Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

i900 - 5800 - iPhone

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:
Ben bunların hepsini zaten 2 yıldır kullanıyorum. Ha sen arka planda MsN açıkken GPS programınla sehir içinde yol tarifi ile gezip bir yandan beğendiğin yerlerin GPS datalı resimlerini çek bir yandan da telefonun bluetooth ile dosya indiriyor olsun laptopından o zaman konuşalım istersen. Pardoın ya bunları yapamıyordu değil mi tek tek bile iphone :P

MrMarvelous said:
Absolut said:
Iphone gibi yetersiz ve 6 ayda bir yeni yetersiz modeli çıkan bir telefonun varsa ancak 6 ayda bir telefon değiştirirsin. Yoksa N95ten ben gayet memnunum, 2 sene oldu hala piyasadaki her telefonla rahatça rekabet edip yenebiliyor %90 konuda da. Hemde para içinde yüzüyorum :P

Nereye yeniyor allaşına ya =)

Gel bi test yapalım. Samimi bi şekilde çirleflik etmeden al eline bi kronometre.

Wireless hot spot a bağlan, browserınla hotmail a gir yeni bi account aç. Sonra o accountla MSN e gir telefonla. Birine mesaj at.

Bu tarz bi karşılaşmada iphone la bunu senin yarın sürende yaparım %100 eminim.

Iphone u özel kılan da bu zaten, sen bunu yapmaya çalışırken kitlenir telefonun büyük ihtimalle =)

yalan konuşuyorsun =) bende kullandım N95 çünkü. N80 kadar kötüydü. N80 rezaletinden sonra niye koşa koşa onu aldım bilmiyorum.

Teoride bunları yapabilir, ama hepsini aynı anda yapmaya çalış bi gün. Tek telefonla tabi, 4 tane N95 in varsa bilemem biriyle GPS e girerken diğeriyle bluetoothdan veri almak falan sayılmıyor =)
Sosyal ağlarda paylaş

Yav arkadaşlar, bakın her zaman diyorum. Boşuna kapışmayın. Aynı anda MSN e bağlanıp, GPS'ten yol tarifi alıp, Laptop'tan bluetooth ile dosya aktaracak arkadaşlar gidip N95 alarak işlerini karınca hızında olsa da halledebilirler.

Bunun yanı sıra bazı özelliklerden ve multi taskingden feragat edip, işlerini sıra ile yapma ilkesini benimsemenin karşılığında sorunsuz ve hızlı çalışan, malzeme kalitesi çok daha iyi bir telefon almak isteyenler de iPhone alsınlar diyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

toms hardware said:
Nokia Tube" olarak dedikodularının çıktığı ilk günden beri "iPhone'u bitirecek cihaz" olacağı umut edilen 5800, bence iPhone ile yarışmaktan uzak bir ürün ve kesinlikle iPhone ile aynı kulvarda değil. En iyisi "iPhone katili" ümitlerimizi 2009 sonunda piyasaya çıkması beklenen Nokia N97'ye saklayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

MrMarvelous said:
toms hardware said:
Nokia Tube" olarak dedikodularının çıktığı ilk günden beri "iPhone'u bitirecek cihaz" olacağı umut edilen 5800, bence iPhone ile yarışmaktan uzak bir ürün ve kesinlikle iPhone ile aynı kulvarda değil. En iyisi "iPhone katili" ümitlerimizi 2009 sonunda piyasaya çıkması beklenen Nokia N97'ye saklayalım.

... mesajının sahibi, bana manevi değeri yüksek bir insandan iPhone hediye geldi de mecbur kullanıyorum diye sürekli "tükürdüğünü yalarsın böyle ehu" gibi laf atan kahve boyumuzun 1.5 sene önceki mesajını gösterdi bir arkadaşım az önce eheh.

MrMarvelous said:
Kırıyorlar çalışıyo türkiyede. 2 tane sazan arkadaşım koşmuş almış...

Ama software update yapamıyorlar, yaparlarsa kırılan sim kilidi eski haline dönüyomuş :D

Ayrıca iphone bence süper luzumsuz bir alet. Video çekmeyen bir kamerası var, bluetooth unu sadece kulaklığa bağlanmak için kullanabiliyosun falan. Benim cep telefonunda aradığım tüm elzem özellikler bu alette yok.

iphone yerine git ipod touch muydu dokunmatik olanı ondan al, yanına da kral bi telefon al tamamdır

Sükunet vakti.
Sosyal ağlarda paylaş

Hohohohoooo seçimde bile böyle çirkeflikler yapılmadı yaw, içine oturmuş olmalı ki kankilerinde 1.5 sene öncesinin postlarını karıştırmışsın...

Kem küm etmeyecem merak etme, onu söylediğim zamanlar iphone um yoktu. Ayrıca ilk nesil iphone döneminden kalma bir mesaj o. Iphone 3G çıktığında adamların pazarlama tuzağına bende kapıldım ve sırf başkalarından eksik kalmamak adına 2. telefon olarak aldım. iyiki de almışım. Şimdi tek telefon kullanıyorum o da iphone, esas telefonum olan 8800 sciroccoyu da kutusuyla kaldırdım evladiyelik olsun diye =) o da çok sevdiğim bir telefon çünkü...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...