Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle.Net

Gangren

Öne çıkan mesajlar

scorch said:
Masquerade said:
ben verdim siparişini valla. hackden çok başım ağrıdı yeter. :D

ben normal evimin anahtarını bile kaybediyorum habire :D bunu hepten kaybederim en garantilisi telefon :P ona gözüm gibi bakıorm sdfs

Herhangi bir telefona kurulabiliyor mu peki bu olay, yoksa iPhone falan mı olacak illa? Yada 8gb'lık iPod'uma falan kuramaz mıyım, olmaz mı? :P
Sosyal ağlarda paylaş

eu için ne zaman bu sistemin aktif olacağıyla ilgili bilgisi olan var mı ? uzun süredir soyadı farklılığı nedeniyle karakter transferi sıkıntısı cekiyordum, bu sistemle çözülecek gibi...
ve bir de, yorumları ve metni okudum ama bir bilgiye tastlamadım, bu acc. merge işlemi sırasında secret question ı ve cevabını da belirtmemiz gerekiyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
The Battle.net Account features are now completely live in Europe! Starting today, World of Warcraft players in Europe can merge their World of Warcraft accounts into their Battle.net Account, enabling them to log into the forums, the Armory, and the game with their Battle.net account! The Battle.net Account also allows quick and easy access to all World of Warcraft accounts merged with it as well as providing access to StarCraft, Warcraft, and Diablo accounts associated with it.

Additionally, by merging their World of Warcraft Account into their Battle.net account, European World of Warcraft players may now participate in the Beta Opt-in, giving them the chance to join in the StarCraft II Beta test if their account is selected!

Head over to Battle.net and create your account or merge in your World of Warcraft account:
http://eu.battle.net/

yep.. europe için de geldi battle.net account sistemi.. artık iphone veya ipod ile mobile authenticator zımbırtısını kullanabiliriz..
Sosyal ağlarda paylaş

henuz gelmemis yalnız mobile authenticator olayı EU'ya =), merge ettim acc'u demin, fax falan istemedim, battle.net bilgilerimi girerek login de yaptım, cok kalmaz 1-1.5 haftaya gelir ama mobile authenticator bence, zaten blizzard eu store'da da henuz battle.net authenticator satılmaya baslanmamıs, halen blizzard authenticator var...

edit: battle.net acc ismi ile wow acc. ismi de uyusmuyor ayrıca, yine de sorun cıkarmadı =), insallah cıkarmaz eheh, bu arada artık wow-europe'dan acc. management'a girdigimde account bilgileri olarak sadece account name, account type ve account status yazıyor, change contact info dedigimde de battle.net sayfasına yonlendiriyor kendi bilgilerimin oldugu, cidden scorch'un dedigi gibi eski acc. bilgileri kalktı, benim bilgilerim geldi yerine sanırım, iyi oldu bu iyi =)...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya iyide bu benim kısacık olan account adımı, acayip uzun olan mailimle değiştirmek istiyor. Hastamıdır nedir, her seferinde hedehö[email protected] diye account adımı girilir oyuna girerken ya.

Aynı makina 2 hesap kullanıyorum, o sebeple hesabın adınıda girmem gerekiyor.

Bunun bir yolu yok mu? Ben istemiyorum hesap değişsin. Hem 2. hesabı geçirince ne olacak, 2. hesabım adıda hedehö[email protected] olmayacak heralde :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hadi bakalım diye 1.yi kayıt ettim, şimdi 2. yi kayıt etmeye çalışıyorum, bu salak site bunada aynı mail ismini wow hesabı diye vermeye çalışıyor :D.

After clicking the finalize button below,
You will no longer use the account name:xxx
Your new World of Warcraft login will be:
hedehedö@yahoo.com

diye birşeyler yazıyor.

Eee benim 2 wow hesabı var, ikisininde adı nasıl aynı olabilir ki :D. aynı isim aynı şifre giricem şimdi komple karman çorman olacak ortalık :D.
Sosyal ağlarda paylaş

oh be sonunda. Biraz inceledim ama detaylı bilgi yok gibi aynı şeyler yazıyor hala. Buradan battle.net account sistemini kullanmaya başlayan arkadaşlar biraz aydınlatabilirlerse çok iyi olur.

Daha önceden farklı soyadlarıyla açılmış olması nedeniyle iki account um arasında transfer yapamıyordum, şimdi bu sistemle bu transfer mümkün olacak değil mi? şu an cd keyler yanımda değil oyunları henüz eklemedim ama eklerken bi aksilik çıkmasın diye süreci önceden bileyim istiyorum.

her iki acc. da ekledikten sonra sanırım isim - soy isim iletişim vs bilgileri battle.net account a girdiğimiz bilgilerle aynı oluyor değil mi? Yani transferin önündeki farklı soyadı engeli kalkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet battle.net hesabı ile birlikte satmak gerekiyor. O sebeple eğer öyle bir ihtimal varsa yeni bir battle.net hesabı alın. Adınızı soyadınızı falan aynı girin hesaba. Sonra o hesapla diğer WoW hesabını birleştirin.

Böylece soyadı değiştiği için rahat rahat hesaplar arası transfer yaparsınız. Hem satmak isteyincede battle.net hesabı + o hesabın maili ile birlikte satarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...