Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Your-freedom dan daha iyi vpn baglantisi?

Vendy

Öne çıkan mesajlar

Iyi aksamlar herkese.
Okulun yurdunda kaliyorum ve WoW icin portlar kapali. Anca your-freedom ile girebiliyorum. Arena yapmaya calisiyorum ama yinede yeterince iyi degil. Halen 0.75sn civari delay oluyor ve cok zor oluyor. Daha iyi baglanti sunan bi program bilen varmi? Kafayi yemek uzereyim gercekten cok sinir bozucu olmaya basladi bu durum. Bilgisi olan ve paylasan olursa sevinirim. Simdiden tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

Vendy said:
Iyi aksamlar herkese.
Okulun yurdunda kaliyorum ve WoW icin portlar kapali. Anca your-freedom ile girebiliyorum. Arena yapmaya calisiyorum ama yinede yeterince iyi degil. Halen 0.75sn civari delay oluyor ve cok zor oluyor. Daha iyi baglanti sunan bi program bilen varmi? Kafayi yemek uzereyim gercekten cok sinir bozucu olmaya basladi bu durum. Bilgisi olan ve paylasan olursa sevinirim. Simdiden tesekkurler.

http://www.lowerping.com/
şöyle bi siteye rastladım bugün nette dolanırken,bi dene istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

Vendy said:
fransa serverlarini kullaniyorum.
ems04-08-24

08 dün öğleden beri servis dışı görünüyor ve benim gördüğüm kadarıyla Fransa'yla en iyi bağlantıyı sağlayan sunucuydu. Bununle ilgili firmaya bir mesaj attım, hala cevabı bekliyorum.

O zamana kadar 11'i kullanmanı öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

freedom in ayarlar kismina gir orda rtt olcumleri ya da ingilizce kullaniyorsan rtt measurement diye bir yer var orayi 2000 yap sonra. serverlari sirasiyla denemeye basla mesajlar sekmesinde her 2 snyede bir o server a ping atar. oradan inceleyerek en iyi serveri bulabilirsin senin icin.

genel olarak 80-100ms arasi ping aldigin bir sunucu bulduktan sonra oyuna gir. rahat bir sekilde oynarsin.

eger oyun icinde spike yiyorsan freedomdan mesajlar kismina baktiginda anlik ms inin yukseldigini goreceksin.

ayrica iyi server i belirlemeden oyuna girme. blizzarddan ban yersin oyuna girip tekrar tekrar server degistirirsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
Halen 4aydan fazla YF paketim var (4mbit), son 2-3 ay neredeyse 3-4 saat kullandım (Wow için).
1mbit adsl ile aldıgım en yüksek latency(25man raidlerde) 130ms.
Yaptıgım tek ayar regeditten "nagling"i iptal etmek.

*Naglingi regedit bilgisi gerektirmeden disable eden program.

*Regedit ayarı ile latency düşürme adlı başlık.

programı indirdim, yukledim. guncellestirme vardi zaten. latency i dusurme yerine biraz daha yukselleti :D. 600 dan assagi ms goremedim daha. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Vendy said:
Iyi aksamlar herkese.

nası yani portlar kapalı, okuldan aldığın internet bağlantısında kısıtlamamı var xD
Sosyal ağlarda paylaş

1 seneden fazladır kullandım herhalde YF ve sorun yaşamadım. Sonra aOc ve WH zamanı YF kullanmadan oynadım ve gene geçen haftaya kadar WoW icin YF ihtiyacım olmadan 130ping civarı idare ediyordum. Geçen hafta 1 gunluk bir latency cosması ile aldım tekrar ve max 150 min 109 gibi latency ile oynuyorum su an YFde. Server olarak 08 favorimdi eskiden ama yeni serverlarında onun kadar iyi oldugunu gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Lyciren said:
Vendy said:
Iyi aksamlar herkese.

nası yani portlar kapalı, okuldan aldığın internet bağlantısında kısıtlamamı var xD

aynen oyle. Online oyunlar, ventrilo, download siteleri(rapidshare ve hepsi) girilmesi yasak normalde. Yf ve openvpn saglolsun ustesinden geliyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

bu sicakken burda sormak istedim, pek alakali sayilmaz ama bilenleriniz varsa ve yardimci olursa sevinirim:

Freecap programinda WoW.Exe'i secip run dedigimde task managerda WoW.exe gorunuyor ama oyun acilmiyor. Ve 5.000 gibi komik bi ram kullaniyor. Launcher'i verdigimde gayet WoWlauncher via Freecap diye aciyor ama ordan "launch" dedigimde gelen WoW.exe Freecaple aciliyor gorunmuyor.

Freepcapin tam olarak ne ise yaradigini bilmiyorum ama bu durum neyden kaynaklanir? Launcherdan acmamimin bi farki olur mu? Ne yapmali?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...