Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

neden sevmediğim birini şehit mertebesine yükseltip "o bizim günahlarımız için öldü" geyiğini dinlemek isteyeyim ki diğer karakterlerden? bana iki seçenek versinler:

- partiye hiç almamak
- almak zorundaysam uzay boşluğuna fırlatabilmek

ha ayrıca altı taneden fazla sidekick arasında sadece iki kadın karakter koydularsa ve birisi buysa, (adamın anlattığından çıkarımım) ciddi cinsiyet ayrımcılığı varmış içten içe.

süpermodel yapmak istemiyorlarsa gayet kolay o da, borderlands mob yapmaları gerekmez illa ki. darth traya hakkında ders alsınlar obsidian'dan.
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki öyle.

butun amacı duygusal, dramatik bir an yaratmak olan "birimizin kendini feda etmesi gerek..." questine; "ya orda harcarsınız sevmediğini karakterleri ehüeüheüheü" diey yaklaşması ne kadar mal bı adam olduğunu gostermeye yeter zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hala izliyorum da yazıların ne söylendiğinden ciddi oranda değişik olması hala cansıkıcı.

bir de silahtan duman çıkıyor sarjör değiştirirken ama ısınma sayacını göremedim.

"let's see how they handle this!" deyince boss geldi sandım, 10sn sürmedi ölmesi lol.

yalnız cephane değiştirme sistemini nihayet olması gerektiği gibi yapmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim anlamadığım Shepharda nasıl kıçına tekmeyi basarım falan diyebiliyorlar? Allah olduk lan ilk oyunda. Lvl 50de rank10 silahlar falan saçma sapan bişeydi ME1in sonu. Hayır direk gidip reaverlara dalsa tamam diycem ama barlarda sürtüp bi oyunlar bi questler falan. Ne gerek var arkadaşım?
Sosyal ağlarda paylaş

evet çok zayıf olmuş ilk oyunun kapağından sonra. jar jar binks mi nedir onu koyacaklarına gezegen yüzeyinin yansıması parlayacaktı mavi mavi.

öte yandan dragon age'de npc yağlamak mass effect'ten iyi gelmedi bana doğrusu. karma neyim hiçbirşey yok, herkesin nabza göre şerbet verip achievement açılıyor, stat bonus, quest ve dolayısıyla xp alınıyor. normalde ağzının payını vereceğim adama "ehe ehe napalım birader sen de haklısın" demekten sıkıntı geldi. 4-5 seçenek var ama tek seçenek harici herşey aleyhinize çoğu zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...