Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Pasha@
Dediğin bumu abi buysa fiyatıda uygun gibi geldi bana

http://www.supplementler.com/shop/Protein-Tozlari/Muscle-Tech-Nitro-Tech-Hardcore-Pro-Series-2-lb.html/manufacturers_id/16/

(eğer reklama falan giriyorsa modlara silebilirler)

Ek:abi birde şöyle birşey buldum kilo aldırıcı içinde yok yok http://www.supplementler.com/shop/Kilo-Aldiricilar/Biotech-Nutrition-Mega-Gainer-3100-4-5-kg.html
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi, sormak istediğim birşey var.

Kollarım, pazu kısmı falan yaz dönemindeki çalışmalardan dolayı gayet iyi bana göre, lakin göğüs ve göbekle ilgili problemim var.

Bildiğin göbek, çok çıkık değil ama toplu gözükmüyor. Birde, göğüsler hiç iyi değil. Şöyle diyim, tahta gibi deriz ya bazı kızlara, o kızlardan daha iyi ahahahahaha. -başka türlü nasıl anlatayım olm-

ahaha böyle bi resim buldum, gerçi eski bi resim ama göğüs bölgesi pek değişmiş değil, hatta daha toplu şimdi. -soldakiyim ben- -soldaki derken elemanın kafasını şefkatle tutma pozu veren benim-

Özet olarak, o bölge ve karın kısmı rahatsız ediyor. Özellikle yazın tişöt giyince hatun memesi gibi olsun istemiyorum zıhızıhızıhı. Spor salonu imkanım şu aşamada yok, vakit yokluğundan dolayı. Ne tarz bi çalışma yapsam evde, kaç adet ney yapmam lazım, nasıl başlayayım. Bi tavsiye olursa sevinicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Göğüs = şınav.

Karın = mekik.

that simple.

ağırlık koyarsın sırtına şınav çekerken 12-14 tekrarı geçebiliyosan. sırt çantanın içine tonla kitap doldurur sırtına takarsın falan. kişisel rekorunu kitap fazlı tutarsın. bugün 15 kitap kaldırdım YAY!

mekikte adam gibi yavaş yavaş yaptığın sürece ağırlığa gerek olmaz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Cathodic said:
galiba kilo kaybetmeye başladım.Zati sıcaklardan pek iştahım yok normaldede baya zayıfım acaba whey protein kullansam sizce nasıl olur? hem kilo alımı hemde kaslar için.bir kaç kişi fiyat performans açısından Universal ANIMAL MAX önerdi sizce nasıl?yada sizin önerebileceğiniz yan ürünler,diet vb...

Whey protein'in kilo alımına pek faydası yok. Genelde nerdeyse saf protein olduğu için kalorisi çok düşük zaten. Anca az yediğin için günlük protein ihtiyacını karşılayamıyorsan işine yarar.

İlla kilo almak için supplement istiyorsan weight gainer'ları düşünebilirsin. Ama bence en doğal ve en etkili yöntem cevizgiller. Badem, fındık, ceviz, yer fıstığı, kaju... İştağın olması bile avuç avuç yiyebiliyosun zaten. Farketmiyo bile insan. Bi bakıyosun hop bitmiş, binlerce kalori almışsın. Fıstık ezmesi de harika iş görür. Tabi bi de tam yağlı süt...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence en etkili kilo alma yöntemi lapa + yoğurt abi :D Çılgınca karb tüketebiliyorsun.

Buarada kilo almak için, yani büyümek için vücudu anabolik ortamda tutmak gerekli. Bunun için gece yatmadan önce 30gr kadar uzun salınımlı protein alımı bence önemli. (beraberinde Glutamine de çok güzel etki ediyor aslında.) Tabi uyku saatine de özen göstermek gerek. Gece uyurken büyüdüğümüz için bundan maksimum şekilde faydalanmak gerek.

Ben olsam weight-gainer yerine whey + glutamine ve bol bol lor alırdım. Geri kalanını da iyi bir diyetle götürürdüm. Eğer ağırlık çalışmasına yeni başlıyorsan iyi bir diyetle ilk 6 ayda çok iyi büyürsün. Kalori alımını olabildiğince yüksek tutmakta fayda var çünkü vücut bir daha hiç o kadar hızlı büyümeyecek. Bundan sonuna kadar faydalanmak gerek. Eğer yağlı bir vücudun yoksa hiç korkma aban sağlıklı yiyeceklere.

Buarada whey şart değil. mirage'ın dediği gibi protein açıklarını kapamak için kullanılabilir. gerçi bunu lor ile de yapabilirsin ucuz şekilde. ama biraz daha zahmetli olur. Shake içmek çok daha pratik çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...