Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Ben bütün serverda kalabalık yokmu varmı bilemem fakat ne zaman pvp istesem buluyorum ya yssam a gidiyorum düşman şehirlerden birine yaklaştığın an zaten birileri çıkmaya başlıyor yada bizim alliance şehirlerinin yakınlarında başka hamlet/şehirler var mainland de oralardada bu ara özellikle aktivite arttı onlarla kapışıyorum :)

Gerçi şu ara stajdayım pek oynayamıyorum akşam hariç ama pvp isteyen buluyor ve yeni expansionla daha da artıcağı garanti gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

1 haftaya kalmaz kampanya yapıcam gidip basıcam zaten bu bingildakın mortisin takılıdıgı clanın mekanını gelin leyn deyip tutacam getiricem bizim şehre ozaman bomba gibi ortam sana hem bilenlerden öğrenebiliceksin birçok şey(clan içinde) hemde bende olucam ventte vs bol bol yardımcı olurum. Item vs zaten sorun değil mortis bilir başlayanlara yardım edebildiğim kadar ediyorum ki stajım bittiğinde bol bol pvp yaparız income en sağlam ordan geliyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün gelmesi gerek aslında ama bir sorun vs çıkarsa belki gecikir bilemem patchde olacak şeyleri okudunmu daha önce verdiğimiz linkden? Ben oyun içinden yorumları vs aktarırım zaten ancak ben kendim tahminen çok efektif bir biçimde test edemiycem patchi malum oyun sürem sınırlı şu ara, genede clandan vs duyumlarımı paylaşırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bakalım daha server ppatch için kapanmadı normal oynuo insanlar bu aralar kapanio server günlük sonra eklerler mi patchi bilmiom. Bugune gelecekti die demişlerdi ama.

Girince de haber salarız nedir ne değildir die =) zaten herkes girince bi npc lere koşacak moblara nasıl düzeldi mi nroam l keislio mu ne loot düşürüo die hehe ana baba günü olacak spawnlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...