Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Şimdi oyunda denge var demek yanlış olur, başlangıcta newbie için bir dez avantaj var, UO daki gibi Gz de bir party kurup birbirimiz üstünde skill kasamıyoruz, başlangıcta goblin camp'ler var newbie icin fakat oralardada yarım saatte bir gang yiyoruz, zaten para yok zırh ve silah alacak birde gang iyice soğudum ben...

Gathering yapayım diyorum yine gang ! gz den cıkmadan gathering yapmakta imkansız Guardzone lardaki kaynaklar sınırlı ve cok talibi var...

Bi çözüm bulamadım...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende seninle ayni durumdayim, iki secenegim var;

1) Ingilizcem iyi, gecmisim saglam diyorsan adam akilli bir clan'a application yaparsin (clandan cok alliance'i ve uye olduklari sehir onemli senin icin). Clan sehirlerinin etraflari newbie sehirlerine kiyalas cok daha huzurlu ve sakindir.

2) Newbie sehirlerinden direk uzaklas... Newbie sehri oyunun basinda olabilicegin en kotu yer. Google'a git, darkfall map yaz, onune sinister map cikicak, bu mapte, sagdaki menuden NPC city, City ve easy,medium,hard moblari sec. Simdi o harita cikan objelerin oldugu bolgeler senin icin kotu. Nerde o simgelerden yoksa, orasi senin icin daha guvenlidir. En yakinda NPC sehri veya chaos stone'u bul topla topla bankaya at.

oyunda bana mesaj atarsan sana 1-2 tane kordinat verebilirim, daha guvenli gatherin alanlari icin.. nick: wolfbane edge

ben icinde oldugum clani forumlardan buldum, aynen senin durumdaydim, baslik actim sorun bende midir ne yapmak gerekir diye, 3 tane clandan cagri geldi, sagolsunlar butun oyun deneyimini degistirdiler..
Sosyal ağlarda paylaş

birleşin arkadaşlar

ffa pvp nin bir numaralı kuralı kalabalık olmaktır birkaç kişi birleşin birlikte kasın.

size shadowbaneden ufak bir taktik vereyim 3 kişi olursanız rahatlarsınız bu noktada bütün loot u bir kişinin alması gerekiyor madem tecavüz kaçınılmaz işler kötüye gittiğinde 2 kişi ölecek loot u toplayan 1 kişi recallayıp tüyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

recall 1 dakika falan suruyor :p ama onun disinda oyun gercekten solo pvp icin yapilmamis orasi kesin..

eger istersen bizim adadaki clanlari gozden gecirin. sag ustte ada; yssam. burdaki clanlarin cogu amerikadaki oyuncular, amerikadan olmalarinin iyi yonu sabah, oglen ve aksam rahat skill kasarsaniz gank daha az olur, kotu yani siegeler cok gec vakitte olur.

istek olursa clan isimleri verebilirim..
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

ben hemen bu konuda bilgilendireyim hemde official forumlardan alıntı hemde daha geçen haftanın konusu

bkz

Bug mobs. Grey orks, Fire Elementals, Fire Giant, ect.

bir başkası

I joined Darkfall on day 3 after launch. I spent 2 days getting ganked, and getting the loot from my kills stolen by other players.

On my third day of playing ( 6 days after launch), I joined a clan. I was immediately told

1. Here is a link to download two 'needed' hacks. One was a stamina hack that allowed you to never run out of stamina. The other was a hack that allowed you to insta-loot your kills.

2. I was lead to a group of mobs by a river that my clan had been exploiting since launch. 2 mobs would spawn, it was very easy to get them to 'bug out' so they wouldn't fight back. My clan had been working this spawnpoint since launch. Players were given a portion of the gold, and the rest went to the clan to build a city. By my second day in the clan, we had built an advanced city.

3. I was taught the 'wall' trick with archery, and with the gold I had acquired, I quickly trained up my archery skill. My melee skills were already pretty high from beating on mobs that couldn't fight back.

