Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

http://www.exquisa-international.de/Productworld_fromage_frais_500g.php

bu sayfadaki en ustteki nesne 500 gr lik olan exquisa - quark creme.

seker yok bro bendekinde.

%0,2 gr yag ne demek ya :D

EXQUISA FROMAGE FRAIS 500g Natural

100 grinda :

kalori 48
protein 8,0
karb 3,5
fat 0,2

Bugün aldım bundan. Snack olarak 250 gramına biraz kellogs special K katıp yedim. Bariz yağsız süzme yoğurt abey bu. Çok katı ama fena olmadı kellogs ile.

Hakkaten iyi haydari yapılır bunla. Sonra içine havuç vs batırıp maç izlerken yenir. Kilo vermeye çalışırken atıştırmak için birebir. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Orda programlar sağlama benziyor. İşe yarar bence.

Kanuni said:

haydarinin icinde 1 fincan zeytin yagi varmis, amaney.

yaptircaktim vaz gectim.

1 fincan yerine 1-2 kaşık koyarsın olur biter. Zeytinyağı çok faydalı. Günde en az bir kaç kaşık yemek lazım.

Hem zaten haydariye asıl tadı veren içindeki otlar ve baharatlar. Çok yağlı olunca ben pek sevmiyorum. Yeşil yeşil üste çıkıyor falan.

Bu arada ben kilo verdikçe göbek gittikçe eriyor ama karın hala dışarda. Sırf alttan simit şeklinde değil, bütün karın öyle. Yani tüm yağları yaksam da six-pack çıkarsam bile dışarda kalacak gibi gözüküyor. Tamamen genetik mi bu yapı?
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

Orda programlar sağlama benziyor. İşe yarar bence.

Kanuni said:

haydarinin icinde 1 fincan zeytin yagi varmis, amaney.

yaptircaktim vaz gectim.

1 fincan yerine 1-2 kaşık koyarsın olur biter. Zeytinyağı çok faydalı. Günde en az bir kaç kaşık yemek lazım.

Hem zaten haydariye asıl tadı veren içindeki otlar ve baharatlar. Çok yağlı olunca ben pek sevmiyorum. Yeşil yeşil üste çıkıyor falan.

Bu arada ben kilo verdikçe göbek gittikçe eriyor ama karın hala dışarda. Sırf alttan simit şeklinde değil, bütün karın öyle. Yani tüm yağları yaksam da six-pack çıkarsam bile dışarda kalacak gibi gözüküyor. Tamamen genetik mi bu yapı?

stomach vacuum.
Sosyal ağlarda paylaş

helcaraxe sen optimum wheyde kullandin simdide nitro tech, bende su anda ikiside var hatta nitro tech in pro olmayan versiyonuda gymde tattim, aralarinda en super nitro tech normal olan, evdeki pro hafif bir seyler iceriyor taddan kaciran, ancak sana soracagim su ki on whey bunlarin yaninda daha seyrek ve tad olarak daha basarisiz bana gore, birde sanki nitro serisinden sonra on whey sanki kirpilmisda yapilmis gibi , kesin yaniliyorum sonucta dunya on diyor ama malin tadi, yogunlugu ictigindeki tatmin hissi cok kotu. sen ne dusunuyorsun bu konuda ? eger dersen ki evet bencede nitro on in yaninda daha yogun ve tad olarak daha iyi tamam dicem, devam edicem on wheye.

tum bunlardan sonra made in china cikacak diye korar oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...