Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

O shaman seti taurende çok çok güzel durur ama, human olduğundan gösteremiyo malum.. Warrior omuzluklarıda merak ediyorum taurende..

Hunter setleri şu ana kadar gördüklerim içinde en başarılısıydı yine, özenilmiş en azından.. Mageler gibi ampul misali dolaşmıyolar, priestlerinde kafalığı belliki ayrı bi tasarım mucizesi, çok mu uğraştılar acaba.. Set genele bakarak kurtarırsada kafalık yüzünden belli olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne ya... önce voltran olduk şimdi soba gibi bişi böyle enteresan bişeye benzetemedim açıkcası...

druidlerle roglarada yazık bence... ayrıca mage seti güzel bence hiç kötülemeyin beterin beteri var baksanıza paladin rog drood.. harbi içip içip mi yapıolar tasarımları?

biz soba olduk druidler ay desenli meyve tabağı roglarda 3-5 kafalı emo tipi bişi oldular..
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:
Sanırım druide ait resimle feral için. Çünkü bu zamana kadar cübbesi olmayan hiçbir druid seti yoktu.

*cough* Tier 4 *cough* :P

Ya Druid seti yine fail... Şaka mısın Blizzard? Cübbeden nefret eden bir feral olarak cübbe olmadığına bile sevinemedim yani, o derece. Bir omuzumuzda meyve yetiştirmediğimiz kalmıştı, o da oldu nihayet. Meh...
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Anaaaaam, omuzlarda turunçgiller kafada C harfi veyahut ay parçası sembolü kafana edim blizz :D

Blizz ya çot ot içio dizayn sırasında ya da cidden hiç umurunda değil adamların artık olay koyverdiler gidio.

C vitamininin C'si heralde komik olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Abi tamam öyle OMGLOOKWOOOOOOOT tarzından biraz uzaklar belki ama öyle paçoz da değiller yani. Humanlarda leş gibi duruyor setler, kalas gibi animasyonları var; sonuçta göreceli birşeydir ama ben ne zaman CoTa girsem iyi ki human açmamışım diye şükrediyorum.

Druid olarak ne bekliyorsunuz o da ayrı konu, pantolon olması dışında gayet güzel, yok omuzluklarında meyve var, yok t5de de çiçek açıyordu, yok başlığında ay var(moonkin, moonfire, moonfury, moonglow, moonshit, her bir haltında moon geçen bir sınıfa da hiç gitmemiş di mi); hayır yani omuzluklarda kuru kafalı bir deri ceket, altında vintage kot, başlık olarak da giorgio armaniden gözlük falan mı tasarlanmalıydı. Ki mesela t5 bir druidde gayet şekil duruyordu, bir gidin malfuriona bakın, bi gidin fandrale bakın, adamlar dervişe bağlamışlar sizin gözünüz doymuyor :P

Sadece şamanlarla druidlere leg piece olarak kilt yapılmalıydı, zaten benzer birşey t4 ve s2 pvp seti için de olmuştu, sonradan grafiklerini değiştirip kilte çevirmişlerdi, en kötü öyle olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...