Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dante's Inferno

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

"White Wolf" said:

God of war kim ya tipsiz kratos tan gına geldi valla yeni favorim geliyor ne kratos kadar öküz nede (dmc)dante kadar şımarık ama kratos gücünü dantenin karizmasını almış.

darksiders'a pek fazla bel bağlama derim açıkçası.benim de aylardır deli gibi beklediğim bi oyundu.
bugün bayonettayı bitirdikten sonra başladım,1-2 saattir oynuyorum,artık bayonetta'nın her yönden muazzam oluşunun etkisinden kurtulamadığım için midir bilmiyorum ama aşırı derecede sığ geldi bana oyun.başarısız bi god of war klonu oynuomuşum gibi sanki.biraz daha oynıyım,daha detaylı bişeyler yazarım hakkında,şimdilik bi süre daha denemek istiyorum belki ilerde sığlıktan çıkar oyun diye.
Sosyal ağlarda paylaş

yok,oyundan tereddüt edip iptal etme pre-orderını,başta biraz sığ bi oyun gibi gözükse de,ilerleyince epey güzelleşiyor :)

ama dipnot tavsiyesi yapmadan da geçemicem,eğer bayonettayı satın almadıysan,darksiders pre-orderını iptal edip önce onu almalısın derim ben şiddetle :p
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:

Anelor said:

demosunu oynadim simdi igrenc bir oyun abi dencek baska bisey yok bu kadar klise bi hikaye gider her yonuyle GoWun aynisi bi oyun olamaz ya insan yaparken az utanir para tuzagi yapmis adamlar resmen trap hazirlamislar oyun degil

hikayenin nesi klise, siteyi inceledin mi acaba, tarihin en onemli siirlerinden birini nasil klise dersin anlamadim. laf olsun diye yorum yapyionuz, aaaaaaa :D

sitesine falan girmedim seytan abi karimizi kaciriyor bizde pesinden kosuyoruz sonra seytani tokatlicaz muhtemelen karimiz bize guvenip anlasma falan yapiyo heralde seytanla klise geldi bana
Sosyal ağlarda paylaş

şüphesiz bi şekilde oyunun atmosferi güzel olacak.buna artı olarak ta sıkmayan,yer yer gow gibi bulmacalı,combatı çeşitli,kaliteli bi button smasher yapabilirlerse oyunu,tartışmanın pek anlamı yok bence.her türlü güzel bi oyun olur,her türlü de oynanır yani. bu türde farklı oyunların da çıkması,god of war ve DMC hariç kaliteli alternatiflerin de olması gayet güzel bişey kanımca.
Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:

şüphesiz bi şekilde oyunun atmosferi güzel olacak.buna artı olarak ta sıkmayan,yer yer gow gibi bulmacalı,combatı çeşitli,kaliteli bi button smasher yapabilirlerse oyunu,tartışmanın pek anlamı yok bence.her türlü güzel bi oyun olur,her türlü de oynanır yani. bu türde farklı oyunların da çıkması,god of war ve DMC hariç kaliteli alternatiflerin de olması gayet güzel bişey kanımca.

Adamlar The Divine Comedy'i oyun yapmışlar.

Allah aşkına Divine Comedy klişeymiş demeyin ama yani çüş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...