Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Slayer Bilgi Paylaşım Topiği

odiflame

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Sam said:
herşey bir yana da süper nick bulmuşsun odi. (:P)

sorc ve bw'lere bu kadar ilgi varken onların mdps versiyonuna ilgi olmaması için ancak WL kadar gudik yapmaları lazımdı. onun yerine tanrı mode yaptılar, t4'te 326378963 tane göreceğiz kesin. hele hele order'da WL dışında alternatif yok, dest'te hadi mara imbalar imbası. ona rağmen keyboard facerollcu ez modcular disorient fixlenince şopara geçti.

mara nasil imbalar imbasi oluyor?
rvrde kullanilan build belli.monstrosity..monstrosityde de kullanilan skill belli.demolition
white lion a gelelim
onlarinda hunter treesi var.
demolition in muadili slashing blade i var
demolition in dmgine bakin bir de slashing blade in kine.
ustune bir de su taktigi kullandiklarinda Loner.marauderlerden %30-40 daha fazla dmg yapmis oluyorlar.
bir de bizde olmayan pouncelarini eklersek
white lionin sandiginiz kadar ezik olmadigini goruceksiniz
+ marauder de mutation deistigi zaman taktikler sabit kaliyor.combattan cikmadiginiz surece de taktiklerinizi degistiremiyorsunuz.off handimizin ne slotu var ne procu.
neyse konu dagildi biraz:)
Rampage
oyunun en saglam skillerinden.20 sn increased time ve skillin cooldowni 30 sn.sadece 10 sn boyunca blocklanip parrylenceksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

fallou7 said:

mara nasil imbalar imbasi oluyor?
rvrde kullanilan build belli.monstrosity..monstrosityde de kullanilan skill belli.demolition
white lion a gelelim
onlarinda hunter treesi var.
demolition in muadili slashing blade i var
demolition in dmgine bakin bir de slashing blade in kine.
ustune bir de su taktigi kullandiklarinda Loner.marauderlerden %30-40 daha fazla dmg yapmis oluyorlar.
bir de bizde olmayan pouncelarini eklersek
white lionin sandiginiz kadar ezik olmadigini goruceksiniz
+ marauder de mutation deistigi zaman taktikler sabit kaliyor.combattan cikmadiginiz surece de taktiklerinizi degistiremiyorsunuz.off handimizin ne slotu var ne procu.
neyse konu dagildi biraz:)
Rampage
oyunun en saglam skillerinden.20 sn increased time ve skillin cooldowni 30 sn.sadece 10 sn boyunca blocklanip parrylenceksiniz.

Cevap hakkimi kullaniyorum bir white lion olarak :

demolition 25 ap harciyor slashing blade 50, 25 ap'ye indirmek icin hunter tree speclemek + taktik slot harcamak lazim.
Pounce sadece uzaktaki adam duruyorsa etkili oluyor, yoksa kosan adama yaptiginda arkasindaysan bazen daha bile geriye dusuyosun, artik nereye zipliyorsa adam.
Loner kullanmak icin aslandan feragat etmen lazim, aslan yoksa en ufak bir karsi tarafi debufflama sansin yok, ve bir cok taktik de calismiyor. Aslanin zaten 2k-3k cani var, hemen oluyor, arti skiller de tam olark islemiyor, cok kere silence yaptigim halde aslan saldirmasina ragmen sorclarin buyu yapabildiklerini gordum. Zaten aslani adama saldirtmak da zor, yok bir yere takilir, alakasiz yollardan gider, vuramaz.
White lion oldugunda white lion olarak ben aslan olsam, arada war elf'i cagirip beraber savassak neredeyse daha iyi olacak.
Marauder'lar disarmdi , toughness debuffdu, buyu yaparken / hasar verirken damage vermeydi, damage verip stack edilen DoT'tu her bir halti normal skillerle yapip, ustune ustluk mastery tree'den stat bonus / knock down ve armor azaltma aliyorlar, white lionda bunlarin hicbirisi yok, arkasina gecersen adamin bi sekilde sundering chop yapiyosun (40 ap) belki %50 armor penetration'u alirsin. Kimse WL ile Mara'yi karsilastirmasin o yuzden.

Bir de pvp icin hala monstrocity mi? Disorientler etkisiz oldu olali savagery daha iyi gibi sanki ama. (Sadece knock down skill'i icin monst. iyi gibi geliyor)

Neyse konu dagilmasin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
arkadaşlar selamlar

çılgın bi slayer rr52 charım var arkadaşlar:)trol ve giant sleyıra yatırdım puanlarımı. rvr de olsun sc lerde olsun arkamda heal olmadığı sürece (healde oluyo bazen ama o zamanda) çok düşüp kalkıyorum ama seviyorum keratayla oynamasını. taktikleri bana büyük bela, slayerla oynayan veya oynamış arkadaşlar taktikler hakkında biraz bilgi verirse, tavsiyelerde bulunursa çok memnun olurum
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...