Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Sabah 7 de uyanıp macroma bakayım dedim 90 kişi en sağlam savunmalı şehrimizi(birçok defensive siege kazandık bu şehirde)raid ediyor bizimde 40 eleman var savunan ve düşman daha Tier 0 da bile tutunamamış şehre girememişler tam şaka bu goonlar. Şehir 4 tier den oluşuyor ve direk girişe tier0 diyoruz duvarlara launch vs yapıp çıkmışlar ama bizimkiler harcamış ben gittiğimde kovalıyorlardı yolda 20 ye yakın lootlanmamış ceset gördüm :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu raiding üstüne adamların şehirlerinden biri bastık warhulklar vs şehri yerlebir ettik adamlarda moral 0 tabi dedik bizimlemi uğraşıyorsunuz ahan alın size PvP siegeledi Afghanlar(bizim siegelememiz lazımdı gerçi ama bilmiyorum lider muhabbetleri neler) ve şehri kazandık bizim olmasada Goonlar kaybetti :)
Sosyal ağlarda paylaş

Erinthel(en savunmalı şehrimiz) siegelendi goonlar tarafından çok büyük bir offensive e kalktık adamların siegeledikleri şehir üstüne ancak başarılı olamadık. Ardından kendi şehrimizi savunduk ve adamlar ilk gatehouse u yıktıklarından 5 sn sonra 30 kayıp verdiler hepsi hücum etti bizim 30 eleman aoe nukeleri tek noktaya sallayınca sonuç insta ölü 30 goon <3 .

Adamlardan şehir aldıktan sonra aldığımız şehri siegelediler(afghanların aldıgı yani) gittik siegeledikleri hamleti 15dkda temizleyip clanstone u devirdik beleş hamleti oldu afghanların. Ardından KGB clanının(goon gene) Andruk adlı şehrine gittik şehri yerlebir edip siegeledik 4 saat+ süren siegein sonucu Goonların o şehri ellerinde tutmaya şansı bile olmadı.

Silicez bunları mapten hayırlısıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Something Awful forumnda Goonların kendi clanının liderinin bir threadi varmış sanırım ama olay şu bu younda Goonlar tek başlarına zerg yapamadılar ancak birçok başka clanı birşekilde ikna edip büyük bir zerg oluşturdular sonuç birçok şehir ve hamlet kaybettikten sorna esas Goon clanı "Awful Company" alliancedan ayrıldı şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Son bir politik harita şu an yok gibi birşey çünki saat başı değişiyor bizim elimizde şu anda 4 şehir 5-6 hamlet var sanırım(SB Allianceında) ve şu anda temp olarak beraber çalıştığımız Afghanistan alliance'ındada 2 şehir 2-3 hamlet var sanırsam ancak oyunda kaç şehrin varsa oakdar güçlüsün mantığı pek yok sonuçta hepsini sürekli olarak koruyacak adamın yoksa hiçbir anlamı yok biz 1şehir +2-3 hamletimizi satılığa çıkardık mesela sonuçta amacımız onu elimizde tutmak değildi amaç savaştaydık ve düşmanın elindeki şehirleri vs alıp motivasyonunu azaltmak ve clanlar arası sorunların oluşmasını sağlayıp dağılmalarını sağlamaktı ve başarılı olduk :)
Sosyal ağlarda paylaş

Billing e giriorsun detayları daha sonra products kısmından subscription alıcaksın direk oyun almak o işte şua nda böyle diye biliyorum sistemi değiştirdilerde ondan tam net bilmiyorum ancak su anda satışlar sürekli olarak açık olması gerek birçok insan 2. acc unu aldı bizim clanda ve almaya devam edenler var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...