Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

cok mantikli bir oneri sevdim.

ancak 1-3 set agir girip ardindan 1-3 set intense girmek cok zorlamasin beni.

zaten ben nlp girecegim yani iki hafta full intense bir hafta full agir, intense esnasinda yapacagim o tek setlik sok agir girisin amaci kaslari sersemletmekti ve diger hareket oncesi 2-3 dakikalik dinlenme esnasinda recover edecegimi dusunmustum. tabii once girip ardindan intensede mukemmel olabilir ancak ikinci harekette gene intense sonuna denk gelmis oluyor. her ne olursa olsun guzel ve mantikli bir oneri thx.

simdi ben spotteri seciyorum gymde, ozellikle beni ezdiren spotterlarim var (arkadaslarim), yani bazisi geliyor yardim edecek masallah kendisi calisiyor nerde ise, iyi bir spotter zaten yardim ettigi adami eziyor. tam bittim geberecem dedigim anda kucuk bir etki yapiyor ve ben yol aliyorum.

spotter deyip gecmemek lazim cok ama cok onemli.
Sosyal ağlarda paylaş

Buarada Creatine & Beta-Alanine kombinesi de denenebilir Kanuni. Benim bu seneki planımda o var. Şöyle ki; Link

İdman günlerinde idman öncesi ve sonrası, off günlerde ise günde 5gr bile almak yeterli buarada çünkü off günlerde insan creatine depolarını bitirecek pek bir aktivite yapamıyor. Yani creatine'i yatmadan önce alman çok mantıklı değil. Gün içerisinde almak daha mantıklı. Yatarken ZMA, Glutamine, Tribulus, Casein falan daha önemli. Buarada Tribulus veya ZMA kullanmayı düşündün mü hiç?

Yükleme yapınca ben daha iyi hissettim ama araştırmalar bunun aksini söylüyor. Yani yükleme yapmadanda gayet etkisini gösteren bir supplement. Ayrıca ben 6 ay aralıksız kullandım. Hiç bir şikayetim olmadı. Sadece biraz su tuttu vücudum o kadar. Onun haricinde şuana kadar çok faydasını gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

creatine hayalim simdilik suya dustu , esim fena karsi cikti :) kizdirmiyim isin cogu onda yemek hazirliyor falan.

perfect dedigin seyleri hic denemedim hatta duymadim bile :D

su elimdeki stack bitince belki creatine denerim.

yasli adamiz sizin gibi dayanikli cikmayabilir bir tarafim riske girmiyim simdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kucuk pizza yedim diye uzulenler var yapmayın :D goturun arada.

diyete girdim sixpack cıktı gerilmeden vs belli oluyordu, diyeti TAMAMEN bozdum mcdonalds dominos ikilisinden baska bisi yemiyorum, artık kendi kendilerine belli olmuyolar.

ama arkaya gerilince biraz guzel gozukuyolar :D

herseyim gibi spor yasantimda duzensiz ve orantısız olmaya basladı.

karın dısında fısladım resmen..
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

houyt testesteronumuz yerindedir alimallah :P

valla bilmiyorum ama durum normal gorunuyor :D ekstradan bu hormonun alinmasi veya uretiminin arttirilmasi ile ilgili kotu seyler okudum az once. dusunmeyin dusundurtmeyin dusunmeyelim bence.

ne gibi kötü şeyler, doğal testesteron arttırımıyla, iğneyle testesteron alımı arasında çok fark var. Yediğiniz bazı belirli yiyecekler bile doğal yollardan arttırıyor testesteronu. Bence Natura Test Boosterların 18 yaşının altında olmadığın sürece pek bir kötü etkisi yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi size hem gobekli hem de karın kası sahibi nasil olunur anlatiyorum arkadaslar.

etrafta karı kız yokken oldugunuz gibi davranın, benim gibi hafifte olsa kambur olabilirsiniz, ve gobeklide olabilirsiniz. saldım cayıra mevlam kayıra misali :D

kambur ve gobekli

http://img838.imageshack.us/img838/4277/gobek1.jpg

sora baktınız ortama giriyosunuz filan, kızlar vs hemen dik duruşa geçin. sora biraz daha zaman gecince sırtım agriyor yaww tribine girip resimdeki sekilde gerinin ve six packlerinizi belli edin. tabii burda onemli nokta o sırada caktırmadan karnıda biraz iceri cekmek. :)

kaslı sdf

http://img101.imageshack.us/img101/7062/sixxa.jpg

geyik bi yana, su pizza konusu oldugu icin soyluyorum. iyi beslenmek ve bunu duzenli yapmak gercekten cok zor, denedim ve beceremedim.
istikrar yakalıyamadım, kendi yasam bicimime gore degisiyor artık. dusa musa girerken bakıyorum gobek buyumus karın kasları fılan belli olmuyorsa o ara dikkat ediyorum yag almamaya.

ondan sonra duzelince tekrar aliyorum filan, sacma biraz ama bu sekilde ilerliyor benim beslenme programı.

ha ama antreman aksatmiyorum pek.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna, yerinde olsam lat'lere çılgınca abanırdım.

Buarada mirage doğru demiş. Yörsan yağsız lor peyniri varken casein proteini tozuna para vermeye pek gerek yok Türkiye şartlarında. 500gr'lık kutuda 100gr casein var. 3,5TL gibi birşeydi. Hesabı siz yapın. %2 yağlı. Herkaşam 300ml yağsız süt ile 100gr loru götürbilirsin yatmadan. Veya 150gr lor işte. Ben uzun süredir öyle yapıyorum. Ayrıca çok lezzetli :D

Birde benim gözümde creatine'in yerine tercih edilecek o kadar etkili başka supplement yok (whey haricinde). Bu sene beta alanine ve taurine ile kombine edicem bakalım nasıl olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...