Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 PTR Boss Testing

Gangren

Öne çıkan mesajlar

dengeleyebilselerde oyle kalsaydı. .bugun bi arkadas geldi wow u bırakma sebebini acıkladı baya gulduk.. abi ben undead warlock tum bi tane paladin geldi bana holy heal bise attı ve benim canım arttı.. cok sacma lan dedim bıraktım dedi.. ben saygılar aga dedim :D lolledim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
fear yemıyolardı, bleed yemıyolardı. bildiğin undead işte, ama shackle yiyolardı exerxisim yiyolardı falan.

ama oyun cıkmadan cok once bu

mantıklı ama işte o zaman hani düşünüorum kim heal atabilirdi undeadlere? necromancer warlock kıvamında biri anca :S

dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

ben hep onu diyorum zaten ya
yane farkli irklar cidden farkli olmali ya
ama wowda imkansiz
aa beli baska bi oyunda olur
yane bi gnome hic bi sekilde bi tauren kadar iyi bi warrior olamamali mesela
yada en iyi mageler bloodelf olmali yada undead olmali
ne bilem en iyi roguelar gnome olmali felan
biraz farki olsun
statlar cidden farkettirsin
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:
ben hep onu diyorum zaten ya
yane farkli irklar cidden farkli olmali ya
ama wowda imkansiz
aa beli baska bi oyunda olur
yane bi gnome hic bi sekilde bi tauren kadar iyi bi warrior olamamali mesela
yada en iyi mageler bloodelf olmali yada undead olmali
ne bilem en iyi roguelar gnome olmali felan
biraz farki olsun
statlar cidden farkettirsin

aynen ya. ırk seçmek gerçekten çok önemli olmalı da nerdeeee
Sosyal ağlarda paylaş

ama işte şöle düşünün

Mageler diosun en güçlü, Undead ve Blood Elf oluncao lacak vs yok işte Shaman en güçlü orc olunca böle şeyler olsa

Kim Troll mage açar ? veya ne biliim kim Gnome warrior açar, o zaman adamlar o racelere o classları koymaz. Biraz pratikte bakmak lazım olaya. Sen undead mage i daha ii yaparsan troll mageden troll mage çöp olur kimse e gidip rp adına troll mage açmaz hele böle dps yarışı, vs hardcore oyunda. Anca avantaj dezavantajları dengeli ve güçlü yapıcaksın o zamana bişeyler olabilir. İşte Blood Elf mageler çok daha dps yapio ama çok daha damage alio Trollere göre vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
ama işte şöle düşünün

Mageler diosun en güçlü, Undead ve Blood Elf oluncao lacak vs yok işte Shaman en güçlü orc olunca böle şeyler olsa

Kim Troll mage açar ? veya ne biliim kim Gnome warrior açar, o zaman adamlar o racelere o classları koymaz. Biraz pratikte bakmak lazım olaya. Sen undead mage i daha ii yaparsan troll mageden troll mage çöp olur kimse e gidip rp adına troll mage açmaz hele böle dps yarışı, vs hardcore oyunda. Anca avantaj dezavantajları dengeli ve güçlü yapıcaksın o zamana bişeyler olabilir. İşte Blood Elf mageler çok daha dps yapio ama çok daha damage alio Trollere göre vs.

işte aynen öyle yapabilirler

her class ın belli - ve + ları her race in belli - ve + ları ve cross olarak da - ve + lar koyarlar, karmaşık olur ama tekdüzelikten çıkılır böylece
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...