Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evinize DÖRT harfli gelse ne yapardınız?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

mad öyle kolay değil
ehe said:
eçen gün bir türkçü arkadaşımla kafede oturup konuşuyorduk

yan masamızdaki adamlar dikkatimi çekti türkçülükten bahsediyorlardı

ben hemen atladım biz türkçüyüz diye

masaları birleştirdik konuşmaya başladık

isminin cengiz olduğunu öğrendiğim kişi " benden 6 kuşak öncesi kürt diğer kalanların hepsi türk melezi dedi "

diğeri olan nedim ise " benden 3 kuşak öncesi türk melezi dedi "

cengiz ekledi

ben 6 kuşak öncesi olmama rağmen tanıdığım bazı türkçü kişiler beni aralarına kabul etmiyorlar . atsız ata 3 kuşak öncesi türk demiştir dedi benimki ise 6 kuşak dedi

cengizin saçı 1 numaraya vurulmuştu şakayla karışık kafasını elledim bakayım kafatasıan diye sanki çıkıntı var gibi geldi bana kafa tası aynı sayın atamız gazi mustafa kemal atamıza benziyor

telefonlarını aldık bile onların çok samimiler ya sanki türk gibiydi cengiz ama diğerini bilmem

cengiz bembembeyaz dı diğeri azcık esmerdi

ben diğerinin tamtürk olduğuna inanmıyorum

cengiz türk gibi

sizce cengizi aramıza alalımmı onun ile arkadaş olayım mı ? + foruma davet edebilir miyim

çok sıkı atsız atacılar bu arkadaşlar :)

saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Tugay - Aptal olduğu için atılmıştır said:
Ayrıca Dünyaca ünlü Manowar grubu Türk tarihine düşkün olduklarını belirtmişlerdir.Türklerin savaşçı özelliklerine hayrandırlar.

Judas Priest konserde Türk Bayrağı açmıştır.

Testament konserde Türk Bayrağı baskılı bir tişörtle sahneye çıkıp saygısını göstermiştir.

Ve daha sayamacayacağım bir sürü grup..

Esenlikler...

Akabinde cevap ve ban gelir said:
Bu satanist gruplar, şeytani tür şeylerden hoşlanırlar. Türk bayrağı açmalarında ki sebepte Türkleri şeytani, barbar bir millet olarak görmelerinden kaynaklanıyor olabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

vay arkadaş said:
Şuan çin sınırları içinde kalan ve çin tarafından yasak bölge ilan edilen yerde TÜRK piramitleri olduğu idda edilen piramitler bulunmaktadır kandaşlarım ve bu piramitlerin mısır piramitlerinden daha yüksek ve daha büyük olduğu saptanmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...