Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Love is in the air

hozceri

Öne çıkan mesajlar

son paketide aldim

dress dustu 3245324 defa
elimde o kadar cok dress varki rahat bir raidi giydirebilirim

sakin sakin yaziyorum cunki su an aklimdan gecenleri buraya kussam hic hos olmiycak

ben bir sokaga cikip hava aliyim bari
soyle karanlik noktalara filan daliyim belki bi tinerci filan cikar karsima
su anda bana ilk bulasan insani 30sn de hastanelik edicek sinir birikmesi mevcut

ayni zamanda birde fool title i istiyorum
butun haftasonumun icine ettigim icin
Sosyal ağlarda paylaş

cidden şaka gibi ya. bu kadar gün saat başı paket alıp tamamlayamayan insanlar var ve adamların bu konuda yaptıkları tek şey 3. gün drop rate'i sözde arttırmak. blizzard için tam anlamıyla bi epic fail. achievementı metadan çıkarmadıklarına mı küfredersin, rng içinde rng koymalarına mı.. sizin yerinizde olsam bu işin peşini bırakmam, zira akılları varsa kaldırırlar metadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
sevgilimle oldugum gece "senin şansına bi adoration alim" dedim.

aldım, candy bag düştü, ve tek eksik olan http://www.wowhead.com/?item=21821 düştü, Lovefool oldum

Heh :D

töbe sen manyak mısın sevgilin yanında wow a mı giriyosun ? Git dolaş sevgilinle
aklıma geldi ben hanıma diyeceğim onu senin sansına bak adoration alıcam diye kafamda bi sey kırardı onla ugrasıcagına benimle ilgilen diye
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
Dworgian said:
sevgilimle oldugum gece "senin şansına bi adoration alim" dedim.

aldım, candy bag düştü, ve tek eksik olan http://www.wowhead.com/?item=21821 düştü, Lovefool oldum

Heh :D

töbe sen manyak mısın sevgilin yanında wow a mı giriyosun ? Git dolaş sevgilinle
aklıma geldi ben hanıma diyeceğim onu senin sansına bak adoration alıcam diye kafamda bi sey kırardı onla ugrasıcagına benimle ilgilen diye

1 bag aldık çıktık oyundan abi işte alla allalala

:D

o yanımdayken oyuna dalarsam yanımda kalmaz zaten kanımca :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...