Ağır troll serverın 5. gününde hiçbir şehir advanced derecede built değildi. Hackler var piyasada satılıyor ancak kullananlar eninde sonunda banı yiyor evet ban yemiş insan tanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Darkwish'in anlamadigi veya anlamak istemedigi oyun sadece kendi ve etrafindaki insanlarin nasil dusunup veya oynadiginda ibaret olmadigi. Biz hack yapmiyoruz, biz exploit etmiyoruz, biz soyle gank yapmiyoruz, biz boyle ciplak full plate adam kesiyoruz, eee? Arguman ne burda? Maratonda zenci herif benim kostugum hizin 3 katini kosabiliyor, bunu mu kriter almaliyim yani kendime? Kaldi ki, ben 1 haftada 7. skillde 80'i gectim. Bu oyunun olmasi gerektigi gibi oldugunun, veya exploit edenlerin kolayca yakalandigini degil, benim asiri bir sekilde hirs yapip kasmamin ve 1 haftadir no-life yasadigimin gostergesi. Eger sen herkesten bu dedication bi beklersen, 200 kisilik serverda, 10 ar kisilik siegeler yaparsin. (verdigin ornekteki arkadasta boyledir buyuk ihtimal)

Yazdiklarinda kendinle celisiyosun.. "Yap kimse gormez" - "Gorsede bizi de gormuslerdi" ee "Bizi kicklemislerdi, sizi gorurlerse uyari verir sonra banlarlar" bunun neresi mantikli simdi? Oyunda bu zamana kadar kimse UNATTENDED macrodan banlanmadi. Banlananlar exploitten banlandi. Ama bundan sonra bu boyle olmiycak. Kasan kasti, kasmayana yeni baslayana macro yapmayana zamaninda gecmis olsun demektir bu.

1k ok'la gitmek faildir diyosun, recall var diyosun. Simdi lutfen bana soyler misin hangi "safe" sekilde skill kasilabilicek bir spot NPC sehrine yakin? Lutfen link ver sinister mapten falan.. Cunku ben gercekten gormedim. Butun elf/human/dwarf sehirlerini guvenli madenler bulabilmek icin dolastim ve SEHRE yakin olan hicbir yer guvenli degildi. Sehre yakin degil diye 1k ok mu almak lazim diyiceksin, mount olmadan 15 dakika ok atarim, 45 dk sehre kosarim sonra 45 dakika daha kosar spot'a donerim, 15 dk daha archery kasarim diyosan haklisin.

Insanlarin ezilme nedeni gaptir. Bu kadar suredir yapilan exploitlerdir. Egonu bir tarafa bak, inanilmaz yetenekliyiz boyle soyle yapiyoruzlari as ve yeni baslayan insanlari 2 dakika dusun. Hardcore her turlu insanlar kasar ama bu insanlarin sayisi 10-20% i gecmez ki bu insanlar cok nadiren newbie sehrine gidip kamp yapicak adamlardir. Su an newbie sehirlerini kamplayan adamlar 0 skill, yeteneksiz newbie sehri yerine dusman clan sehrinin etrafinda dolasmayi gotu yemeyen insanlar. Ama bu su gercegi degistirmiyor, bu ezik insanlarda geceleri macroya birakip, duvara ok atarak archery fulledi, kendilerine MM'leyerek lesser magic kasti, self heal kasti. Oynayan maymun bile olsa, full plate, mount arti rank 40 silahla naked newbie i keser. Olay senin veya benim yapabiliceklerimden veya yapamiycaklarindan degil, bu oyunun gelecegiyle ilgili. Ben yaptigim kritik yapilan aciklamalara, sana veya bu forumda oynayan diger arkadaslara degil. Kendinden ornek veya etrafindaki alliancedan ornek vermek, oyunun genelindeki sorunlarin aslinda olmadigi anlamina gelmiyor.. Bunu anlamakta niye bu kadar zorlaniyorsun anlamis degilim gercekten..

