadım? Çok fazla cahil! insan bu konuda atıp tutuyor her platformda, oral diye anapolonları dayıyorlar ilk kürlere bu konudaki doğruları yazdım, ve size batıyor olabilir ama evet her kimyasal zararlıdır ama doğru kullanımda bu zararlar görmezden gelincek düzeye iner.

Gerçekler acıdır beyler sakin olun yani webfaglık yapıp aa bak şu site steroidin incili oku demekle olmuyor bu işler.

Hadi bb

Edik : Madem patierkeklerine bu kadar butthurt oldu steroid mevzusu bu topicte bir daha bu konuyla ilgili yazmıcam,isteyen OM ile sorabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Sakin ol champ :)

Kimsenin darildigi kizdigi yok , geyik olayimiz..

Sen yap paylasimini isteyen inanir yapar istemeyen goz ardi eder gecer gider.

Steroidi su foruma soracak kadar cahilse birisi hak ettigini bulur zaten. Google ile herhalde su sitede senin paylasimlarindan cok daha derin bulgiye ulasilabilir. Unutmaki cikip webfag ler gibi dedigin anda sende bir webpageden su bilgilerini sunuyorsan kendi dediginle celisiyorsun.

Hani diyorsun ya bize webden okuyup gakdir gukdur konusmuyorum vs diye, seninpaylasim yaptigin yerde an icin bir webpage o zaman sende guvenilmez bir kaynak oluyorsun isin salakligi burda zaten.. sana inanmak yerine diger siteler sanki daha mantikli gibi..

Kisisel degil olay sadece kavram karmasasina takildim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...