Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şimdi bi ikiz var ama...

Necromancery

Öne çıkan mesajlar

euhaeuh Sly o ne taktik öyle ya :) Bir de şöyle bir durum var. Kız diger kardeşiyle konuşursa ondan sonra duygulari incinir sen beni sadece vücudum için mi seviosun fln die :P[hline]No Pain No Gain! Now Suffer!
Querquobad Quane[SnowLords]

[Bu mesaj Estel_Anorien tarafından 21 April 2003 19:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kızla belli bi muhabbetin olmadan sakın teklif etme herangi bişey.. yoksa justin 2 olursun bu topic te yıllar boyunca diğer nesillere aktarılır eh.. :)

ayrıca benimle çıkar mısın dersen direk kaybedersin bari bi yere falan davet et..[hline]"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

kızdan kıza değişir tabi.. kızın gözünde eğer çok "karizmatik" gözüküyorsa bölesine bir teklifte bile direk tav olur. (Bu karizma lafına da bitiyorum okul yıllarındaki..)

amaç ne? herkesin bulunduğu mekanlarda "ben işte bu çocukla çıkıyorum popülerim okulda tanınacam bundan sonra" falandır öylesine bi kız için.. böyle düşünen kızlardan kaçının, bi anda sizi bırakabilir ondan sonra burda "sefgilim beni bıraktı böhü" diye topic açarsınız.

varsın olsun 20 yaşında.. daha olgun en azından :-P ;)[hline]"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

+1

havalı kızlardan yada bir başka deyişle çok tanınan g*tü kalkık kızlardan uzak durmanı/durmanızı tavsiye ederim sonra kalbi incinen taraf siz olursunuz.. çünkü o kız pek bişiyi takmıyordur.. sırf çıkmış olmak için çıkıyordur.. bide sana bi abi tavsiyesi eğer kızla çıkmaya başlarsan sakın kızın üstüne fazla gitme.. yani aşırı ilgi gösterme bence.. orta düzeyde ne çok nede az.. herşeyin normali iyidir.. örn. o sana msj atmıyosa yada nebilim çağrı felam yapmıyosa sende ona yapma.. ilk atağın karşı taraftan gelmesi her zaman için en iyisidir..

[Bu mesaj ShekiLChoCuq tarafından 21 April 2003 21:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yazilanlari okumadim ama en cok calisan yoldur konusamadiginda gidip o kizin en yakin arkadasina konusucan normal muhabbet arasinda ben bu kizi seviyorum dicen nasilsa kizin kulaga gidicek sonra zaten kiz kacmaya baslarsa hoslanmiyo muhabbete devamsa umut var
bide simdi ikizi var sole bi sekil yapabilirsin biraz komik olur hem gulersin bol bol dusundukce (sevdiginin adi nil digerinin sera olsun) nile gidip serayla konusur gibi konusucan ve nil i seviyorum dicen :>[hline]Uzak Galaksilerin Işığı mı Gözlerimi Kamaştıran Yoksa Bizim Battlestation mu Şu Patlayan?
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu saçmalamayın adam Orta sona gidiyorum diyor, üniversiteye değil. O yaşlarda oyle yazma muhabbetleri pek gecerli seyler değildir. O yaşlarda ortamı arkadaslar ayarlar genelde. O yuzden ilk yapman gereken zaten muhtemelen bir grup olan ikizler ve arkadaslarından birini kafalamak. Yapacağın en büyük hata ikizleri karıştırmak olacaktır bunu da sakın unutma. Bunu bir kere bile yapsan bir daha asla iflah olmazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk önce abi şunu unutmayın karşınızdakide en nihayetinde insan sizi yemez yada önyargı ile yaklaşmaz.Ne çok aceleci nede çok geç olmalı.Tanışma ve ilk muhabbet ortamından belki bir ama iki gün sonra ne gelişecekse gelişmeli aksi takdirde zaten ortada kalır.[hline]Thief of Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 22 April 2003 10:29 tarihinde demiş ki:
ilk atak karşidan gelsin diye çok beklersin şekil[hline]No Pain No Gain! Now Suffer!
Querquobad Quane[SnowLords]

eğer kızda bana karşı birşeyler hissediyorsa ben kızın yanına giderim.. aksi halde.. platonik bir sevgi bana göre değil.. ben sadece benim görüşümü belirttim.. beni sevmeyeni bende sevmem.. sevilmeyeceksem nasıl sevdiysem, o şekilde yine vazgeçerim. zorla güzellik olmaz.. kıza zorla asılmak benim kitabımda yazmaz :D gerçi sevilmiyecek adammıyım ben yahu?! :-) :D[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

sanki ikizlerden birisi olursa olsun da hangisi olursa olsun gibi yaklaşıyormuşsun gibi geldi bana

eğer öyleyse git başka okulda daha hoş kızlar bulabilirsin genelde orta okulda fln eğer kalıpların ortalamaya yakınsa ve başka okuldakilerle takılırsan daha çok şansın artar

ama uzun süreli olarak düşünüyorum diyorsan muhabbet etmeye başlaman lazım her ikisiyle hangisi daha cazipse çıkmak için onunla rahat konuşursun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...