Ben oyunu seviyorum, oynuyorum ve oynarkende egleniyorum. Ama sorunlari var, cok buyuk sorunlari var, ve bunlar sirf beni etkilemiyor diye bunlari red edip, yokmus gibi davranmiyorum.

1k oku atmak ne kadar uzun bir iş biliyormusun? Ben 400 okla gidiyorum 2 saatte zor bitiyor(4 kişi bir mob campi farmlıyoruz) al yanına 400-500 ok ya arkadaşlarınla yada solo git bir campi farmla okun bittiğinde yada yeterince loot alıpda riske etmek istemediğinde recall çek sonra geri dön yeni oklarla ve mount şart bu oyunda eğer mountun yoksa zaten baştan gene fail.(mount bulması zor bab demeyin daha dün 5 dakkada 3 steedgrass çıkardım normal herb bushdan hadi o şansdı sonuçta 3-5 herb node dan 1 tane nerdeyse 5100 çıkıyor).

Ben seni halen anlamıyorum tek gördüğüm QQ burada yav bu oyunda sen girdiğin gün güvenli kasmayımı bekliyorsun? Biz bu oyunda npc şehirlerinde wilderness banklarda vs guardtower bile istemiyoruz lol(betada yoktu bir süre) Oyunda herşekil kendini gene çok hızlı geliştirebilirsin hardcore oynar ve macro yaparsan buna sende evet yapılır demişsin ancak bunun aynı şekilde zaman alsada gene minimum dertle karakter geliştirebilirsin ancak bunu solo yapmayı bekleme ben sana bunu söyleyeyim(clanla solo char kasarsın casual oynayarak atıyorum toplam 2 ay alır ancak clansız 3-4 alır).
Sosyal ağlarda paylaş

Mickey said:

Şimdi oyunda denge var demek yanlış olur, başlangıcta newbie için bir dez avantaj var, UO daki gibi Gz de bir party kurup birbirimiz üstünde skill kasamıyoruz, başlangıcta goblin camp'ler var newbie icin fakat oralardada yarım saatte bir gang yiyoruz, zaten para yok zırh ve silah alacak birde gang iyice soğudum ben...

Gathering yapayım diyorum yine gang ! gz den cıkmadan gathering yapmakta imkansız Guardzone lardaki kaynaklar sınırlı ve cok talibi var...

Bi çözüm bulamadım...

Çözüm ıssız alanlarda mümkün olduğunca takılmak ve bulabildiğin bir chaos city/npc city e bind olmaktır başlangıç townlarına bindlı kalırsan işin zor. Yada en güzel çözüm bir clana girmek.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

recall 1 dakika falan suruyor :p ama onun disinda oyun gercekten solo pvp icin yapilmamis orasi kesin..

eger istersen bizim adadaki clanlari gozden gecirin. sag ustte ada; yssam. burdaki clanlarin cogu amerikadaki oyuncular, amerikadan olmalarinin iyi yonu sabah, oglen ve aksam rahat skill kasarsaniz gank daha az olur, kotu yani siegeler cok gec vakitte olur.

istek olursa clan isimleri verebilirim..

Hangi clana girdin BdW siegeinde vardım dedin mrk ettim :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 0'dan 79'e herb gathering kastim, 2 tane steedgrass cikti. 2 gunde 2 steedgrass. Ve hic ganklenmedigim halde. Simdi sen diyosun ki, mount yoksa zaten fail. Haha, oyunun basinda mount almak cok kolay saniyorsun di mi? Steedgrass cikariyorum diyosun, newbie adam steedgrass'i nerde cikaricak? Sehrin etrafinda.. Sehrin etrafinda ne yapiyorlar? Adami canli canli yiyorlar.. 400 oku gercekten 2 saatte atiyorsan ya pvp yapiyorsundur yada ok kullanmiyorsundur. Ayrica sen ne demek istedigimi veya bunlarin nasil oldugunu zaten anlamiyorsun oyle bir durum var.. Kendin soyledin; "Clan'daki duvarda kastim" diye. Duvardaki sabit adamlara ok atmaya benzemiyorum kicini kollayarak skill kasmak. Yeni oyuncunun bir seyi kaybetmeye goze alarak sehirden cikmasi cok uzun zaman alan birsey cunku birikim yapmak ilk baslarda.

