Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dot macrosu

Seperate

Öne çıkan mesajlar

Bu aralar shadow priest kasıyorum ediyorum da castsequence ile dotları tek bir tuşta topladm ancak sırayla atabiliyorum ancak yani 3. dot u atmak istersem 1 ve 2 yi de boş yere yenilemek zorunda kalıyorum.Zaten macrolardanda çakmam da kafama göre bulamadım ,hani eksik olan dot u o anda tekrar atıcak,bir sırası olmayan birşey yapabilir miyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

mf yoksa o zmn 1 yada 2 dot vardır henüz =P
/script UIErrorsFrame:Clear()
/castsequence [nochanneling: Mind Flay] reset=13.5/target Vampiric Touch, Mind Flay, Mind Flay, Mind Flay, Mind Flay, Mind Flay
/Castrandom Devouring Plague, Mind Blast

/script UIErrorsFrame:Clear()
/castsequence [nochanneling: Mind Flay] reset=13.5/target Vampiric Touch, Mind Flay, Mind Flay, Mind Flay, Mind Flay, Mind Flay
/Castrandom Devouring Plague, Mind Blast, Shadow Word: Death

bunu kullanıyordum cok eskiden single target pve dps icin haste değerine göre mf refresh reset ayarlayabilirsin sonra
Sosyal ağlarda paylaş

shiled kullanmadan dot kasarsan mana daha cok gidiyor.
bu aralar 70 priest imi 80 e kasıyorum vt+mb+mf+mf ile oluyor moblar mf 140 mana sanırım swpain de 700kusur galiba...

***mana %80 in altına hic inmiyor tek tek mob kesersem birkac tane cekip vt pain ile olmelerini beklersem dibe vuruyor ama shadow priest in su anki hali eskiden priest kasanlar icin cennet bahcesi gibi mana sıkıntısından sac bas yolardık hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...