Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need for Speed : Shift

Disappear

Öne çıkan mesajlar

herşey güzeldi.. alıştırma turunu atmıştım , yilk yarışta 2. olmuştum.. bmw 1.35imi almış ilk yarışıma çıkıcaktım ki.. direksiyonun başına geçmemle oyun göçmesi yaşamam aynı saniyelerde oldu.

neden olmuş olabilir? ekran kartı gayet yeterli gibi duruyor , 8600 gt. sürücüler de yeni güncellenmiş durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

valla dün cd sini aldım oynadım. eğer gerçekten kaliteli performansta oynamak ıstıyorsanız çok saglam bir makinaya ihtiyacınız varr. öyle çift çekirdek 2 gb ramim var yardır yardır oynarım derseniz eğer avucunuzu yalamaktan başka bişey olmaz.

kontrollerını hiç beğenmedim ben. yani araba düz giderken hafiften yolu ortalıyım sağa gelsin araba diye sağ ok tuşuna inceden bi dokunuşla araba kendini duvarlara dağa bayıra vurmaya başlıyor.

leveling simulation maubbetini anlamış değilim. Grid özentisi bi oyun olmuş hemde tamamen Grid özentisi yani biraz falan değil. Oradaki manifacturers racing muabbetinin aynısını bile koymuşlar. oyunu grid 2 diye çıkarsalardı daha güzel olurdu bence.

Undeground 2 nerdesin :/ cd çantam lazım acilen.
Sosyal ağlarda paylaş

most wanted kurdum oynuyom bi daha (5. kere)..
mal bu EA harbiden. bütün dünya bas bas baarıyo. biz underground sevdik, mostwanted sevdik. alooo!! diyoruz. adam hala kendi kendine bişiler yapıyo. hey allam..

polisli fikir güzel bak.

hatta sölim ben, NFS Side Faction diye bi oyun yapsın (oha ismi bile buldum)

2 side olsun.
bi legend side
bi de dark side asdsad

profil oluştururken, kanun koruyucusu mu yoksa bi sokak yarışçısımı olcan desin.

sokak yarışçısı seçersek, çok orjinal bi underground muhabbeti olsun.
otoban polisi kobra 11 olursak da, işte önce ufak bi arabaynan başlayalaım. suçlu yakaladıkça, yarış bastıkça, kovalamcada en kısa sürede adam paketledikçe vs gibi özelliklerle puanımız bişilerimiz rankımız vsvsv artsın. bunnar arttıkça terfi alalım. terfi aldıkça daha sağlam departmanlara geçip daha hızlı kalite arabalar açılsın. işte diyelim 5. seviyeye geçtik, artık bize karakoldan desinlerki, hacı sen bu işi iyi yapıon, menettın otobanında çok sakatlıklar var, porş lamborgini ferrari vs. istediini seç, alalım lamborginiyi, POLICE yazısını yazdılarım, tabi güzel bi dış bnoya badana vs upgrade ofc.. ha bi de.. şöle bişe var. undergroundda upgradeler rank ve parayla iken, polislerde rank ve performans puanıyla alınmalı. zaten parçalar devletten. sadece o parçaların açılması için gerekli rank ve almak için de özel polislik puanı kullanılsın.. neyse öle bişey..

bir de arada bonuslar da olmalı. mesela bonus mission, gizli görev. bi gece yarışına sokak yarışçısı gibi katılalım vs..

sokak yarışçı profilinde olursak da hem gece hem günüz yarışabilelim. gündüz yarışları daha ççok para kazandırsın ama teklikeli olsun. polise rüşvet yedirmece bile olsun ya.. ama o olmaz, polis departmanları dava açar EA ya asdas.. neyse.. bir de sokak yarışçılıında çok ilerledikçe ve çok çok para kazandıkça özel bonuslar açılsın. mesela bok gibi param var. rankım 8 diyelim. (bu arada max rank 12 olsun hadi). neyse. tır kiralama veya satın alma muhabbeti açılsın. nası bişe. şöle annatim hemen. yarışıodum, polis geldi, kaçıorum heyvan gibi.. neyse baktım olmicak. hemen bas tuşa, ufak bi cep görüşmesi replii girsin. benim kankiler tırı kapsın. ok çıksın akranda. GPS ten tıra doğru ortak bi noktaya gideyim. polisi 20 sn atlatabildiim an, önümde ilerleyen tıra biniyim. al sana mobil safe house..

eğer harbiden arcade yapcaklarsa, salak saçma şeylerle uraşmasınlar, bunu yapsınlar. starcrafttan çok satar. bak star craft diyorum. dünyanın en çok satmış oyunu yani..
Sosyal ağlarda paylaş

grid ve dirt i çok sevmiş biri olarak, shift i arcade sevmesemde 2-3 incelemede tam arcade degıl , sim e kaymıs dedıklerı ıcın yukledım, soyleyecegim su dur ki ; bu seferde sim i becerememişler, 120 ile giderken bmw 1.35 le cok sert olmayan bir viraja girip bariyerle bir olunca sinirim bozuldu acıkcası.. bi araba bu kadar kayamaz, kaydığındada bu kadar aptal reaksiyon veremez.
Sosyal ağlarda paylaş

zeawee said:

teşekkürler win7de problem olmaduğunu söylemeseydiniz indircektim:D

ben indirdim win7 kurulu.
gayet rahat girdi oyuna.
test sürüşünü geçtim. ardından bi kaç saçma yarışa daha sokmaya kalktı heralde beni. kapattım oyunu sildim.
belki ilerlesem beğencektim de HİÇ KULLANAMADIM arabayı. kontrol berbat. grafikleri ve sesi de hiç tatmin etmedi. mitdown madness sesi gibi geldi o ilk arabanın çıkardıkları fds
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...