"Biz istemiyoruz", "biz boyleyiz", "biz soyleyiz" diyorsun.. Hala anlayamadin senin veya benim oynayisimdan degil, oyunun geneline kritik yaptigima. Bana olmuyor diye, boyle bir durum yok degildir. Bunu basmiyor kesinlik 4. kere yaziyorum ki sen su an cektigi olaylari cekmis degilsin.. En ufak bir fikrin bile yok.

Hala QQ diycek kadarda terbiyesiz bir insansin. Konusma sanatindan acizsin, seni niye buraya bolum baskani yapmislar anlamis degilim. Oyuna biraz olsun kendi etrafindaki sekilde degil genelde bakamayan, hicbir objektifligi olmayan, yorum yaparken kendi disinda kimseye adreslemeyen adamdan nasil bir beklenti olabilir ki..

Burda oyunu biz kurtaricak degiliz ama, en azindan sorunlarini konusmaya calistigimizda "SORUN YOK!" "SORUN YOK!" "BIZ SUPER OYNUYORUZ!" demekten ileriye gidemeyen bir zihniyete kendimden "sana sadece "you are in denial" der gecerim" alintisini yapar gecerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şanssızmışsın açıkçası steedgrass olayında benim herb gathering 53 civarı birşey sanırım ve en az 10 tane çıkardım(şehir resource u deil bu)

Bizim başladığımızda zorluk çekmediğimizi sanıyorsan çok yanılırsın emin ol belki daha kötüsünü yaşadık(gank bazında) hiçbir mob campinde mob kesemiyordun clanlar gruplar toplanmıştı hepsinde pklar geziniyordu ve öyle 30 dakkada bir değil 24 saat pklar vardı birçok guildin 15 adamımı var 10 u pklık yapıyordu 5 i mob kesiyordu misal biz zaten direk bıraktık newbie areada mob kesme fikrini tee nerelere gittik bişiler kesebilmek için.Şu anda sizin tek dezavantajınız r0 kullanmak zorunda olmanız.(ki r0 ı yaptırmak için öyle abartı birşeye ihtiyacın yok 3gold a satıyorlar staffları ki staff yeter herhangi birşeyi kesmene)

400 ok kullanıyorum 1-2 saatte 4 kişilk grup 4 moblu bir spawnı keserken mob keserken sırf ok kullanmayacaksın aynı zamanda staffla MM spamliyecen haftada en az bi 10 saat farm yapıyorum mrk etme mob kesmek nedir nasıl nerde farmlanır bilirim ok atmıyorsun demek şaka gibi birşey açıkçası benim primary kullandığım silah bowdur melee ye girmeyi çok sevmem(genelde ilk charge eden olsamda :P)

Benim demek istediğim genel olarak bakınca her qq threadinde bahsedilenlerin kurtulma ve rahatını yapma yöntemi var ancak millet biraz düşünüp yapmak yerine forumlarda mesajlar atmaya devam ediyor(official forum)
Sosyal ağlarda paylaş

