Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Kemarlos said:

doğal troll olm. vahşi ortam trolü.

:D

O değilde askere gidiyorum aralıkta. Buralara pek uğrayamazsam herkese selam ederim. Hayvan gibi yiyin, hayvan gibi çalışın kış sezonunda.

Ben askerde biraz kas biraz yağ kaybedip geliyorum. Dönünce testesteron dolu muhabbetlere devam ederiz. Bu başlıkta çok güzel şeyler paylaşıldı uzun süre. Hepinize teşekkür ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu soru için en uygun yer burası sanırım.

Hiç etrafınızda Proscar (Propecia) kullanıpta kilo almaya başlayan birilerini görüp/duydunuz mu?

İlaçtan önce şu anki yediklerimin daha fazlasını yiyip ve hiç egzersiz yapmayarak çok rahat kilo veriyordum. Şu an hem yediklerime dikkat edip sağlıklı şeyler yemeye çalışıyorum, hem de gün aşırı 25-30 dakika kardiyo yapıyorum, fakat ona rağmen kilo veremiyorum. Acaba ilacın yan etkisinden kaynaklanan artan testosteron seviyesi kilo almaya neden olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Selam

Daha onceden de bahsetmistim, 4 aylik pure cardio calismasindan sonra 20 kilo verdim :) Simdik Yaklasik 12 kilo kadar daha yag kaymetmem gerekli fakat bundan sonra uzerine agirlik calismasi da eklemeye karar verdim.

Pure cardio yaptigim donemde:
80-100dk cardio
Agirlik calismaya baslamakla birlikte:
40-70dk cardio yapmaya basladim.

Birincil olarak sorum, su an ki cardio miktari yeterli midir? Agirlik calismasiyla verimsizlik yaratacak bir durumu var midir? Veya Ek tavsiyeniz var midir?

Dahasinda 1 aydir boyle bir baslangic programim var. Burada yetersiz gordugunuz veya eksik gordugunuz veya su degisiklik daha iyi olur dediginiz noktalar var midir?

Yorumunu esirgemeyen pati irilerine tesekkurumu iletiyorum :)

1. Gun
• Chest Machine 4x 12
• Butterfly 4x 12
• Inc. Dumbell Press 4x 12
• Barbell Curl 3x 12
• Hammer Curl 3x 12

2. Gun
• Front Pull Down 4x 12
• Rowreg Machine 4x 12
• Lat Pull Down 4x 12
• Push Down 3x 12
• One Arm Dumbbell Tricp.3x 12