Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Favori TF2 Class'ımız.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

back stab aslında tam kelime manası =) rakibinin tam olarak arkasından bıçağı vurman gerek, tabi bunun için de rakibin arkasına geçmek lazım =) Bunun için de disguise ve en önemlisi cloak kullanmak lazım. Karşı takımdaki classlara dikkat et, hiç olmayan bi classla çıkarsan yakalanma ihtimalin fazla, ayrıca onlar gibi hareket etmeye çalışmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

ben scout heavy demo spy arasında gidiyorum genelde.

enginar iyi hoş da o sentryi koruyana kadar cılkım çıkıyor arkadaş.

edit: ha bu arada sniper bana çok uygunsuz geldi. maplerin çoğunda sniper için yerleşecek güzel nokta yok. ayrıca sniper oyunun hızı yüksek olduğu için arada çok kaynıyor. eğer karşı takımda çok heavy varsa evet etkili. ama scout falan vurabilmek için ekstra bi efor gerekior.
Sosyal ağlarda paylaş

@Adiemus
Valla tutupda engi diger klaslar kadar etkili demek esseklik tabiki, ama gameplay olarak yine spy gibi baska bi evren vaad ettigi icin cok eglenceli. Birde tanidigim cogu oyuncu yemek yerken makine basinda engi secip takiliyor, kafa dinlerken eglenme klasi yani. ne fazlasi ne eksigi.

@elesso
Yapma=]
scout spy olacak en kotu klas resmen, kosu hizindan direk belli oldugu gibi dj yapmayan yariklardan pencerelerden falan atlamayan scout olmaz. Taniyip vurmasi medic den sonra en kolay spy tebdil i kiyafeti scout. =] hatta medicden de kolay,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...