Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

4-5 mercenary clanı yaptı 2 tane elemanlar oyundaki en sağlam bug abuserlar %600 eminim diyebilirim :) clanlardan birinin gm iyle 1 e 1 muhabbetim oldu üzerine :)zaten bunlarla savaşınca anlıyorsunuz dmg yapamıyorsunuz ve size tugla gibi dmg yapıorlar. Allahtan serverda cok fazla insan kasamadan bugları fixlediler. Bizim şehrimize günde 2 kere uğruyorlar bunlar esas ana clanları gelmediği sürece sorun yokda onlar gelirse saçmalıyosun adamlarda kimsede olmayan hayvani gearlar var :D
Sosyal ağlarda paylaş

bişi soracam şimdi o şehirdeki tüm binaları elemanlar mı yapıyor? yoksa otomatik şuradn şuraya duvar koy mu diyorlar ne yapıyorlar? şehir kurma sistemi nedir? şu da var millet iyi yerleri hep kapmış yeni gelen guildlere bu şekilde bir şeyler yapabilme imkanı kalmıyor. oynanmaz harbi bu oyun lasldasld. server açıldığı gibi adamlr 300 kişi rush yapacak sen 10 kişi ezik ezik takılacan :S
Sosyal ağlarda paylaş

Şehirler daha önceden belirlenmiş yerler ve içindeki binaların konumları vs belli. Her binanın belli bir maliyeti var ve malzemeleri toplarsan dikiyorsun binayı daha sonra bazılarında upgradeler var şehirde oyunculara buff veren yok npc yi upgradele farklı skill trainleri açılsın vs gibi. İyi yerler kapılmışdan ziyade oyundaki tüm şehirler hamletler kapılmış diyebilirsin sonuçta öyle :D Yeni gelen clanların işi serverda zor ama imkansız değil kasarlarsa alabilirler şehir yada başka guildlerle ally olabilirler yada şehri olan bir guildle anlaşabilirler vs vs. 10 kişilik bir clan zaten 300 kişilik bir clana karşı ne yapmayı bekleyebilirki?
Sosyal ağlarda paylaş

fantezi? :D
ya 10 fln öylesine söyledim numarayı sonuçta bir süre sonra illa birileriyle müttefik olup oyuna girmek zorunda kalırsın. oyun ilerledikten sonra eski servera yeni oyuncu girmesi zor olur gibi geldi. bence ileride bu sorun başlarını ağrıtır. yeni server gelince başarısız olanlar oraya geçer eski serverda takılan olmaz. sonra oraya oyuncu çekmek için abidik gubidik şeyler yaparlar falan. tarafsız bölgeler eklemeliler bence böyle ufak grupların takılabileceği. tam anlamıyla olmasa da yeni başlayanlar bir noktaya kadar güvenle kasabilmeli. belki vardır bilmiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle zaten map okadar büyük ve teleport olma olayı okadar zahmetli ve pahalıki(benim daha erişimim bile yok) çook uzun bir süre kimse doru durust teleport yapamaz mass olarak.(rune lar tek kullanımlık ve satılmıyor düşürmesi aşırı zor deil ama çok basitte deil )Şu anda bizim clanda mesela oyunu bırakan yada ara veren(birçok insan çalışıyor vs ve macro yapmayı istemiyorlar o yüzden günde 2 saat oynayarak kasmak istemedikleri için ileride işler kolaylaşırsa geliriz gibisinden bir durumda olanlar bunlar) çok kişi var ama aynı zamanda aramıza yeni katılan birçok arkadaş da var ve gayet kasıyorlar ve herzamanda kasabilirsin mrk etme sonuçta çoğu skilli clanın şehrinde vs yani etrafda seni koruyabilecek insanların oldugu yerlerde macrolayacan vs. silah skillini bile istersen macrolarsın(yavaş olur ama ) mob kesmeye vs grup olarak çıkılıyor zaten genelde yani abartı bir sorun olmaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:
tarafsız bölgeler eklemeliler bence böyle ufak grupların takılabileceği. tam anlamıyla olmasa da yeni başlayanlar bir noktaya kadar güvenle kasabilmeli. belki vardır bilmiyorum :)

hayir kesinlikle eklememeliler. guvenli bolge isteyen gitsin wow oynasin gw oynasin. bu oyunu da totos oyununa cevirmesinler lutfen...
Sosyal ağlarda paylaş

benim dediğim şu şimdi neyse de ileride diyelim her şey artık yerli yerine oturunca herkes bölgesini tam kontrol ettiği zaman sıfırdan başlayan birisi guild bulamadığı takdirde yine tek başına oynayabilir mi? bana şey gibi göründü zevk almak için illa bir takımın olacak. takımın olmadığı takdirde yakaladıkları yerde öleceksin fln. ben canım sıkıldımı tek başıma dolaşmak isterim, ne biliym gider uzun süre merchant kalırım. bu oyun çok bana çok hardcore geldi :D sanırım başlamam bana göre değil demekki. (hoş linux kurulu pcde nere başlıyon akdaskd)
Sosyal ağlarda paylaş

www.youtube.com/watch?v=NVGNsSzTcSI HD seçeneği var.

http://conqueragon.gameriot.com/videos/Darkfall-World-First-Ship-Warfare-1-of-2#play

http://conqueragon.gameriot.com/videos/Darkfall-World-First-Ship-Warfare-1-of-2#play

alttaki 2 partlı video daha detaylı vs imiş ben sadece youtube olanı izledim bu gemilerin videoları :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu TheMercs ve ally olduğu merc guildler gemileriyle her gece durmadan heriflerin şehirleri bombardımana tutuyor bizde gece gündüz rubaiyat adasında 0 düşmanı olup öyle carebear takılan DUSK'ın şehirlerini raidliyoruz bu sabah 2 farklı şehrinde keeplerini yıkıp birinde quarry(resource lardan biri)lerini yıktık. Ardından ana kıtadaki Alfar olmayan ırklar için yarattıkları DAWN adlı sub alliancelarının şehrini yağmaladık forumlarda inanılmaz muhabbet dönüyor 2 haftadan fazla dayanıcaklarını sanmıyorum birileri kopacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

ciddi olarak kazanmıyorsun ama sonuçta savaşıyorsun okunu kılıcını büyünü kullanıyorsun gain alırsan alırsın :) Dmg yediğinde artan birkaç defensive skill var vs vs yani raid yapılarak skill kasılmaz ama artıyor raidlerde skill :) bugünkü raidde archeryim 83 oldu mesela yazı çıktı skillin seviyesi arttı diye :P
Sosyal ağlarda paylaş

Warhammer oynamadım bilemiyorum ama şahsen instanced pvp beni hiç sarmaz ondan DF>Warhammer benim kanımca :)

Edit: Sağol Masq :P Bekleriz valla entrika burada bol :) Büyük bir alliance ın kurucu guildlerinden birini alliance şutladı adamlar elemanlara savaş declare edip siege açtı ve şehirlerini ele geçirdi hemde şöyle: Daha önce ally olduklarından bind olmuşlardı şehre daha sonra siege olunca savaşda bile olsan o dönemde bindspottan insanı atma opsiyonu yoktu(artık eklendi) kestikleri adamlar gene aynı şehirde canlanıp saldırıyordu :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...