Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çiçeği burnunda warlock

LonelyWolf

Öne çıkan mesajlar

Ben affli olup level 70e kadar imp ile oynadım.

2şer 3er kesersin moblar, ölmek cok zor. Impten de sürekli dark pack le mana cekersin, non-stop kasarsın.

Eğer daha da hızlı kasmak istiorum diosan, hiç lootlama mobları öldür geç. :)

hepsini lootlasan level 70e kadar 100g olur onuda salla gitsin bi arkından al :)
Sosyal ağlarda paylaş

bende bi çiçeği bi yerinde warlock olarak devam edeyim bari.
level 56'yım şuanda affli gittim hep dot'u dizdim voidi saldım wandla kestim(evet biraz ezikçe geliyor ama mana baya sorun oldu tabi)
imple gidince de bu sefer sürekli kendi canımı doldurmak zorunda kalıyorum falan daha zor geldi bana sanki.

felguard 50 de çıkıo di mi?
2-3 tane lock görevi duruo bende yapmadım daha iyiyse gidip yapıyım görevlerini.

bi nub sorusu daha soriyim bari doğru dürüst quest bulamıyorum haritada yer kalmadı her yeri gezdim levelıma uygun bulmakta zorlanıyorum napabilirim bu konuda?

dark portal'dan kaçta geçiyoruz 60 mı?
bi arkadaşım daha öncede geçersin daha rahat level kasarsın falan dedi kaçta takılmak lazım? şuan işkence gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

demon treede yeterince talent verince açılıyor f.guard
58'de outlandden geçiliyor,gear flm oldukça kotu olmalı ara sıra instance gir <: 2 tane 0-70 lock kastım ne food nede water kullandım =P demon gidiyorsun imp h.funnel almanı tavsiye ederim aff nasıl mana yetmiyor anlamadım x3 dot varken void tanklıyor mobu life tap + drain life.2-3 tane daha mob dotla howl of terror at onlar donene kadar voidle aoe taunt kullan life tap rain of fire bile takılabilirsin fds cok mana sorunu varsa imp s.drain al killing blow yap ama ss destroy cok kasıyor o zmnda slot kalmıyor pek =P

ek türettim lol
Sosyal ağlarda paylaş

imple mi level kasılır naptınız ya haha.

level kasarken ya felguardla kasacaksın ya voidwalker. tbc'de felguard geldikten sonra voidwalker biraz gereksiz oldu.

imp tank değil zaten, tüm damage'i sen yiyorsun. işkence gibi bişi resmen.
affliction çok tutulan bir talent tree tamam ama felguardla level kasmak varken imp tavsiye etmem.

demonology tree'nin en iyi survivality'si var.
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar söyleyim, imple level kasılmaz, yazık etmeyin kendinize :)

Masquerade said:
ya afflide manayı çok çabuk kurutuyorum ben de. level 71 warlock şu an ama afflide zaten void aggro falan tutamıyor adam akıllı. demon mu specleyip denesem bir de. :/

valla ben demonology gittim affliction sevemedim.
demonology çok daha rahat solo kasılıyor.
çok salak bir talent tree gibi gözükse de, her işini pete yaptırmayı sağlıyor.
aggro da çok rahat tutuyorsun, fazla mana harcamana da gerek kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:
Felguard kendi kendine bir köşeye sıkıştırıp halleder mobu; sen de keyfine göre moba bir curse atarsın, az ilerdeki herbü alırsın, yanından geçen gnomea sataşırsın, alt+tab yapıp patide bir post okursun falan.

hahah hakkaten oynayışım böyle yav.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
arkadaşlar 52 oldm dün itibariyle. pek bi çiçeği burnundalık durum kalmadı ama ben bi türlü warlocktan istediğim tadı alamadım. 55 olduğumda bir dk açmayı planlıyorm, en baştan karakter kasmak istemediğim için. dk ile ilgili ne düşünorsunz. açsam mı yoksa biraz daha level atladığımda warlocklada tad alabilr miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...