Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Finaller bitti 3 haftalık tatili sıkı kalori hesaplı yağ yakma programıyla geçirmek istiyorum.
Şimdi denemelik bi program yazdım
yaş 22
kilo 66-67

2300 basal metabolism

Sabah kalkınca
1 cup Whey Protein in water,

Sabah.10

4egg scrambled+40 gram oats
1 Cup green tea
1 Small apple

11 Spor

12.30

1 cup Whey in water
Vitamin C+fish oil

13.15

150 gram pasta or rice
150 gram chicken or beef
vegetables
1 cup green tea

15:00

1 can Tuna in Olive Oil with a small salad (tomatoes, leuttice, cucumber)
Handful of Almonds
15ml Flaxseed Oil

17:00
salad

19:00
15 gram almonds

20:00
vegetables or fruits

21:00
100 gram cheese

şöyle bişi

Biraz dengesiz gibi duruyor ne yapsam daha iyi olur?
Haftada 1 gün dinlenip diğer günler kardio+ağırlık şeklinde olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

ben birşey sorucam, çalışanlar yada okulu olanlar belli bir beslenme programı yaptınız diyelim, okuldayken işteyken yada ne bileyim dışarıda bi yere gitmek zorunda kaldınız o öğünü nasıl değerlendiriyosunuz yanınızda filanmi götürüyosunuz yemeği yoksa esmi geçiyosunuz yoksa dışarda birşekilde o öğünü fastfoodla filanmi geçiştiriyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

C3nK said:

ben birşey sorucam, çalışanlar yada okulu olanlar belli bir beslenme programı yaptınız diyelim, okuldayken işteyken yada ne bileyim dışarıda bi yere gitmek zorunda kaldınız o öğünü nasıl değerlendiriyosunuz yanınızda filanmi götürüyosunuz yemeği yoksa esmi geçiyosunuz yoksa dışarda birşekilde o öğünü fastfoodla filanmi geçiştiriyosunuz.

kilo sorunum olmadığı için go go mcdonalds 2-3 tavuk burger yanına milkshake
Sosyal ağlarda paylaş

C3nK said:

yanımda götürmeyi denedim 1-2 kere ton balıklı sandviç falan da o iş olmuyor ya yalan oluyor. Izgara tavuk-pilav yiyorum ben dışarıda yediğimde, sakın bugerkinge falan bulaşma.
Sosyal ağlarda paylaş

şey bir kere zorlamışsın bundan sonra pek bir şey farketmez çalışma temponu azaltmak...bence programa uy.Hem zaten bir süre sonra o ağrılar sana zevk verecek ,spor yaptığına,çalıştığına,efor sarfettiğine dair belirtidir o.Sende seveceksin onları.
Sosyal ağlarda paylaş

aga ne sevmesi, bigun guzel guzel yapiom sporu, ayni gun hicbisey yok yani maraton kos deseler kosarim. Ertesi gun ufaktan agri. Bi gun sonra 15 kisiden dayak yemis gibi evde yatiom. Yuruyemiom bacaklarimdaki agrilardan yani azaltma derken. Setleri 10-12 den 6-8 8-10a indirsem. Bilemedim :(
Sosyal ağlarda paylaş

bence indirme derim...çünkü bir kere o çalışmayan kaslarını çalıştırdın ve onları bir kere zorladın,artık yapman gereken tempolu bir şekilde devam etmek,onu en başından düşünecektin yani,yavaş yavaş başlamayı...sen azaltsan da azaltmasan da kas ağrın bir hafta olur...uff şimdi düşündüm de,ben sakatlığımdan 1 ay sonra antremana gittiğimde...off acı dolu bir haftam aklıma geldi.Neyse kolay gelsin iyi çalışmalar.
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

geçer geçer tabi,vücudun ne zaman ki alışır o zaman rahatlıkla ağrı duymadan spor yapabilirsin,he eğer bırakırsan ve tekrar başlarsan ee tabi o zaman gene ağrı gene ağrı...

eğer öyle spor yapıp da ağrısız sızısız takılınıyorsa, bu çalışılan yerlerin yeterince yorulmadığını veya çalışılan yerlerin çok sık ve benzer yoğunlukta çalışıldığını gösterir.

adam gibi çalışılmış bölge hayvan gibi ağrır özellikle doms nedeniyle ertesi gün değil 2 gün sonra. no pain no gain diye artislik olsun diye söylememişler hem çalışırken acı çekeceksin hem sonrasında. eğer bi yerinizi çalıştıktan sora ağrımıyorsa bilin ki adam gibi çalışamamışsınız, olmamış o iş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...