Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Osie16 said:

Red o bendede oluyor ya omuzdaki damarlar bile belli olduğu dönem vardı bende kafaya takmadım deri kalınlığıyla ilgili sanırım 6pack vardı ama oturunca öle ufak bi sarkıyodu :)

cardio mu abanmak lazım bunun için.

suan vucudum zayıf iken göbeğim gereksiz.acaba yağ depom orası mı sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Yeterli beslendiğin sürece kardiyo kas mas yakmaz o hurafe, o yüzden go go kardiyo eğer seviyorsan kardiyoyu :)

Günde çift futbol idmanı yaptığım zamanlar bel bölgesinde gram yağ yoktu onu hatırladım şimdi demekki kardiyo yapmak gerekiyor :) ben hala istediğim kadar genişlemediğim için takmıyorum aşırı miktarda olmamak kaydıyla yağları.
Yağlı olduğum dönemlerde (şişko değil asdfg) hep daha güçlüydüm hayvani basıyordum ağırlıkları (kendime göre) şu anda g*tmu yırtsam yapamıyorum mesela
Sosyal ağlarda paylaş

Hizli zayiflamalarda kuru cilte sahipsen ya da okkuz gibi basip kasi fazla zorlamissan oluyor ama ikincisi zor bizler icin tabii. Genelde hizli zayiflamadan dolayi gorunuyor ozellikle kuru elastikiyeti az tipteki ciltde.

Krem bok pusur ise yaramiyor anca bronzlasirsan falan gorunumu azaliyor. Sansina kus malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Osie16 said:

Yeterli beslendiğin sürece kardiyo kas mas yakmaz o hurafe, o yüzden go go kardiyo eğer seviyorsan kardiyoyu :)

Günde çift futbol idmanı yaptığım zamanlar bel bölgesinde gram yağ yoktu onu hatırladım şimdi demekki kardiyo yapmak gerekiyor :) ben hala istediğim kadar genişlemediğim için takmıyorum aşırı miktarda olmamak kaydıyla yağları.
Yağlı olduğum dönemlerde (şişko değil asdfg) hep daha güçlüydüm hayvani basıyordum ağırlıkları (kendime göre) şu anda g*tmu yırtsam yapamıyorum mesela

futbol idmanında sabit hızla yarım saat koşu mu yapıyodunuz sadece?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...