Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BG2 de Iron golem ! Yardım

SouLForGeD

Öne çıkan mesajlar

Nerde çıkan Iron golemler? Kaçıncı lvlsın elinde ne gibi silahlar var? Crushing silahlar(çekiç, staff, flail vs.) etki eder iron golemlere. Ayrıca magical olmaları lazım. Gesen Bow un elektrik damage ı da işliyor. Büyü işlemez, büyü deneme bile.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

level 40 yapmıştım karakteri (ek paket de yüklü, hileyle yaptım)
kensai adam level 40..
önüne geleni biçer döver gibi öldürüyor..
gel gör ki dangalak vampirler buna dominate çekebiliyordu. Doğru dürüst koruycak silahlar da bizim enayiye olmuyordu.
Oyunun başından beri tek bir yara almayan karakter, vampirlerin arasında sap sap bekliyordu dominate yüzünden..[signature][hline]Vote Mr. Bilbo For President
Sosyal ağlarda paylaş

Immune to Mind effects kolye vardı galiba. Lilarcor var bide, sırf vampirler için saklayabilirsin. Tabii eğer hata yapıp 2 weapon a gitmediysen. Hmm benimde aklıma kensai nin kullanabileceği itme bi alet gelmedi.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

bu sword of mordenkaynen buyusu yaptıgında cıkan kılıcları oldurursen yada ıste kılıclar olunce ...
bı kolye cıkıyodu ımune to mınd eff. dıye hatırlıyorum (emın degılım) ...
grubunun buyucusuyle deneyebılırsın ...
su ıc ıce 3 tane lvl 1-8 buyu sokabıldıgınız (spell squencer) sonrada ınstant olarak yapabıldıgınız buyu vardı ...
ıcıne 3 tane horrıd wıddıng koyup cast when enemy sıghted dıyıp cast on closest enemy yapıyosun ...
guzel oluyodu genelde ...
yada buyucu olmayan gruplara mord.sw lerı gonderıyordun delıp gelıyolardı dragonlarda bıle gayet fonksyonel oluyorlardı (dıye hatırlıyorum) ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Dinamik Emotional Logical Uber Combatant Insane Attracatıve Natural ...
Sosyal ağlarda paylaş

evet kensai/mage ile ben de solo oynamıştım, partiden daha rahat oluyodu çoğu yerlerde. hem de takılma gibi sorunlar olmuyor eheh.

celestial fury ise oyunun en iyi silahı bence, belki dmg'ı crom faeyr gibi değil ama stun yapıp duruyor herkesi. solo yaparken bir elde cel. fury, diğer elde crom faeyr vardı (str 25 nihaha). önümde adam duramıyodu.

hatta yine bg2 tutkum bastırdı geçen, 3-4 gündür oynuyorum, bitirdim şimdi tob'dayım parti olarak. tob'u da bitireyim bi daha solo başlicam.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

thief/fighter derim valla 2 potion iciodum calamadigim set yoktu normalde medium shieldle takildigimiz zamanlarda ben medium shield +2 fln fln dolasiyordum silahlarda cabasi ayrica su ilk sehirde martin dukkanindan esya calinamiyordu calinsa oooo olumsuz olmuştum :P ama genede cok iyi bi karakter oluyor ![signature][hline]Efsane geri dondu ....... !
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada iron golem'lere her türlü +3 ve üstü silahla hasar verilebiliyor, mace falan lazım değil. mace vs stone golem için gerekiyor sanırım.

crom faeyr tek vuruşta indiriyor (saving throw var)
bir de vorpal sword harika %25 direk indiriyor.

şu anki partimden çok memnunum.

1) berserker: celestial fury / equilyzer (tob'a geçince darkraven'ı aldım)
2) minsc: vorpal sword (aka sword of sharpness)
3) keldorn: holy avenger tabi ki de
4) sir anomen: crom faeyr
5) aerie: staff of the magi
6) imoen: bow of gesen / staff +5 var bi de

aerie pek bişey yapmıyo aslında da, romance hedesi için aldım. zevkli oluyo, romantik adamım bi de :p.

4 savaşçıda da boots of speed var. imoen ile aerie arkada yemek yerken salıyorum öndekileri patır kütür iniyolar. arada imoen'le falan breech, pierce magic falan atıyorum lazım olursa. harika gidiyo. ;)[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Peach_Riza, 20 Mayıs 2004 17:24 tarihinde demiş ki:
thief/fighter derim valla 2 potion iciodum calamadigim set yoktu normalde medium shieldle takildigimiz zamanlarda ben medium shield +2 fln fln dolasiyordum silahlarda cabasi ayrica su ilk sehirde martin dukkanindan esya calinamiyordu calinsa oooo olumsuz olmuştum :P ama genede cok iyi bi karakter oluyor !

esya calmak için thief olmak pek mantıklı değil kusura bakma da. hadi thief olmayı seviyosan falan güzel de, eşya çalmak çok kolay.

imoen'e 2 potion of master thievery (ya da neyse) içirip herşeyi çalabiliyorsun. ki zaten tob'a geçtiğimde 250000 küsür altın vardı, alcak şey bulamıyorum. oyunun başında belki avantaj sağlar ama dediğim gibi potion'lar güzel şeyler.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:

oo napmisin sen ya baya deisik bi grup edwin fln yok hele jan jansiz bi grup olmazki eylencesi olmuo :)[signature][hline]Efsane geri dondu ....... !

[Bu mesaj Peach_Riza tarafından 20 Mayıs 2004 17:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zevk için her türlü party elemanı alınır ona lafım yok zaten. ben de aerie'yi, ya da minsc'i zevk için alıyorum genelde.

ama ana karakter sırf çalmak için thief yapmak gereksiz dedim. jan'ı ben de severim de başımı ağrıtıyo eheh. bi de o multi-class sevmiyorum solo oynamadıkça.

imoen gidiyo da, nalia var aynılar aşağı yukarı. ikisi de dual-class thief/mage. sanki adamlar bilerek koymuş ki imoen'e alana kadar onla gez diye eheh.

oyunun başında çalma güzel dediğin gibi. ama 2 potion ile ister jan ile, ister nalie ile, ister joshimo ile çalarsın istediğini.

thief karakterleri çok seviyorum her şekilde ama, hele solo ya da az karakterle oynarken çok zevkli oluyor. ;)[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 20 Mayıs 2004 17:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Peach_Riza, 20 Mayıs 2004 17:29 tarihinde demiş ki:
said:

oo napmisin sen ya baya deisik bi grup edwin fln yok hele jan jansiz bi grup olmazki eylencesi olmuo :)

o nasil grup yapacagina bagli evil grup oynamak istemezsen almazsin edwini jani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...