Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

imba druid rehberi

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

elemanın imzası bile bize imbalığı konusunda fazlasıyla fikir veriyor:
"look my sowrd and shield"

o kadar wow oynamış, bir sword yazmayı öğrenememiş. ki büyük ihtimalle zamanında fazlasıyla knight da oynamıştır, çünkü genelde knight oynayanlarda olurdu bu eleştiriye karşı direk kendini savunma olayı. istisnalar kaideyi bozmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
scorch said:
rahsan sdfs said:
Beyler Bakin Ben En Az Sizler Kadar Biliyorum Bu IŞi Siz HiÇ Bİr Zaman Malfurion Veye Thunder Bluff Ve Darnassustaki Druidlerle Burning Steppes I KariŞtirmayin.onlar Bu IŞin Uzmani Siz Bi Bu Ikİsİne Bakin Bide Burning Turninge. Bizdekiler Arenaya 31/31/10 İle Çikiyor.ve Bizde Sadece 3 Tane Female Tauren Druid Var Dikkatinizi Cekerim Ben Herseyi Sizden Daha Yakin Takip Ediyorum.ve Benim Dedigimi Anlamadiniz.o Niye Kiziyorsunuz Diyen Bilader Sen Kizmak Nedir Bilmiyorsan Sana Bu Saatten Sonra Anlatamama Anladinizmi Beni.siz Daha O Ferocious Bitelarin Icinde Ne Var Ne Yok Onlari Bi ÖĞgrenin Beyler Bakin Biribirimizi Kirmayalim.anlastik. Ben Bu Isle 2 Senedir Ugrasiyorum.anlastik Mi Arkadaslar.
ahahah fatal error

Ya ben bu yazıdan hiçbirşey anlamadım ha. Hatta bana sanki kelimeler karışık dizilmişte, onları belli sıra ile dizersek anlamlı bir paragraf elde edebilir gibi geliyor.

Yazılanaların doğru yada yanlış olmasını geçtim, bunlar cümle bile değiller.

abi aynen hahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Peki bu talent dizilimi sizce uygun mudur level 68 icin ?

Balance Druid - Frost Mage kombosu levelling de pek tutmadi ozellikle eliteler immune olunca Frost nova ve Roots`a.Biz de druidimiz 80e kadar en azindan Feral olsun diye dusunduk.

Bunu ben(frost mage) yaptim o yuzden pek emin olamadim once feral tree`dekileri verip sonra restodakilere gecmeyi dusunuyordum verirken talentlari.*tabi bu tamamiyle benim druidin yerine verdigim bir karar oylesine*

Talent

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/druid/talents.html?tal=00000000000000000000000000002322121303201120531230033135123500301200000000000000000

Sosyal ağlarda paylaş

Keşke aynı eleman bitanede mage rehberi yazsa

level 40 a kadar melee gidiyoruz arkadaşlar neden? çünkü zırt pırt manamız bitecek zaman kaybedicez

lvl 40tan sonra kılıç ve offhandede kitap alacaz çünkü bunlar spell power ve int bakımından zengin itemlerdir bla bla bla ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...