Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warcraftmovies.com ??

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Sleeper said:
2005 den beri sifrem degismedi bilgisayarımda virus programı vs birsey de yok sifremi yaklasık 10 kisi biliyor ve bugune kadar hack lenmedim. bu biraz da sans isi...

hacı bende böyle diyordum bir anda çin halk cumhuriyeti hacklenme listesine girdim 2 gün arayla 2 kere saat başı şifre değiştirmeme ve paranoyak bir halde sürekli bilgisayarı taratmama rağmen hacklendim. aman diyim önlemini al
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeper'a katılıyorum bu tamamen şans işi. Bilgisayarınızı nekadar güvenli tutarsanız tutun yine de bir şekilde hackliyorlar. Ben de birkere hacklendim ama hala nasıl hacklendiğimi ve şifremi değiştirdikten sonra tekrar ni,ye hacklenmediğimi(şifreyi yine aynı sistemde değiştirmiştim) bilmiyorum.

Bildiğim kadarıyla şifreyi katırmamak için tek güvenli yol da blizzin sattığı her girişinizde farklı şifre üreten cihazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Franceskooo said:
valla hemen her türlü siteye gözümü kırpmadan girerim ama şifrelere gelince,güvenli bi bilgisayarda ekran klavyesiyle tüm şifreleri notepad e yazıp sistemin en ücra yerine attıktan sonra çalıştır dan ismiyle açıp,ordan copy/paste yapıyorum.

Sonuç: Daha hacklenmedim umarım hacklenmem.

copy/paste yapman yeterli keylogger icin.
Mouse kullanarak girin sifrenizi adamlar keylogger ile sifreyi alsa bile kombinasyon ile ugrasması gereksin. Misal sifreniz Abso1234 olsun. Önce 34 girin sonra mouse ile basa gidin Ab girin sonra sona gidip 34un onune 12 ekleyin ve geme mouse ile basa gidip AB nin ardına so ekleyin yani adama cıkan sifreniz 34Ab12so olur adam bunu dener ama sifre değiştirmiş diyip kasmaz veya kassa dahi baya bi kombinasyon denemesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Franceskooo said:
valla hemen her türlü siteye gözümü kırpmadan girerim ama şifrelere gelince,güvenli bi bilgisayarda ekran klavyesiyle tüm şifreleri notepad e yazıp sistemin en ücra yerine attıktan sonra çalıştır dan ismiyle açıp,ordan copy/paste yapıyorum.

Sonuç: Daha hacklenmedim umarım hacklenmem.

copy/paste yapman yeterli keylogger icin.
Mouse kullanarak girin sifrenizi adamlar keylogger ile sifreyi alsa bile kombinasyon ile ugrasması gereksin. Misal sifreniz Abso1234 olsun. Önce 34 girin sonra mouse ile basa gidin Ab girin sonra sona gidip 34un onune 12 ekleyin ve geme mouse ile basa gidip AB nin ardına so ekleyin yani adama cıkan sifreniz 34Ab12so olur adam bunu dener ama sifre değiştirmiş diyip kasmaz veya kassa dahi baya bi kombinasyon denemesi lazım.

Bunu wow login ekranında nasıl uygulicaz ? Internet kullanırken iyide oyuna girerken böyle bişi yapabilceğimizi sanmıyorum yada varda benmi bilmiyorum :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...