Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Cons said:

2 farklı protein tozu bi bok farkettirmez sana ölçü olarak. ayrıca değişkenleri sabit tutamayacağın için farkettirsede senin farketmen imkansız olur. azcık yabancı forumlara takılın olm bu işten para kazanan adamlar bi taşak geçsin sizin x mi alayım y mi alayım sorularıyla kendinize gelin dfbdfvdsv

Fark ettirir. Düzenli yaşayan bir insansan zaten 2 kutunun kullanımı boyunca pek bir değişken olmaz hayatında. O gelişimleri öle aynaya bakarak farketmiceksin zaten. Vücüt analizi için kullanılan profesyonel aletler var. Sana metobolizma hızından tut penisinin boyuna kadar bilgi veriyor. 2 farklı ölçüme bakarak bu farkı çok rahat şekilde görebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Büyümüyor. Hatta vücut çok büyüdüğü zaman eskiden zayıf bir insansanız hacim kazanınca daha küçük görünüyor kalıba göre. Benim teorim budur. Bir çeşit ilüzyon yani :D

*Buarada bacaklarımda da çatlaklar olmaya başladı. Ama iç kısımlarında. Çok ilginç. Geçmedi hala. Tam omuz ile biseps arasında da var.

*Birde squatta neden dizlerimin acıdığını çözdüm. Ağırlığı arttırırken şeklinö bozuyormuşum farketmeden. Squat yaptığım yerin karşısında ve yanında ayna olmadığından göremedim uzun süre demek. Şimdi çalışmıyorum, bir süre programımdan çıkardım. Odada her gün haraket şeklini çalışıyorum. Haraketi tam nizami yapabildiğim zaman tekrar giricem.

Zaten finaller var gidemiyorum salona pek. Ara vermiş oldum artık ne yapalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hem yüzüp hem de ayrıca kardio yapmak mantıklı mı? Yoksa yüzdüğüm saatleri kardioya saysam da ayrıca ağırlık çalışsam kardiodan arta kalacak saatlerde, daha mı hayırlı olur benim için?

Amacım 1.5 senedir belim ağrıyor vs. diye tembelleştirdiğim vücudumu forma sokmak, yağ oranını azaltmak ve sıkılaştırmak btw.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

*Buarada bacaklarımda da çatlaklar olmaya başladı. Ama iç kısımlarında. Çok ilginç. Geçmedi hala. Tam omuz ile biseps arasında da var.

o çatlaklar geçmiyor malesef, anca ilk oluştukları zaman bi kaç önlem alırsan iyileşebiliyor diye duydum ama geçmiyolar, benim de gögüsümden bicepslerimin iç kısmlarına doğru var, bi kaç senedir.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar 2 senede baklava kaslı halimden 18 kilo alarak göbekli halime ulaştım sadece göbek var ama geri kalan yerler düzgün çoğu zaman kiloyu söylediğimde şaşırıyorlar.vücut geliştirme&yağ yakma programına başlıyorumda önerebileceğiniz hap vb var mı ? bu olaydan hiç anlamıyorum çünkü yada önerileriniz de olur :) yağ yakım ile ilgili
Sosyal ağlarda paylaş

yağ yakmak için karbonhidrat alımını nerdeyse 0'a çekip bol bol kardio yapıcan, hap almanı tavsiye etmem bol bol c vitamini ve yeşil çay içersen faydası dokunur yağ yakımına.

ha birde sabahları uyandıktan sonra aç karnına koşarsan(hiit) %200 daha fazla kalori yakılır, tavsiye ederim.

7thBreath said:

Perfectionist said:

o çatlaklar geçmiyor malesef, anca ilk oluştukları zaman bi kaç önlem alırsan iyileşebiliyor diye duydum ama geçmiyolar, benim de gögüsümden bicepslerimin iç kısmlarına doğru var, bi kaç senedir.

bu önlemler ne peki?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...