Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablo net te sorunlar

matama

Öne çıkan mesajlar

Jadelith said:
abi bende çok ilginç bi sorun var

download normal ediyorum 600le filan (6mbit)

ama internet sitesi açması ya 5dk alıyor ya da hiç açmıyor.

delirecem.

benzer bi sorunum var benimde. ama 6 mbit değil 512kbps :)

ayrıca genel olarakta son zamanlarda yavaşlama var bencede,ne download'ı tam hızında yapıyor ne siteyi açıyor ne oyunları sıfır lagla oynayabiliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

2mbit im ama 1500 civari gosteriyor test ettigimde

doscis 1.0 modemlerin sorun cikardigini (ki surfboard var hala) ve turksat in degistirdigini doscis 2.0 verdigini soyluyorlar ucretsiz

bide bir site vardi modem mac i girip frekans filan kontrol edebiliyorduk o sitenin IP sini hatirliyan varsa yazarsa sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

onu bende dusunuodum sorun yasayan butun arkadaslarimda o modemden var. ama bendeki sorun sanirim ondan degil cunku gunduz ve oglen saatlerinde ciillop gibi baglanti 70 ms vent falan takilirken aksam 8,gece bazen 11 bazen 01 arasi surekli degisken bi ping oluor 350 ile 645564654 arasinda :/
buna ek olarak 10 gundur falanda modem ip almior arada 10 dakka sonra kendi kendine ip aliyor falan :( telefonda adamlara ne anlattiysam speedtest yaptiriorlar kafayi yicem :P
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:
2mbit im ama 1500 civari gosteriyor test ettigimde

doscis 1.0 modemlerin sorun cikardigini (ki surfboard var hala) ve turksat in degistirdigini doscis 2.0 verdigini soyluyorlar ucretsiz

bide bir site vardi modem mac i girip frekans filan kontrol edebiliyorduk o sitenin IP sini hatirliyan varsa yazarsa sevinirim

hah bunu sordum doscis 2.0 a gecilmedi diyo telefondaki tip :) gecilirse baglanamazmisiz eski modemlerle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...