Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Valhalla said:

Öyle değil
Beslenmem iyi yani trainerımın diyet listesine uyuyorum ki diyet epey kabarık.
1 ay gibi kısa bir sürede bile kilo aldım ki kardiyo-istasyon yaptım 3 hafta 1 hafta ufaktan programa girdim.

Yetiyo beslenmem ama bana yetmiyo yani psikolojik olarak. Fazladan 70gr karbonhidrat alsam ne güzel olur diye düşünüyorum mesela o 75m lik karbonhidrat paketi için.
Daha ürünler gelmedi yani creatine-whey protein ve gainer. Gelene kadar gnc den aldığım ürünleri kullanıyım dedim.

Yani ne biliyim biraz pimpirikliyim bu konuda, 1 ay sürede alabilceğim max performans-kütle-kg ye ulaşmak istiyorum.
Tabiki biliyorum beslenmenin yanında EK ürünler olduğunu.

O dediğin protein tozuna bakıcam twinlab yerine siparişi değiştiririm olmadı

Editine edit : Tekrar söylüyorum alt yapım var 12 sene aktif spor hayatım oldu, kısa bir sürede body. yani kardiyo yap hareketleri yanlış yapıcaksın falan filan bunları geçtim ben :) olayda yeni başlıyor olmam yok.

artisi olur eksisi olmaz hic birinin , yardir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Valhalla said:

Öyle değil
Beslenmem iyi yani trainerımın diyet listesine uyuyorum ki diyet epey kabarık.
1 ay gibi kısa bir sürede bile kilo aldım ki kardiyo-istasyon yaptım 3 hafta 1 hafta ufaktan programa girdim.

Yetiyo beslenmem ama bana yetmiyo yani psikolojik olarak. Fazladan 70gr karbonhidrat alsam ne güzel olur diye düşünüyorum mesela o 75m lik karbonhidrat paketi için.
Daha ürünler gelmedi yani creatine-whey protein ve gainer. Gelene kadar gnc den aldığım ürünleri kullanıyım dedim.

Yani ne biliyim biraz pimpirikliyim bu konuda, 1 ay sürede alabilceğim max performans-kütle-kg ye ulaşmak istiyorum.
Tabiki biliyorum beslenmenin yanında EK ürünler olduğunu.

O dediğin protein tozuna bakıcam twinlab yerine siparişi değiştiririm olmadı

Editine edit : Tekrar söylüyorum alt yapım var 12 sene aktif spor hayatım oldu, kısa bir sürede body. yani kardiyo yap hareketleri yanlış yapıcaksın falan filan bunları geçtim ben :) olayda yeni başlıyor olmam yok.

artisi olur eksisi olmaz hic birinin , yardir bence.

Bende öyle düşündüm zaten hatta dışarda gezerken avm lerde o shakerlardan alip instant tüketim bile yapilir ehue :)

Ne biliyim insanlarda supplementlere karşı antipati var,yok gerek yok yok birişe yaramaz gibi..
Tek başlarına işe yaramaz tamam ama beslenmeme de dikkat ediyorum,dur bakalım sonuçları yazarım 1 ay sonra.
Energel'dende bi 10 tane kadar alıcam kafam estikçe antreman sırasında kullanırım fln.

En kötü ihtimalde kaybetceğim tek şey 3-5 kuruş olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

neden kilo almak istiosun ki ? kas yapın varsa zaten kilosuz bi şekilde güzel durur baya.He dersen antremanda enerji lazım oluo ,düzenli beslenmeyle halledebilirsin veya karbonhidrat tozları var(tavsiyem spordan önce ve sonra bişiler yemen makarna pilav olur , muz güzel bi besin örneğin potasyum vb de var içinde).Yağ olarak kiloyu müsabakaya çıkanlar falan alıo , ya da ne biliyim sporla ilgili yarışmalara katılanlar uzun zamanlı enerji için ama senin öyle bir durumda olduğunu sanmıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

sendeki olan kasın hacmini arttırmaya bak bence, zaten onu arttırınca yeterince hacimli görünürsün.Tabiki bu dediğimde biraz sabır gerekli :P Ayrıca karın kasına yüklen derim madem zayıfsın karın kasını (6 pack 8 pack allah ne verdiyse) görebilecek şekilde çıkartabilirsin :).Ama illede yağ olarak kilo alıcam ben diosan karbonhidrat tozları hoş bunun için, yağlı yemek ye, mesela makarna yapıosun diyelim bas tereyağını dibine :D , ardından kremşantili tatlılar yiyebilirsin , cips + bira yapabilirsin vb. :P.Ama benim tavsiyem bulk dönemine girmen ki biçok yazı öneri ve program var internette. Tabi bunun öncesinde 2-3 ay kadar vücudunu alıştırman lazım kilolara.
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 gün boyunca günde 30 gramla başla. Tepeleme bir tatlı kaşığı 5 gram. Bu ilk günlerde 6 porsiyona bölüp alabilirsin. Sonrasında günde 5 gramla, yani tek porsiyonla devam edersin.

Bu yükleme dönemini 2-3 gün yerine 1 hafta yapanlar da var ama 2-3 günün yettiğine dair bir sürü makale okumuştum zamanında. Hatta hiç yükleme yapmayanlar da var. Ama onu denediğimde pek etkisini görememiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...