Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EA'e iletecegi bisey olan varsa

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Abi benden iyi biliyorsun ki oyle istemekle olmuyo bu isler ehue.
Hele olay oyun sirketiyse, EA disinda bi sirkete yeni mezun birinin girmesi cok zor. EA'de 124323423442 pozisyon varsa Blizzard'da 5-10 pozisyon falan vardir yeni mezuna, e zaten benim oyun gelistirme tecrubem 0, yapay zeka ya basvuruyorum, yerime direk oyun gelistirme tecrubesi olup da yapay zekayla ugrasan birini cakarlar Blizz'de falan.
Bethesda'ya basvurmustum gecen sene sktir lan git bi kendin oyun yap once falan demislerdi haha.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
benim oyun gelistirme tecrubem 0, yapay zeka ya basvuruyorum

yapay zeka sorunlu genelde ea'in el attığı, aracı olduğu her oyunda. amcalar eskiden kaçmıyordu hiç, sonradan kaçmaya başladılar ama saklanmıyorlardı, şimdi ise 4-5kişi gelseler bile tek kişi karşısında mal gibi saklanıyorlar falan.. tabii hepsi oyunları daha rahat oynayabilmemiz için gerçi. yoksa kim ister Özel tip kıyafetli adamların her birinin hakikaten özel tim gibi senin adamını kaşının ortasından ZBAM! diye vurmasını?

oyunlardaki lineerlik problemi de ayrı bişi aslında.

ha ayrıca hep birbirinin tekrarı gibi oyunları. yenilikten uzak, genel piyasaya klişe ürünler vs.

tabii sen bunları boş ver de, allah yardımcın olsun be penth. inşallah iyi geçer
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
2 saat sonra mulakata giricem, iletirim sizin icin.
Ben Westwood'dan bahsetmeyi dusunuyorum sahsen sdfsdf

ne yap ne et beni de aldır yanına :D
ben capcom veya konami istiom ama ea'ya da hayır demem (sanki onlar beni istiyorlarmış gibi)

şaka bi yana ne tür meziyetler istiyor bu oyun firmasındakiler, oyun konusunda tecrübe derken mesela bi ogre ile çalışmış olsun, fizik motoru deyince eblek gibi bakmasın mı yoksa hepsi somut birer proje istiyorlar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...