Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Eski Virakar şehri olan Metahil i almış bizim alliance dün sanırım ben oyuna girmedim dün staj evraklarını vs ayarlıyordum bilsem girerdim :P Ama duyduğuma göre tek 1 büyük savaş olmuş yenilince vazgeçmişler şehirden :) Yazıcaktım burdan yssam a geliyoruz biraz pvp için diyede malum DF de önceden bişi sızarsa neler olabilir bilen bilir ^^ Ben pek aktif olmasamda SB Alliance ı yani bizim elemanlar yssamda pvp yapıcaklar bir süre şehirde operasyon merkezi tarzı olucakmış ama sanmıyorum tüm alliance ın gidiceğini o tarafa :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yssam'da metahil adlı şehri aldığımız alliance ın adı neyse baya rezil bişiler sanırım quoteluyorum siegedeki kayıp durumumuzu:

said:
I think we lost 4 all night. 1 during the first attack where we were going against approximately even numbers. 2 during the second attack where both were res'd and 1 to a naked while he was afk.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Yssam da sizden aldığımız şehri geri almaya çalıştı sizin alliance ama hamlet kaybettiler bizim sayımız 30 du sanırım onlarda 40 gibi gördüm ancak vulnerabledan sonra 20 kişi var diyorlar bizim eşhrin clanstone u yıkmaya çalışan toplam 60 yapıyor fakat emin değilim tabiki. Bizim taraf felaket bir rush yaptı şaka gibi birşeydi açıkçası kaybettiğimiz armorun felan haddi hesabı yok sanırım ben son 3-4 rush da vardım stajdan geldim anca :P Kazandığımız en rezil siege gördüğüm en kötü siegelerimizden biriydi açıkçası clanstone u yıkalım diye komutlar sürekli ona yönelin ölümüne şeklindeydi nerdeyse son pushlarda savaşmadık bile direk suicide run euhe sonuç verdi tabi ama yöntem...

said:
Was the most amount of small encounters I have personally had during a siege.

SBA fielded approximately 25 on average, never more then 30 total the entire time, and had to boat back and rebind to the NPC city since all binds were lost in mehatil.

From there we constantly sieged the hamlet, where we faced a solid group of 25-30 each time. However, they would be backed up by a flanking force of 15-20 that remained outside the hamlet itself, and if things were getting really bad for the yssam forces, the vendetta guild (approx 15-20 that were holding mehatil down) would ride up and engage.

At no point did SBA lock down the hamlet for more then 3 mins, due to the constant barrage of added forces against us.

The 5 or 6 cairn were vultures, as well as the four twentieth legion.

This siege could have gone either way, with mistakes and well played moves on both sides.

Nice way to send off the people leaving to NA with a bang.

Bizim alliance dan biri fraps çeker genelde birçok siegeimizde kendisine güvenirim rakamlar konusunda ben tüm süreçde olmadığımdan ne olup bitti zaten pek bilmiyordum oyuna girdim tee agondayım(Marithain bizim şehir) bana gearlan dediler alt char sokup runestone verdiler ışınlandım yssam a başladım milletle kapışmaya euhe.
Sosyal ağlarda paylaş

Yssamda bir hamletiniz vardı onu kullanıp birkaç gün önce bize kaybettiğiniz Metahil adlı şehri almaya çalıştınız ve bizim 25-30 kişilik online adamlara karşıydınız bizim saçma ötesi direnişimiz sayesinde kazanamadınız hamletinizi elinizden aldık :P Duyduğuma göre sizden biri 60+ kişiydik demiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bize UN diye bi alliance saldırdı sanırım sizinki opmu bilmiorum. Ama forumlarda vs yazdıklarına göre Metahil'i aldığımız alliance saldırmış sende bana o şehir bizim dediydin ondan siz saldırdınız sandım bilmiorum bu ara politik pek takip edemiyorum staj vs derken.

Mortisim bizim clana zaten eu oyuncu lazım insan var ama insanları aynı saatlerde toplaması zor bilirsin :) Aldığımız hamlet Chaos şehrinin hemen yukarısında yssam'ın tam ortasında Metahil'de sağ alt köşesinde. Biz yssam a yerleşmek istemiyorduk amaç aktif pvp olan bir yerden bir şehir alıp orda bind olup rahat pvp yapabilmekti ve şu ana kadar analdığım kadarıyla bizimkiler mutlu bol pvp oluyormuş sağolsunlar dün bide hamlet verdiler bize beleşe en güçsüz saatimizde :)

Arkadaşlar oynayanlar için bir link vericem eğer yanlış hatırlamıyorsam daha öncede vermiş olmam lazım gerçi ama buradan oyun acc name ve şifrenizle girerseniz journal ve clans optionlarını browserınızda gayet hızlı bir biçimde kullanabilirsiniz. Link AV'nin kendisi vermişti birkaç patch note geride olması lazım bana güvenmeyen kişiler biraz kurcalarsa bulurlar linki.

http://app001.eu1.darkfallonline.com/sf/fwd
Sosyal ağlarda paylaş

Varangian Guard'ın Yssamdaki şehrinide aldı bizim alliance bugün harbor bilem var :) 2 tanede Brigantine gemi çalmışız sanırım yada 1 ini çaldık 1ini yaptık emin değilim ama 1 ini kesinlikle 30 kişlik bir gemi olup bizim elemanların adamları kesip çaldığından eminim.rapora göre 1 arkadaş 11 kill başka biride 6 kill almış düşman te noktada cluster olunca AoE abanmışlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

ozaman biz sizin 1 şehir 1 hamletinizi aldık 1 şehriniz kaldı :P Ona dokunacağımızı sanmıyorum çünki onu alırsak yarınız oyunu bırakır kalan yarınızda chaos city vs derken uğraşmaz aktivite iner pvp azalır çoğu alliance holdingleri kalmayınca dağılıyor chaos şehri ortamı felan mahvedior birçok alliance ı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
It was just determined that the Darkfall expansion will go live on Tuesday July 7th.

This short delay pushes back the N. American launch to Monday July 13th.

More information on the Darkfall expansion on Monday July 6th and on the N. American launch shortly after.

Thank you,
The Darkfall Team

Ayın 2 sinde bu update verilmişti inşallah bugün expansionla ilgili detaylı bilgi çıkıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

siegelenirseniz ve bu aksam saatlerine gelirse bizim alliancedan adam toplayıp etrafdakileri keseriz bence biz size yarar :P

Siz bizim clana gelsenize zaten wolf beraber takılırız benim staj bitince şu anda anca akşam 8-11 birde haftasonu ama bir dolu insan var allianceda yardımcı olabilicek :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...