Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Osie16 said:

toggie said:

Sotto said:

O lapidenin leş gibi bir kokusu vardı diye hatırlıyorum ama cesaret edemiyorum ben daha fazla çıkar diye vücuda genelde, bilmiyorum tamamen hurafe de olabilir..

kokusu kotu ama daha fazla cıkar olayı yok. jiletle kazırsan daha fazla cıkar ama. bu sadece kılı gevsetip kolayca dibinden kopmasını saglıyor.

Jiletle alınca daha fazla çıkma durumu yok hocam ya bende çoğu zaman ağda yemediği için üşengeçlikte var tabi jiletle kazıyıveriyorum daha fazla çıkmadı, sadece uçları ince olan kılları jilet küt şekilde kesince daha kalın duruyor çoğalmış gibi oluyor yoksa solucan değil abi bu kestikçe çıksın :P

abi simdi kil var kil var. ben sarisin bi cocuktum kucukken. gogsumdeki killar da oyle kastamonu halisi gibi degil. arada daha tuy seklinde olanlar var. oralara jilet vurursam eminim digerleri gibi olacaktir. jilet sakincali yani eger gurlesmesinden cekiniyorsaniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne protein israfı allah aşkına 30-40 kalori bişi atıyosundur yani sperm ile olsa olsa 3-5 gram protein lol zaten kasına gitcek protein değildir o olsa bile 0.001 gram pure muscle daha yapıcam diye sevişmicek miyim? Bırak allah aşkına kafayı kıranlar var öle yok pazardan pazara mastürbasyon yaparım (bak mastürbasyon diyo adam 30 yaşına gelmiş hala sevişmemiş) falan saçma şeyler inanmayın bol bol sevişin.

Kaldı ki spordan sonra daha bi güzel oluyor hormonlar tavan yapmış şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Osie16 said:

toggie said:

Sotto said:

O lapidenin leş gibi bir kokusu vardı diye hatırlıyorum ama cesaret edemiyorum ben daha fazla çıkar diye vücuda genelde, bilmiyorum tamamen hurafe de olabilir..

kokusu kotu ama daha fazla cıkar olayı yok. jiletle kazırsan daha fazla cıkar ama. bu sadece kılı gevsetip kolayca dibinden kopmasını saglıyor.

Jiletle alınca daha fazla çıkma durumu yok hocam ya bende çoğu zaman ağda yemediği için üşengeçlikte var tabi jiletle kazıyıveriyorum daha fazla çıkmadı, sadece uçları ince olan kılları jilet küt şekilde kesince daha kalın duruyor çoğalmış gibi oluyor yoksa solucan değil abi bu kestikçe çıksın :P

abi simdi kil var kil var. ben sarisin bi cocuktum kucukken. gogsumdeki killar da oyle kastamonu halisi gibi degil. arada daha tuy seklinde olanlar var. oralara jilet vurursam eminim digerleri gibi olacaktir. jilet sakincali yani eger gurlesmesinden cekiniyorsaniz.

Abi herkesin kıl yapısını falan bilememde ben bazen kafam esiyor 6pack bölgesindeki sarı sarı tüyleri bile jiletliyorum hiç gür şekilde falan çıkmadı yani o yüzden rahatım he sen vurursun olurda çıkar mıkar sonra bana deme hacı senden ötürüüüü diye srdhfg
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada supplement kombinasyonu yapıyım artık diyorum :
Kararsız kaldığım onwhey ve nitro arasında bu sefer pati ficütçularına ve bb.com a güvenip on whey alicam
creatine olarak gaspari var, multivitamin pharmaton kullanıyorum su anda ama ainmal bak ve anavite kıyasla çerez gibi kalıyor onu değiştiricem.
Birde 10ar servislik superpump ve nxplode alıyım diyorum 1ölçekten gidersem 20 servis 5 hafta yeter bana. Jack3d favorim ama değişiklik olsun bu sefer.

