Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangisi daha iyi?

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

evet daha eskilermiş o konuda göt oldum. taxinin başı çektiğini sonrasında cheers'ın geldiğini düşünüyordum ben daha doğrusu öyle biliyordum. çünkü taxi digitürkte yayınlanırken seyrettim. digitürkün dergisinde baya bir anlatıyordu başlayış hikayesini nasıl bir akımın başını çektiğini falan.
Sosyal ağlarda paylaş

bu dizi olayına beşinci sınıftayken etv'de married with children ile başladım işte ben. hatırladığım rosanne falanda vardı. cheers yine vardı yalnış hatırlamıyorsam yada sonradan mı seyrettim hatırlamıyorum. sonra digitürk comedymax saolsun. 2 sene önce falan taşıdım kendimi internetten dizi izleme olayına. o yüzden bu kanallar diziyi övmek için ne deseler sanki yüzde yüz doğruymuş gibi geliyor saçma bir şekilde.
yoksa öle bilmeden atıp tutayım yapmadım yani (:
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:
friends. 1 ay olmadı 4.kez 10 sezonu bitirdim. üzerine gazımı alamayıp önceden ağır burun kıvırdığım joey'i seyrettim. joey aynı joey fakat dizi hakikaten iyi değilmiş.

how i met your mother'ın bütün sezonlarını friendsin 1 bölümüne değişmem.

listede coupling uk iyi yok. onuda heralde bir 5 kez falan seyretmişimdir. friendsle aynı kefeye koyabildiğim tek dizi hatta

bende dün 2. kez bitirdim friends'i :( inanılmaz bi dizi yani. böyle durmadan izletiyor bence. karekterlerin hepsinde biraz kendini buluyorsun. özel bi sezon çekseler filan yeniden. yada hiç bitmese imiş. o son bölümde boş ev ve kapı kapatıp gittikleri anda çok üzülmüştüm :( neden bitiyor diye :(

edit: ayrıca friends bana göre o dizilerin böyle çıkış noktası gibi filan. yani 94 yılında ilk çıktığından geçen zamanda çok fazla örnek alınıcak komiklikleri ve hiakyeleri olabilir.

bende joey'inin chandler ve monica'yı öğreninceki tepkisinde bitiyorum hep

tellos said:
abi friends hayattır ya bilgidign
çendlırr bing mesela
adam 3 memeli komik salak bi adam olarak bildik
herif evlendi ayı gibi oldu evrimleşti gözümüzün önünde gerçek hayatta alkolikmi ne olmş hatta:p
başıktan sonra 8.sezounu bi daa izliycem =)

arkadaş uyuşturucu tedavasinden dolayı kilo aldı demişti ama ne kadar doğru bilmiyorum tabi.

jenice'i unutmamak lazım. aklıma geliyor şimdi tek tek
Sosyal ağlarda paylaş

how i met your mother bena kahkaha attıramıyor.güldürüyor ama kopartamıyo.
karakterler friends kadar iyi değil. barney özellikle joey e çok benziyo lan, ya da ben benzetiyorum.
ha marshall ı severim baya, en yaratıcı karakter o dizide.

friendsin her karakteriyse ayrı bir komedi benim için, chandler bing'in yeri ayrı olsada.
Sosyal ağlarda paylaş

matthew perry ağır bir kaza geçiriyor bu arada. jetski kazası yalnış hatırlamıyosam. ağrı kesici bağımlısı oluyor. bir ara çok kilo alıyor bu yüzden işte. jennifer aniston'ı personal trainer olarak tutuyor ondan sonra (: ama oda kesmiyor rehabilitasyona yatıyor. zaten hangi sezonlar arasında yatıyordu rehabilitasyona hatırlamıyorum ama bir anda 20 kilo verince baya garipsenmiş yine
Sosyal ağlarda paylaş

Birisi değinmişti ama ben gene hatırlatayım. Friends i seven herkes her bölümüne bayılır geçiştirme vs iğrenç bi bölümdü sıkıcıydı vs demez hiçbir bölüme ben 2 sinide izledim/izliyorum how i met your mother da birçok geçiştirme yada kalitesiz bölüm mevcut ve açıkçası en nefret ettiğim yanıda yazarın halen annenin kim olduğunda karar kılmamış olması dizi iptal edilirse bu yaparız devam etcekse daha düşünürüz vs gibi röportajlar veriyo ben öle adamı döverim :)
Sosyal ağlarda paylaş

herkes friends yönetir diyor bencede kıyaslanıcak başka bi dizi zor friendsle. bir friends iki couplingdir bu alemde. ama anket nedense açılmış. imdb puanında friends daha önde. ancak himym daha güncel ve yeni bir dizi olduu için ve sanırım friends i bazı arkadaşlar izlemediği için böyle olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

friends te ana karakterler dışında aileler ve konuk oyuncuların performansı ve senaryoya bi parça olmaları süper.
bence how i met your mother ve friendsten birer bölüm seçip koyup izleyelim. iki tarafı savunanlarda diğerini yorumlasın tarafsızca.

not: friends adına julia roberts ve jean claude van dam ın oynadığı 2. sezon 13. bölümü öneriyorum :D tabi 10 sezonda daha neler var hepsi biribirnden güzel ama ilk aklıma gelen bu daha geçen izleyip koptum.

ek bilgi: friends ezer.

daha ek bilgi: ekşisözlükte her 2 sinide full izleyenlerin yaptığı yorumları okuyun bence. friends direk ezer yorumları var. friends ten kopmuş biraz özenilmiş bir dizi diyolar himym için ve kopuk olduğu çoğu şeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...