dark,abi senin anlamadığın,bende dahil,4*5 kişi oyunu bıraktı,ve hepside küfür ediyor,oyun oynuyoruz,gerçek hayatta ava çıkmıyoruz,aşırı derecede yeni oyuncular için,stresli,kaotik bir ortam var,biliyorsun anlattım sana,mapin yarısını,dünya saatiyle 2.5 saate gittik gank yapmak için,oda mountla yani,koşarak nereye gideceksin,yolda hadi gank yedin tekrar baştan başla v.s,abi o oyun değil bence oyunluktan çıkmış,çile yumağı olmuş,kusura bakma senin durumunu anlıyorum,aynı duygularım age of conan içinde geçerliydi,sonuna kadar savunurdum oyunu,ama eksikleri varki bu kadar adam kükrüyor yani,çözüm bulabilecek bu forumdaki insan sensin,yöneticisisin sonuçta,ilk oyuna girdim mesaj attım,dedim abi clana aldırabilirmisin,biliyordum rahat etmiyeceğimi,clansız,yazdıklarından,abi çok türk aldım hepsi çıktı,senide alamam gibi birşey dedin,sonra açtım human,rahat rahat oynadım 1 hafta sonra baktık abi,skilleri arttırdıkça,quest aldıkca mecbur ganke girmek gerekiyor,tekli dolaşan player sayısı az,resmen intihar dalışı yapıyorduk,bıktım bıraktım oyunu abi,ha ileride adam olur orası ayrı konu,ama verdiğim 100 liraya acımıyorda değilim..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sana oyunu biraz oyna bi mantığını az çok çöz eğer oynarım diyorsan tekrar msg at clanla ilgili dedim sen ortadan kayboldun bir daha 1 hafta felan ses çıkmadı sonrada türk clanı muhabbeti çıktı onun yüzünden msg attın şimdi burda bana almam dedin bıraktın deme yalanım yok o gün skype dada söyledim herkese alfar olunki en kötü ihtimal oyuna devam ederseniz ve işler yolunda gitmezse bizim clana aldırmaya çalışırım(ben lider deilim alın leyn deyince olmaz tabiki ama tanıdığınız olduğundan genelde daha kolay işiniz) sonra gene ses seda yok kimseden ben napıcam size durmadan msg atıp gelirmisin clana istiyormusun gelmek vs gibi msglarmı atmam gerekiyor?

Dediğim gibi oyunun newbielere zorluğunu bende biliyorum ve anlıyorum ancak üstesinden gelmenin yolları var ben bunu söylüyorum ama tabiki kolay değil ve birçok bırakan insan duydum bende bu yüzden ve zaten son darkfall information quote umda görüldüğü üzere developerlarda durumdan haberdar ve newbie friendly hale getirmenin yollarını arıyorlar şu anda.

2.5 saat gank için dolaştıysan ne kazandınız loot vs bilemem ama benim için pek çile değil ben uoda runebook olayına bayılmış olsamda DF de öyle birşeyi kesinlikle istemiyorum(recall var düz 1 kullanım runestone ama pahalı) rezil bir oyun olur çıkar runebook vari bir sistemle.5 saat etrafta gezip pvp yapıp 1 haftalık odundu madendi setti potion dı topluyorum daha güzelimi var :)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar, oyuna oldukca yeni basladim, size izlenimlerimi aktariyim:

1. Sehir etrafinda dolasarak gathering ile altin yapmak cok kolay
2. Baslangic sehirlerinin etrafinda goblin avlamayin. Surekli gank yersiniz. Sehirlerin biraz daha uzaginda, yine quest alabileceginiz goblin oldurme yerleri var. Gank yeme olasiliginiz 1/100 (oyunda gank yemezsiniz diyebilecegim bir yer yok)
3. Bir mount edinirseniz, ayak alti olmayan bir yerde gathering yapmak cok sorun degil. Onemli olan cok ayak alti olmamasi, gecenlerin de mountla geciyor olmasi. Yapcaklariniz sunlar:
a. Iyi bir kulakliginiz olsun
b. Mounttan inince mountu hotbara birakin
c. Oyunun sesinin acik oldugundan emin olun
d. Gatheringe baslayin
e. Bir atli gelirken cok uzaktan atin sesini duyacaksiniz. Duyar duymaz gatherinig birakin, elinizdeki gathering aletini kaldirin ve mountunuzu hotbar'dan cagirin
f. Ata binin ve gelen kimmis bakin. Unutmayin, irkdas bile olsa sizi avlamaya calisacaktir. Atin ustunde yakalanmaniz cooook zor
g. Hareket etmeyin! Buyuk ihtimalle gorulmezsiniz
4. Yok ben savasarak biseyler kazanicam derseniz, 2-3 turk bir araya gelin ve oyle goblin avlayin. 4 kisi olursaniz basiniza hicbirsey gelmez ve ustunuze gelen 3 kisiyi oldurme olasiliginiz olur.

