Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karanlıkta F.E.A.R oynamak

Thugsta

Öne çıkan mesajlar

Milamber said:
ya bende oynadım bu oyunuda hiç çığlık atmadım? tamam feci tırstığım yerler olduda arkaya bakma olayıda var Da çığlık olmadı şükür :D ben en çok bir yerde merdivenden çıkıyordum merdivenin tepesine ulaşıp bakınca kızı gördüm altıma ettiydim orada euheueh ama daha şekili
herkese F.E.A.R. nasi oyun diye sorduklarinda bu sahneyi anlatiyorum abi

ayrica benim icin son sahnesiydi oyunun, ... boyle oyunu diye bagirdim kendime geldikten sonra, kapattim bi daha da acmadim ehueh
Sosyal ağlarda paylaş

Half_Cow said:
allezz said:
vampire - bloodlines'da hayaletli bir ev vardı, yani sabah sabah altıma sıçmıştım gece oynasam heralde camdan falan atlardım asd

Ocean House Hotel'di otelin adı. Deli tırstıran bi bölümdü.

allah o bölümü tasarlayınların bin türlü...

F.E.A.R. oynamamıştım çekeyim hemen :D
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:
bir arkadaş ile beraber ilk defa resident evil 2 oynuyorduk. O arada okul sohbeti felan da yapıyorduk. Koridordan giderken tahta ile kaplı pencerelerden kollar çıkıyor bilen bilir. Direk nanıskm diye bir çığlık atmıştım. Diğer herifte benim çığlığımdan korkup bir çığlık atmıştı. Sonra annem çığlık atarak gelmişti çocuklara birşey mi oldu diye.

çığlık bir gündü

Sonuna kadar açılmış kulaklık sesi ile altıma sıçacaktım o bölümde birde bir yerlerde camlardan giren kargalar vardı oda aynı etki yaratmıştı.
Evet ilk bi çığlık sonra kendinize gülme falan süper oyundu =)

PS : Aklıma gelmişken oynamayanlar için söyliyeyim zaten oynarken sürekli biryerlerden zombi çıkıcak edasıyla takıldığınız için hazırlıklı yürüyorsunuz fakat bahsi geçen kol çıkma mevzusu daracık bir holde geçiyor ve bu holu en az 10 kez sakince geçtiğiniz için artık tamam burda bişi yok modunda dolapmı neydi açmaya giderken yaşıyordunuz.Oynayıpda etkilenmedim diyen varsa yalancıdır :P
Sosyal ağlarda paylaş

oha arcane haklı
hatırlıyorum da condemned neydi öyle lan. fear ne ki, counter strike gibi adam vuruodun. hiç korktugumu hatırlamıyorum.

hele bi de call of cthulhu vardı. otel odanı basarlardı hiç unutmam o sahnedeki kaçışı. gerçi otel odaları arasında kapı olması biraz saçma gelmişti ama o nasıl bir kaçıştı lan öyle. ensemdeki tüyler dimdik olmuştu aha şimdi yicez kafaya baltayı diye diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:
undyıngte aynanın onunden gecerken yuz belırıyo
omrumden yıl almıstı oda benım

Aynen, benden 7 yas kucuk kuzenimle gece oynuyorduk. Isiklar kapali, bilgisayar muzik setine bagli. Aynada Aeron belirince bitmistik, cigliklar, titremeler falan. Undying inanilmaz bir oyundu ve bitiremedim oyunu :(

Unreal'da da isiklarin kapandigi bir yer vardi oda saglamdi.

Bu arada videoda 2:40'ta ki I'm a badass MARIREEIEIEENEN olayina patladim.
Sosyal ağlarda paylaş

Undying'de ben en son ulan yeter kalbime inecek diye bırakmıştım korkmayı, korkmamaya karar vermiştim ehueh ve aynen öyle oldu, korkmadım ama bu sefer de bölümü geçemedim. :/

Bu arada FEAR2'yi baştan oynuyorum, crawlerların geldiği yeri unutmuşum çok sağlam zıplattı yüreğime iniyordu ehueh.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bilmiyorum ben undying fln oynamadım da korku olayını silent hll den (kaç hatırlamıyorum ama ps 1 deki versiyonlardan biri) bilirim. bi gece annemler gitmiş. ben de artis artis gece yarısı silent hill e başladım. arkadaş, resmen öldüm korkudan. ciddi ciddi yani korkuyu insanın içine veriyo işlediği tema ve mekanlarla. yani öyle sğdan şu çıktı joystiği attım gibi bi durum yok. o bence çok fazla korku değil. yani resident evil serisinde herkesin başına gelmiştir. o hazırlıksız yakalanma. tamam elbet yine de korkmak ama işte silent hill misal insanın içine yavaş yavaş salıyo korkuyu. bi yerden sonra dayanılmaz oluyo. kapatıyosun oyunu. ben gece kaç saat balkonda annemlerin eve gelmesini beklemiştim. evde oturamadım lan:S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...