Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

yumurta pişirdiğiniz zaman emilim oranı artıyo %98'e kadar çıkıyor ama pişirmeden yutarsanız bi faydası olmaz çoğu sindirilmeden atılır.

şöyle bir tarif buldum denicem yarın.

said:
Malzemeler
10 yumurta
1/2 paket yulaf
3 kepce protein tozu (vanilya yada muz tercihen)
1 adet muz

10 yumurtanin beyazi ve 2 sarisi ile bu malzemeleri mixerde karistiriyoruz. Teflon tavaya cok az zeytinyagi surmek kaydiyla bu bilesimi kizgin tavaya dokuyoruz. Once altini sonra cevirerek ustunu pisiriyoruz. Bu karisim 3 adet krep yapiyor.
Protein miktari 90gr (protein tozu) + 45gr (yumurta) toplam 135gr
Sosyal ağlarda paylaş

30dk lık koşu bandında 9.5/hla sadece 2 kere 1er dakika dayanabiliyorum kalbim patlayacak gibi oluyor. Ardından gidip 2 dk 5.5-6'yla yürümek zorunda kalıyorum nefesimi toplamak için.

Lisede 1kmyi ortalama 5dk da koştuğumu gayet iyi hatırlıyorum. Bu da ortalama 12km/h demek
Liseden sonra öyle aman aman spor yapmadım ama bu kadar fark olması normal mi yaa. Koşu bandında koşmak daha mı yorucu yoksa ben ölmüş müyüm bu 10 senede?

Yaş 25, boy 186 kilo 80 bu arada. Sigara hiç içmedim.

Bir de koşmaya başlayalı beri abur cubur, tatlı, cips vs yiyemez oldum. O kadar egzersizden sonra gidip tatlı vs birşey yemek gerizekalıca bir hareket olacağını düşünüyorum. Hayattan soğudum bu yüzden. Sporla oluşan endorfin yalanmış galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Bir de koşmaya başlayalı beri abur cubur, tatlı, cips vs yiyemez oldum. O kadar egzersizden sonra gidip tatlı vs birşey yemek gerizekalıca bir hareket olacağını düşünüyorum. Hayattan soğudum bu yüzden. Sporla oluşan endorfin yalanmış galiba.

yalan değil gibi, ben 6 senelik sigaramı ve abur cubur sayılabilicek çoğu şeyi bıraktım bb sayesinde. yani en azından öyle düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...