Animal Pak yada Gaspari Anavite
Optimum On Whey
Gaspari Creatine
Noxplode
SuperPump 250
Fish Oil

nasıl stack olur sizce bu?
Sosyal ağlarda paylaş

Osie16 said:

Bu arada supplement kombinasyonu yapıyım artık diyorum :
Kararsız kaldığım onwhey ve nitro arasında bu sefer pati ficütçularına ve bb.com a güvenip on whey alicam
creatine olarak gaspari var, multivitamin pharmaton kullanıyorum su anda ama ainmal bak ve anavite kıyasla çerez gibi kalıyor onu değiştiricem.
Birde 10ar servislik superpump ve nxplode alıyım diyorum 1ölçekten gidersem 20 servis 5 hafta yeter bana. Jack3d favorim ama değişiklik olsun bu sefer.

Animal Pak yada Gaspari Anavite
Optimum On Whey
Gaspari Creatine
Noxplode
SuperPump 250
Fish Oil

nasıl stack olur sizce bu?

animal pak
whey
sp250
sizeon

size on bittikten sonra

creatine
whey
animal pak
jack3d

creatine bittikten sonra

aimal pak
whey
no xplode
cell mass

3 unude denedim cok guzel stackler..

zaten NO urunlerinde arka arkaya kullanmak para israfı bi yerde, bunye alıstıgı icin etki azalıyor olcegi arttırmak gerekiyor illaki, bu da daha cabuk bitmesi demek.

o sebeple NO urunlerini degistirmek uygun oluyor.

sizeon etkisi guzel, antreman sırasında alıp daha sert idmanlar cıkarmana yardımcı oluyor ve illaki sisiriyor ve pure creatine gore daha az sus tutuyor.

cellmass ta aynı sekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Creatinebende su tutmuyor yani creatine kullandığımda gelen hacim 3 aylık kllanmasam bile gitmiyor bende bunu su tutmamasına bağlıyorum..
Evet ölçek arttırman gerekiyor no ürünlerinde bende bu yüzden 10ar srvingliklerden alip kullanıcam marka marka degistiricem belki etkisini yitirmesi uzun zaman alır ayrı ürünler olduğu için(ne kadar içerik hemen hemen aynı olsada belki psikolojik olarak etkiler)

Creatine için BSN i pahalı buluyorum ben ya (TR için konuşuyorum) o yüzden hem gaspariye olan güvenim hemde öneriler doğrultusunda gaspari creatine aldım.

Aslında nox olarak en çok denemek istediğim ürün gaspari plasma jet ama TR de satışı yok el altından bile bulamadım.

Birde bu animal pak ve anavite arasında kararsızım anavite 16 gün daha fazla gidiyor, fiyat olarakta ucuz içerik olarakta haliyle daha az içeriği ama yinede günlük karşılama oranı %700 ile %800 arasında ne kadar fark olabilir ki diye düşünmüyo değilim.
Ama bir yandanda animal pak kullanıpta 1 kişinin kötü yaa değmez bu paraya dediğini duymadım piyasadaki tüm vit. ürünlerinin bildiğim en pahalısı olmasına ramen buda güzel bi referans
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi benim bisepslerin üzerindeki deri ve kasın arası fazla olmasa da yağlı sayılırdı, kası sıktığında öyle taş gibi falan değildi, şimdi yağlar gitmiş gibi.. sert ve şekilli bi hale geldi ama hacmi ufaldı.. şimdi ben buna göre çalışmaya göre protein alımını biraz daha mı arttırayım ne yapayım
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Osie16 said:

ahaha seks dedinde şu forumlarda çılgın atılıyor bu konuda ya kimisi diyor haftada 1 gün seks mastürbasyon fazlası zarar verir kimisi diyor 2000 kalori yakılıyormuş 1 boşalmada kimisi diyor spordan 6 saat önce yapılmalı falan poker face olarak okuyorum cidden komediler.

sevişin abi spor öncesi sonrası haftada 7 gün farketmez sevişin.

yani spordan öncesi sorun değil de, sonrası için protein israfı falan filan garip garip bilgiler dönüyo

abi karsi taraf kullaniyor onu kullaniyorsa, bir terslik olmasin
Sosyal ağlarda paylaş

carnitini enerjdrink diye içersen psikolojik etkisi çok fazla dsgdfs canım sıkılınca bi alıyorum motorlar geri çalışıyo

ayrıca seks derdi olmayanlar OBJEKTİF bir şekilde cevaplasın lütfen. 1 gram kas yapcaım diye seks yapmıcam mı ne. canım istemesse yapmam yani 2 saatlik antrenmanın boşa gidiceğini bilsem
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...