Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

hersey tamamda, su 6 ogun olayini uce dusursek olmuyormu. 6 kez nasil yiyelim ya, bu prolar icin, isi gucu olmayip sadece gyme gidip aralarda yemek yiyebilecekler icin gibi duruyor. acaba ogunleri birlestirip 3 e dusursek ayni etkiyi gosterirmi.

6 abi 6 yani, her 3 saatte yemek ye diyor adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam vejeteryan baştan fail bence : D
Bu arada göğüs antremanlarımdan hiç memnun değilim.Tüm kaslarım kıçım dahil kas acısı çekerken ertesi gün göğüslerimde tık yok o kadar hareketi kontrol ettirdim doğrumu yapıyorum falan diye yoksa yinede gelişiyomu bunlar nedir yav?
Sosyal ağlarda paylaş

4*10 fakat zorlanana kadar devam ettiğim oluyor 11 12 yada 8 de kaldığımda oluyor hareketteki kiloya göre değişiyor biraz.Fakat o zorlanma omuz biceps triceps şeklinde değişiyor evet az biraz göğüsüm çalışıyor hissediyorum fakat yarın acıyacak kadar yeterli değil ve yine ilginçtir ki hareketlerim doğru yapıyorum gibi duruyo??
Sosyal ağlarda paylaş

Superset iyi fikir. Drop set'te yapabilirsin. Bunlar ciddi olarak arttırıyor intensity yi. Ve dumbell ile daha güzel zorlayabilirsin. Ben özellikle dumbell fly yaparken zorladığımı çok iyi hissediyorum. Bench press'te o kadar gergin bi hissiyat olmuyor.

Triceps güçsüzlüğü bende de vardı. Yapım itibariyle zayıftı benim tricepslerim. Onları güçlendirince göğüs haraketlerindeki performansım çok değişti. Biraz da zamana bırakmak gerekiyor herhalde.

Özetle kemarlos a katılıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün salonda hocaya sordum o da aynı şeyi söyledi.Bench yaparken asıl işi biceps triceps yapar onlar acır fakat yanında göğüste çalışır acımıyo diye bunalıma girme tricepsleri güçlendir dedi Şimdi ona çalışıyorum bende.Genelde dumbell ile superset yapıyorum olduğu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bir sorum olucak,
3 3.5 sene önce 120 kilolara kadar çıkmıştım ve baya çatlaklar oluşmuştu, bütün bel çevrem, baldır ve bacağın tam bitiş kısımlarında çok büyük mor mor çatlaklar oluşmuştu bende bundan endişelenip diyete başlayıp 80 kilolara kadar düşmüştüm ondan sonraki birkaç sene kısır döngü şeklinde 80 90 arası kilo alıp alıp tekrar diyete girerek alıp, verip duruyordum.Nisanda tekrar spora başladım, çok sağlıklı şekilde sadece yağlardan inceldim belden 15 cm inceldim şuan kilom 74 belim 91cm filan
sorum şuki yağ oranımı incelttikce çatlaklar yüzünden derim esnekliğini kaybetmiş gibi kilo verdikçe sarkmalar artıyor bunlar için ne yapmamı önerirsiniz, özellikle bacak ve baldır kısımlarında çok fazla çatlaklardan dolayı çok fazla sarkmalar var
Sosyal ağlarda paylaş

Zamana bırakmak dışında yapabileceğin çok bir şey yok bildiğim kadarıyla. Aynı sorunun daha hafif bir şekilde bende de var. Bir kaç yıldır pek bir düzelme yok. Belki de tek çare ameliyattır ama çok derin araştırmadım. Keseleyerek derinin üstündeki ölü kısımları vücuttan atmak yararlı olabilir diyenler var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...