Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

diyor ki;

eski save'imi kullanmadığım/kullanamadığım için oradan gelen bilgileri oyun kendisi belirliyor, bunu değiştirmenin yolu var mı? (virgülden sonrası kolaydı :p)

mı galiba...

bence yok, gittim 1 hafta me 1 oynadım ben de o yüzden, bir şeyleri eskiden yeniye taşımış olayım da sarsın diye
Sosyal ağlarda paylaş

gece başladım ben de, dakka 1 gol 1 açılışta Miranda'nın cameltoe'suyla karşılaşınca level aldım sandım meğer eski save'imi kullandığım içinmiş o :p

level 60 karakter transfer ederseniz 4.000 XP (level 5), 50.000 kredi, 10.000 Element Zero, 10.000 Iridium, 10.000 Palladium, 10.000 Platinum ile başlıyomuşsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

savesiz başladığında wrex ve kaidan ölüydü bende, ashleyle aşk yaşamıştım ve councili terk etmiştim. şimdi save imi buldum düzgün bir şekilde oynuyorum tekrardan.

scan upgrade i bu arada scan imlecinin hızlı hareket etmesini sağlıyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

yeni maden arama çooooooooooooooooooooooooooooooooooooook kötü olmuş, uzun zamandır bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum bir oyunda. ultrasonla bebek aramak çok daha eğlencelidir. mako'yla maden aradığımız zamanları mumla aradım.

daha kısa sürüyor hemen hemen 60 saniyede bitiriyorum ben. bildiğin sağ sol yaparak gezegeni tara imleç zıpladığında al arkaplandaki karelere kıyasla 7+ olanları seç fazlasıyla yetiyor zaten.
upgrade sanırsam daha fazla ore cıkarmaya da yarıyor.

IFF

çok kötü olmuş bu time limit oyunu tam bitiriyim dedim (forumda relaydan geçince bitiyo denmişti) oyalanıp gittim crew ve legion (ki shield ugprade i tam,rifle ı var ve loyal) öldü.
direk gittim herkez mutlu oldu hiç anlam veremdim.
biri mutsuz olmalı dedim illusive man i mutsuz ettim :D

zaten kısa oyun niye koymuşlar böyle bir sınır çok anlamsız.

Sosyal ağlarda paylaş

10 saattir falan oynuyorumda, oyun fena değil, Garrus ve Mordin i aldık şimdilik, mordin favori karakterim.

lakin keşke ilk oyundan bu kadar çok şey çıkarmasalarmış, daha iyi olabilirmiş yani bariz şekilde. neyse işte eğlenceli idare eder :)

10 üstünden 7 verdim, bunun 5'i ilk oyunun hatrina, 2 si bu oyuna.
çok fazla konsol vur vur geç oyununa benzetmişler, görevde geçtiğimiz yerlerde kapıların arkadan kapanması oralara bidaha gidemememiz, görev bitince lök diye gemiye ışınlanma falan beni üzdü çok. lan belki gidicem konuşucam biriyle başka questim var felan? illa bida dock yap uğraş. bide benzin alma ve gezegen tarama var ama hiç girmiyelim oraya lol
Sosyal ağlarda paylaş

evet norak, eski oyunun üzerine ekleme yapıp shooting olayını düzelteceklerine shooter'a çevirmişler. nolf2'de daha çok skill filan vardı heh. ortamlar, karakterler, dialoglar filan o kadar başarılı olduğu halde ilk oyun gibi saramadı beni. bu oyunu shooting için alan mı var sanıyorlar anlamadım ki.

20 saat oynadım neredeyse daha hala aynı zırhla geziyorum meh. dlc zırhları boyanmıyor edilmiyor şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

ekran görüntüsünü görünce aklıma geldi oyunda printscreen tuşu yok :D fraps falan kullanmak lazım ss almak çin.

ama savelerin olduğu yerde 2 tane screenshots folderı var ayrı ayrı, oyunu yapan takımın aylar boyu sarhoş olduğunu düşünüyorum ben artık ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...