Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

3 günlük Viyana-Budapeşte-Münih gezimden az önce geldim. Son gün 9 saate yakın araba kullanmaktan puding kıvamına geldim. Budapeştede 25 derece sıcakta 10 saate yakın t-shirt ile yürümekten boyun ve kollar feci yanmış. Yarın spora gitmek istiyodum ama vaktim olmayacak sanırım. 4 gün spor yapamamış olcam. Çarşamba günü tam gaz gircem. :)

Kemarlos, çok tekrar (15-20) programları hocalarım sadece kısa süre için tavsiye etmişti bana. Max 4-5 haftalığına. HST gibi bazı programlar sadece 2 hafta kullanıyor. Çok yorulmak biraz kandırıcı bir his olabilir. Eline 2-3 kilo dumbbell alıp 50 tekrar max set hareket yapsan yine kasları hissetmeyecek kadar yorulursun. Yine pump olur. Ama ertesi gün hulk gibi uyanmazsın.

Denemek görmek en iyisi tabi. Çok yorulmak ve pump hissi şart değil, önemli olan sonuçlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet doğru diyorsun, ben de 1 ay falan kadar yapmayı düşünüyorum. 21 mayıs'ta başladım, haziran sonu gibi hacim programıma dönerim heralde ama amacım kasları parçalamak, yağ oranımı azaltmak, çok tekrara geçmemin nedeni bu, hacimlenmek için veya pump hissi için yapmıyorum. aynı zamanda dayanıklılığımı da arttıracak. güzel şeyler bunlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

eğer arkadaş alırsa

MHP glutamine-SR , Gaspari SizeOn Max. Performance ve BSN No-xplode kullanıyorum şimdi

bunların üzerine

Optimum Platinuim Hydrowhey
Muscle Tech Anabolic Halo
Gaspari Super Pump 250 ve Animal Pak alıcam.

No-xplode ve SizeOn stacklediğimden beri ağırlıklarım çok feci arttı ya 100 kiloya yakın omuz press, 110-120 kilo squat falan girmeye başladım.

baya mutluyum stackimden şu sıralar.
Sosyal ağlarda paylaş

@Laorx

Bıldırcın yumurtasını araştırıcam bakalım neymiş harbiden dediğin gibiyse ve bi kötü yanı yoksa çok tüketmenin kullanılabilir.

@Killer

Kesinlikle katılıyorum. Şuradaki bilgiler toparlanıp çok da mütiş bi bodybuilding bölümü yapılabilirdi paticiğe. Konulara ayrılabilirdi bunlar hep.
Sosyal ağlarda paylaş

PROTEIN 7 bu site optimum nutrition'ın tr distribütörü yani bunlardan ucuza bulamazsın. on whey gold ürünü ise piyasadaki fiyat/performans oranı en yüksek ürün. amerika'da falan da bestseller o nedenle. kaliteli ve ekonomik bir ürün. ister bu siteden alabilirsin, ister gittigidiyor'daki dükkanlarından alabilirsin. gittigidiyor'dan alman daha mantıklı olur. aynı firma zaten, gittigidiyor daha güvenli.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...