Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 PTR Boss Testing

Gangren

Öne çıkan mesajlar

:D boss kolay demedim, taktiği kolay sadece.

Ne uzun uzun anlatılacak, ne de %80-90 larda wipe üstüne wipe yencek boss değil. İlk 10 denemeden sonra, her denemede %50'nin altına iner. Adam kaybetme olayı ortadan kalkıp, healerlarda 3D'deki gibi pain-secrifice-barskin döngüsünü oturtunca iner rahatça.

Ben asıl bunun achivini merak ediyorum, kesin "addleri kurtarmayın" şeklindedir. Allah allah diyorum 100 lerce wipe'a hoşgeldiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence son bosslar hariç 14 bossun 11 i (opsiyonel zorlukta olanlar) o kadarda zorlamaz gibi geliyor. Yeni taktik bu bence güzel bir düşünce, millet end conteti hep beraber görebiliyor, çok ciddi guildlerde en zor opsiyonda bitirme şansına sahip. Bana kalırsa 1 bossdan 4 adet loot düşmez gibime geliyor artık, muhtemelen 2-3 yapıp zorluğa göre 4-5 yada en fazla 6 ya çıkartabilirler. En azından bütün content i temizleme şansıne sahip olacak millet, tabi OS/Maly gibi side bosslar koymazlarsa sırf ulduar ne kadar idare eder bilemiyorum =p
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
Pyro said:
Güya bizim guilddeki herkes ptr ye copy edip deneme yapacaktı yalan oldu çoğu kişi, 4 kişi kaldık brill de sdf.

ben brilldeyim ne pri pınar

Horde uz biz =) Gerçi o 4 kişiden kimse girmiyor ben de tanımadıgım adamlarla pug yapmaktansa hiç uğraşmamaya karar verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...