Oyun kesinlikle kolay degil. Ben bir guilde girdim ve gayet rahat bir sekilde yasiyorum. Ama starter town'da 2000 altin yaptim kisa sure icinde, ki para degil bence, ama kil ve vakit alici gathering isi, keyifli degil. Ama mounttur, basit silahlardir almak icin birebir.

Pes etmeyin. Kritik sayi 5, 5 kisi bir araya gelip takilirsaniz, ekipmaniniz ne olursa olsun size yan bakan cikmaz, gankelemeye calisanlarla inanilmaz eglenirsiniz. 3-4 kisiyle uzak noktalarda eglenecek cok sey var bence. 2 kisiyle de riskli de olsa uzak noktalarda takilabilirsiniz. Ingilizceniz varsa kesinlikle bir guilde takilin.

Oyun boyunca gank yiyceksiniz, kacisi yok, guild icerisindeyken karsi alliancelarla savasirken oldum ama hayat cok daha rahat oluyor, arada sagolsunlar beles rank 0-10 kilic, kalkan vs veriyolar, hammadde verirsen beles zirh yapiyolar...

Gank yapmadan PvE yapiyim derseniz darkfall cok uygun degil acikcasi, kesinlikle gank yersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende ihtiyaci olan kisilere zirh, silah, pot, food, ok ve yay saglayabilirim. Butun hepsini kasiyorum, ham madde getirmeniz yeter. Diger masraflari ben karsilarim (leather, empty pot, cloth vs).

Banded (yakinda chain) armor yapabiliyorum, oyunda sorarsaniz tam olarak gereken ore miktarina soylerim. (iron ore getirmeniz yeterli)

Potionlar o kadar etkili degil hardcore pvp yapmiyorsaniz, ama malzemeleri herb gathering ile cikiyor (wisdom arttirmak icin en iyi craft skillerden biri)

Yemekler pot'lara kiyasla daha kullanisli, bunlari kendinizde yapabilirsiniz, cooking skill'i icin para gerekmiyor, ilk yaptiginiz seyler 2 dakikalik buff veriyor (malzemeler fishing icin ile cikiyor, en iyi wisdom statlarindan 2.si)

Ok ve yay icin wood veya timber getirmeniz yeterli (cok sayida ok istiyorsaniz ironda malum gerekiyor)

Oyunun basinda bunlar size buyuk rahatlik saglayabilir. Sahsen ben ilk basladigimda, melee veya archery skilleri kasmak yerine UO'da yillar once yaptigim gibi craftin skillerini kasip bankayi dolduruyorum (zirh, silah ve consumable'lar). Ayni seyi sizde yapabilirsiniz ve eger craft skillerini ogrenmek icin bir kac 500 gold harcamak istemiyorsaniz tiklama islerini ben yapabilirim ki gather yetenekleri herkese sart.
Sosyal ağlarda paylaş

Ingilizce bilen ve konusabilen arkadaslara clan bulmak icin Offical Clan Recruiting Basligina gitmelerini tavsiye ediyorum, sayet clanlarin hemen hemen hicbir beklentisi yok sizden. Yeter ki duzgun bir application yapin, ve ventrillo'da aktif olarak konusabildiginizi gosterin. Kimse sizi aktif olarak pvp yapmadiginiz halde konusmaya zorlamak ama nerdeyse butun clanlar icin bu bir "gereksinim".
Listede "NA" yazanlar yeni acilcak server icin, onlara application yapmayaniz.

