Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Ama şöyle bişi var. legionu iff görevinde ancak takıma katıyoruz ve sora o görev veriyo. Ama o sırada da iff test ediliyo ilk mape tıklar tıklamaz crew gidiyo. O halde legionun questini tamamlayıp gidersek mutlaka crewden kayıp olacak legionun side questi yapmadan mı gitmemiz gerekiyor?

Ya da başka yere uğramadan (bi miktar dolanmıştım side quest kaldı mı diye) direkt legionu yapıp hemen gitsek yine tamamı kurtuluyo mu?

Sosyal ağlarda paylaş

bitti sonunda ^_^

kimse ölmedi gruptan vede crewdan, herkes loyaldı, herkesin kişisel questleri ve tüm galaksilerdeki tüm side questler bitti, 2-3 tech upgrade dışında her upgrade i aldım :p toplamda 1.100.000 maden + 47k para ile falan bitirdim, evrendeki en iyi ve muhteşem insan olarak cerberusa da vermedim gemiyi ahuh patlattım. son savaş kolaydı baya.

şimdi evrendeki tüm yaşamı en az 740 (37 milyon yıl) kere yoketmiş reaperları sniperımla durdurmayı bekliyorum asd.

Sosyal ağlarda paylaş

soldier başladığıma pişman oldum bildiğin.. ilk oyunda yandaki elemanlarda bol bol power oluyordu , haliyle tanklık yapıp arkadan powerları kullandırtıyoduk rahat rahat ; şu anda resmen acı çekiyorum. hardcore a düştüm -ki FPS/TPS özürlü birine göre yine iyi :P- ikinci başladığımda soldier oynamıycağım garanti.. ilerde ne olur bilinmez tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben soldier oynayarak gayet rahat gittim zorluk seviyesini yüksekte tutarak. İleride 1 tane alan dışı özellik almana da izin veriyor, ona slam falan alırsın gül gibi gidersin.

Takımın özellikleri zaten çoğu yerde işe yaramaz oluyor, overload veya ai hacking falan kullandırttım en fazla.

Zorlu olması gereken yaratıkları 3-5 sniper mermisiyle indirebiliyorsun soldierla, ya da boss savaşlarını (son savaş dahil) hiç heavy weapona ihtiyaç duymadan tamamlayabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Sniper çok güzel bu oyunda. Bir de makineli alıyorsun çok güzel ikili oluyor. Shotgun çok gereksiz olmuş gibi geldi bunda da bana. Tabanca bile kullandım shotgun kullanmadım.

Grupta bi ara 3 sniper takılıyoduk bayağı güzeldi o da. 28 hafta sonra filmindeki gazı yakaladık "dann... dannn... dannn..."

Heavy machinegun tarzı bi silah var onunla beraber kullandım mı bayağı etkili oluyor sniper dönüşümlü olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

2 oyundada soldier gittim. hem tank hem dps yaptım. :P
bildiğin soloydum oyunda. elemanları hiç kullanmadım 2 oyundada. ne bilim zevki çıkmaz ki öyle. salıyorum elemanları takılıolar. ilk oyunda baya aptaldılar 2. oyunda siper fln alıolardı hoşuma gitmemişti aptal aptal dolaşmaları daha iyiydi :P
bi dragon age gibi kontrol edemiosun ki adamları. yada zevkler renkler fln.
benim 6 eleman fln ölmüştü oyun bitince asdsafdfasd
bi halta yaramıolardı zaten

yalnız 2. oyunda sniper hiç sallanmıodu. o açıdan çokda gerçekçi değildi
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk oyunda sniper cok iyiydi valla neden boyle denmis anlamadim. resmen 1shot cekiodun herkese, yakindakiler sorun oluyordu sadece. Bu oyunda da Infiltrator cok kolaylastirmis oyunu. Insanity'de bile kolay. Soldier zaten bullettime yuzunden en rahat oynanan class her zorlukta.

Shotgunda Vanguard icin kullanisli sadece, claymore'u alip 1shot gidiyorsun charge chainleri yaparak. Ama soyleyebilecegim Vanguard insanityde cidden en zorlayan class. Soldier,Inf oynamasi en kolay. Engineer insanity'de cop oluyor resmen cunku dronelar instagibleniyor. Adept'de singularity'e gelen nerf yuzunden biraz ugrastiriyor. Sentinel yine orta seviye cunku zaten herkes ustunuze geldiginden tanklamasi daha kolay oluyor.

Insanity icin de Reaver, Armor Piercing Ammo veya Warp Ammo kullanin derim ozel skilliniz olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyt said:

Siz genelde hangi elemanlarla göreve çıkıyorsunuz?
Ben genelde Grunt ve Garrusla inmeyi tercih ediyorum. Gerçi daha bütün elemanları toplamadım ama bir sorayım dedim.

Hardcore veya Insanity oynuyorsan gidecegin bolgenin bilgilerini iyi oku soyluyor zaten orda dusmanlarla ilgili bilgileri. Ona gore secersin. Bunun disindaki zorluklarda oynuyorsan muhabbetleri icin secmek daha eglenceli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...