Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

The DarkFall Web-SIte USED TO say this:

Can I play all races on the same server?
No you may not. This is something we have discussed at length, and we believe that it would allow for easy spying, taking away from the gaming experience. If you play an Alfar, for example, you may log on your Elf scout just to check if the Elven town of Charybdis is well defended at the moment or not. If you want to play a different race, you may do so on a different server / game world.

web.archive.org/web/20080202053506/www.darkfallonline.com/faq/gameplay.html

NOW the DarkFall Web-Site says this:

Can I play all races on the same server?
You can only have one character per Darkfall account.

www.darkfallonline.com/faq/gameplay.html
Sosyal ağlarda paylaş

Darkfall maceram çok uzun sürmedi, dün account u iptal ettirdim. PVP için günde 4-5 saat grind yapıp gvg veya solo biseyler bulursan 10 dk lık müthiç keyif var. Pvp de full loot olayı nedeni ile genelde zerg fest, PvE ye hiç birşey demiyorum şaka gibi..

1-2 ay sonra tekrar bakacam, NA server i patch ler vs ile oyun daha oturmuş ve oynanabilir diye düşünüyorum. EVE ye dönme vakti :)
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Puff.. Bizim sehir cok kalabaliklasti.

Artisi : Yeni gelenlerin hepsi avrupali, iyi oyuncular. Gank 0'a indi, son 10 gundur falan gather'da 1 kere gank yemedim.

Eksisi: Butun pve spotlari kamplanmis sekilde sabah aksam. Sabahlari Avrupalilar, aksamlari Amerikalilar. Kimse adanin bu tarafina gelip bize meydan okumuyor..

Geçen geldim Yssam'a 2-3 şehiri bastık 1 de npc şehri 1 de hamlet sanırım bayık bi yer gibi geldi bana ancak eski Virakar clanının şehrinde adamlar gearlanıp defans yapmaya çalıştılar hoşuma gitti 2 full pvp bagi aldım saolsunlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Biz eskiden Virakirinde icinde oldugu YC parcasiydik. Anlasmazlik cikti. monarchy takilmaya calisti tipler, Cbay'de yasayan clanlar olarak ayaklandik. 2 hafta icinde yssam tertemiz oldu. Ne Virakir ne de diger clanlar tutanabildi. Daha bu sabah Tiquaya baskini yaptik. 50 kisiden fazla olduruldu, loot yapicak vaktimiz olmadi, bizden kayip yoktu. Wall of Paindir, bankadir, minedir hepsini tertemiz ettik. 2 haftadir falan yssam cok daha sakin ve durgun, cunku kimse Cbay'deki clanlara karsi koyamiyor.

Mehatil = farm status :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim umrumuzda değilki diğer şehirler şu anda takılıyoruz bize bulaşan olursa başlarız savaşa alırız şehirlerini sonrada satarız şehirleri :) şu ana kadar 1 şehir sattık 3 hamlet saatık 1 şehride 5 v 5 turnuvası düzenledik dün akşam bugün yarın kazanana vericez beleşe şehri.
Sosyal ağlarda paylaş

Eger caniniz raid falan yapmak isterse bir gidin. Inanilmaz guzel. Bildigin LOTR'dan sahne gibi oluyor siegeler. Katmanli olmasi, savunmaya inanilmaz firsat taniyor. Ilk seviyede iceri girdiginde yukardan yuzlerce okun yagmasi, MM'lerin ve fireballari patlamasi, ve 50 kisinin bir duvar arkasinda siper alip ayni anda elevator'a kosup onun ustunde parry duvari olusturup savunmasi falan tek kelimeyle inanilmaz. Oyundaki buyuk ihtimal en detayli sekilde hazirlanmis sehirlerden biri, gorunmeli :)
Sosyal ağlarda paylaş

QQ veya negatif konuları her 30 saniyede bir saçma saçma yazılar halinde açarlarsa kapasınlar silsinler napıyorlarsa yapsınlar ama gitsin adam gibi suggestion kısmında yazsın durum böle böle şunlar bence hatalı ben şunları böyle görmek isterim vs insanlar tartışsın orda ama genel forum kısmına "lol" diye thread açıp içine 3 5 satır qq cümlesi kurup fu av diyenleride silsinler bir zahmet :) (Ben clan discussion, skill ve pve kısmı hariç hiçbir kısmı okumuyorum forumda o ayrı :P)
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes oyunla ilgili istedigi herseyi yazabilir forumda gercek oldugu surece. Sirf oyunun hakkinda pozitif konusmuyor diye, postlarin silinmesi diktatorluktur. Boyle hareket ederek sadece daha cok insani kizdirirlar. Ve gayet duzgun threadleri kilitliyorlar insanlar patch gelmedi diye mutsuz diye. Bana 2. uyariyi verdiler sirf patchle ilgili yorum yapip, moderatorlerin yaptiklariyla ilgili post yapilmamasi gerektigini soyledigim icin.

Hayir komik olani, game account ve forum account related veya linked degil. Bu sistemle insanlara uyari vererek ne elde etmeye calisiyolar ki? Yeni account acmak 3 dakika?

Sadece komikler ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Banlanırsan ip ban yiyorsun belirli bir süre ama çok uzun değil. Ayrıca katılmıyorum ben hani düzgün bir tavırda açar başlığını vs ona lafım olmaz ama inanılmaz saçmalıklar yazıp saçma sapan konu isimleri koyuyor insanlar kaç tane başlık gördüm AV SUX adlı içinde . olan vs bunlarıdamı silmesinler? İstediğimizi yazarız gibi bir mantık olamaz yani ozaman sabah akşam küfretsinler birbirlerine moderatora gerek yok yada oyuna küfür etsinler AV ye saldırsınlar ağlasınlar zırlasınlar bizde Genel forumun amacı olan esas başlıkları okuyamayalım bu spamden...
Sosyal ağlarda paylaş

"Patch Info" adli bir baslikta, ne kadar "kac hafta gecti, hala bir bilgi veya patch" yok diyen butun postlari sildiler. Bu duzeni saglamak veya toplumu duzgun tutmakla alakali bir sey degil, oyunla ilgili kotu olan seylerin duyurmasina engel olmaya calismatir. Insanlar problemi konusamiycaksa forumlarin kullanisi nedir? Sadece iyi yanlari mi konusulmali yani?

Ayrica forum ben bakmaya basladigimdan beri -1.5 aydir- senin olmamasi gerektigi dedigin sekildeydi. Kufur almis basini gitmis (ki yasak degil zaten, kocaman not var yukarda). Tatminsizliklerini belirtmek oyuncunun en buyuk hakkidir. Buna engel olmak, veya olmaya calismakta kesinlikle anlamsizdir. Forum oyunun nabzini tutmak icindir. Eger topluluk mutsuzsa, orda belli eder. Mutluysa belli etmez, ama QQ sayisi azalir.
Sosyal ağlarda paylaş

Silinmişsse bir nedeni vardır elbet ben okumuyorum ondan bilemem ama belki aynı konu üzerine açılan 20. başlıktır hepsini birleştirmişlerdir :P ama dediğin gibi de olabilir temizliyorda olabilirler negatif konuları yapıcak birşey yok napıyorsunuz lan gibisinden bir konu açsan onuda silerler :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...