Ayrica dikkat etmeniz gereken iki unsur var; eger ki aktif olarak claninizla pvp yapmak istiyorsaniz timezonelarina bakin, eger Amerikadan oynayan bir clan ise raid saatleri size ters dusebilir (genellikle gece 4-5) ama diger yandan genellik Amerikan clanlari diger Amerikan clanlarinin etraflarinda takiliyor, bu da demek oluyor ki eger sehirleri varsa, Turkiyeye gore sabah erken ve oglen saatlerinde gather cok daha rahat yapabilirsiniz.

Ikincisi; Ait olduklari alliance'a bakin, ve hangi alliance sehrinde takildiklarini ogrenin. Bu cok onemlidir, size inanilmaz kolaylik saglayabilicegi gibi oyundan iyicene sogutabilir.

Ben YC uyesiyim, tempest(adam aliyorlar) sehrinde takiliyorum, bu taraflara gelmek isteyen arkadaslar olursa yardimci olurum elimden geldigince.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm, clan'da olmak cok iyi, ne istersen malzemeleri verdigin surece birileri craft ediyor, harikalar.

oyunda mount edinmek pek bi dert degil, elinize sickle alin, 15 dakika sonra mountunuz hazir. 3-4 tane yedekte tutun derim sanssiz gunler icin, sonra da atlayin sirtina haritayi dolasin. Kulelerden uzak durdugunuz surece ve suda yakalanmadikca kolayina bisey olmaz, e olursa da topu topu 300 gold gitmis olur, gider 15 dakka daha kasarsiniz

Boyle diyorum ama daha haritanin yarisini dolasmadim. Su anda us tuttugum yerin yakinlarinda nasil para kazanilirin yollarini arastiriyorum, pek siege hevesim de yok su asamada, direk biterim gibi geliyor laptop'la, eve donmem lazim direk.

Halen sikilmadim, "wall of pain" de grindlesem bile ara sira, sikildikca atla ata dolas seklinde simdilik solo takilabiliyorum, sans eseri gank yemedim henuz ama yakindir

Dun 250 ore'la birine yakalaniyordum ki takdir ettim, beni gorur gormez attan inip gizlice yaklasmaya calisti ama uzgunum atin ustune binip coktan izlemeye baslamistim elemani, hevesi kursaginda kaldi :)
Sosyal ağlarda paylaş

30 kişi en dandik warhulklardan birini ürettik(dandik çok pahalı değil ama genede değerli) ve imperium rule adlı clanın şehrine raid yaptık 2 gatehouse 2 cannontower yıktık ardından CC(goonlar) ve DUSK bi 60 kişiyle felan sağlam zerglediler bizim tarafmızdaki hatalı savunma taktiği nedeniyle warhulk u çaldılar ancak çalmalarının en büyük sebebi üstünde ölü kalan insanlardan dolayı attığımız ok büyülerin sürücüye gitmemesi(hitbox bug yapıyo ölü elemana atıyoruz oku :S) bunun gibi bir bug cannonlarda vardı fixlemişlerdi 1 gün sonra bunuda reportlar birileri elbet fixlenir adamlar 1 warhulk çaldılar diye foruma thread yağmuru yaptılar süper ya :D 30 kişilik normal bir raide 2 alliance birden geldi warhulk olunca :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sözde bugün bizi farklı 2 şehirden siege ediceklerdi DUSK+ birkaç goon clanı.Aynı andada Kalan tüm goonlar ve Death alliance Afghanistan allianceının şehrini siege edicekti ama bize bilgi sızınca yalan oldu siegelemediler korkaklar bizde toplam 550 adam afghanistanda 150 mi ne var bunlarda DUSK(1.8k) CC(1.5k) Death(1.1k) 700 vs 4.4k hadi 4k olsun ve sırf bilgi sızdı diye siegelerinden vazgeçtiler üzüleyimmi ağlayayımmı bilemiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...