Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

15 mayis itibari ile intense calismaya basladim. 1 saat suruyor artik gym ama geberiyorum fena aciyorrrr.

ne yapiyorum derseniz; sabit agirlik (oncekine gore ilk sette girdigim agirlik) 15 tekrar 4 set, set aralari 30 saniye, hareket aralari max 1 dk. sonunda kendimi yerde buluyorum bitince :) 4 major grup 3 yan grup hareketim var. 3 gun on 1 gun off seklinde devam. kardiyoyu kestim artik.

gogus (major) biceps (minor) gibi

nefis.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,

Yağ yakma iyi gidiyor ama artık ağırlıkları arttıramıyorum. Spor sırasında kendimi güçsüz ve zayıf hissediyorum. Ağır squat ve deadlift'lere girerken seti tamamlayamam diye korkar oldum ama zar zor tamamlıyorum kiloyu arttıramasam da. Belki de yağ yakmak için çok erkendi bilmiyorum ama ay sonuna kadar devam...

Edit: Isınmak için bir kaç haftadır 5-10 dakka ip atlıyorum. Kickbox antremanlarında yaptırıyolardı. Hiç beceremiyordum. 4-5 seferde bir takılıyordum ya da ip arkadan kafama çarpıyordu. Şimdi nerdeyse hiç durmadan atlayabiliyorum. Tek bacakla atlayıp bacak değiştirebiliyorum, değişik bacak değiştirme paternleri kullanabiliyorum. Hatta bugün ilk defa crossover becerdim mutlu oldum. :) Sıra double under'larda (bir atlayışta ipi iki kez geçirmek).
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...