Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Perfectionist said:

Ben son 3-4 aydır shrugs yapıyorum. Yüksek ağırlık ile giriyorum, piramit set şeklinde. Ciddi anlamda gelişti. Çok çabuk tepki veriyorlar gerçekten.

Şimdi tavsiye lazım bana. Göğsümün üstü gayet güzel doldu. Fakat alttan yeterince çizemedim. Son 1 aydır decline bench press yapıyorum ama bir haraket daha ekleyeceğim incline'ları çıkartıp. Ne yapıyım? Alt göğsü çok güzel vurur dediğiniz haraketler neler? Gerçi BF oranım biraz yüksek ama yinede daha iyi olması gerekirdi.

pullover hardcore olanından. böle benche yanlamasına yatıp götün boşlukta olanı.
Sosyal ağlarda paylaş

göğüslerimin omuzlarımın hacimlenmesini istiyorum. armut daha iyi yapıyo diyolar? kaç rep? kaç armut?

---------

@Perfectionist

Pull-over yapıyorum uzun zamandır. Pull over çok fazla yeri çalıştırıyo. (hardcore dediğiniz den yapıyorum uzun süredir) Bence dips daha etkili bir hareket. Ben de onu danışıcaktım.

flat bench
inc. bench
flat fly
pull-over

yapıyorum göğüs programında. Chest dips'i nası sokuşturabilirim buraya pullover'ı çıkarıp yerine chest dips koysam çok mu yorucu bir program olur göğüs için??
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

temmuz başı yeni stack oluşturucam, nası sizce hadi bicepslerinize kurban

preworkout: Jack3d - USPLabs
postworkout: mhp dark matter, on whey
multivit: on opti-men
yatmalık: on casein

:) bodybuilding.com daki en iyi satanlar listesinin en basindakiler bunlar zaten :)

preworkout icin ben gaspari sp 250 ve no xplode nt kullaniyorum, gaspari daha iyi geldi bana. simdi gaspari bitti no xplode u bitirecegim kalmasin.

guzel senin stack.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...