Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 mü istiyorsun ? (petition)

arcane

Öne çıkan mesajlar

değeri şu o haberin: bis'in kapanma haberiyle beraber fallout 3 projesi 'cancelled' oldu. şimdi 'to be estimated' durumuna geçti çıkış tarihi. oyunun olması ya da olmaması kadar bir fark var..

"With nobody working on Fallout 3 the industry assumed that the game was dead in the water. That is, until today."[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 22 Ekim 2002 23:24 tarihinde demiş ki:
yok öyle bişe
2 side yalan..

off tactics2 çıkmasın istemiyorum
fallout 3 ü yavaşlatmak dışında bir işe yaramaz[hline]
*Clark Mutant sees some trouble brewing on*
-This is job for SUPERMUTANT!

+412985320909532 tactics irençti Fallout rulaz tapıyorum bea...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

level okuduğum yok da fallout 3'ü görünce bunu diyesim gelebilir benim de..

tactics'i bis yapmadı, yani fallout 3'ün yapılmasına engel filan olmadı tactics. o kadar isteselerdi icewind dale'leri yapacaklarına fo3 yaparlardı. "keşke tactics olmasaydı" diye yırtınmanın anlamı yok, fallout franchise'ına yakışan, değişik türden ve değişik bir firmanın yaptığı bir oyun..

ben isterim ki adamakıllı bir firma benzer şekilde yakışacak bir aksiyon ya da rts de yapsın. neden sadece bir türle sınırlı kalsın ki böyle güzel bir evren? franchise'a yakışır bir kalitede yapıldığı sürece başka şeyler de çıkabilir bence, tutuculuğun anlamı yok..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

önceden bi kaç oyum vardı bi tane daha attım;)
bu arada ordaki yazıda Baldur's Gate 3 ün yapımına mı başlandığından mı bahsediliyor yoksa ben mi yanlış anladım?
[signature][hline]I am a vision, I am justice
Never thought that I could love
Living in shadows, faded existence
It was never good enough

The first Levie of Paticik

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 14 Mayıs 2004 17:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

BIS'in kral kadrosunun elinden cikmayan Fallout 3'ten umutlu olmayin bosuna diorum ben sahsen... Ben degilim

Bullfrog'u satin alip olduren EA ile birlikte, BIS gibi CRPG'de SSI'dan sonra 2. bir devre imzasini atmis bir division'i kapatan Interplay'de kara listemdedir ayrica... hepsine kafam girsin

J.E. Sawyer'da Obsidian'a gitse takimi soyle bi toparlasalar dagitirlar tekrar ortami o ayri...[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
Futurama - Loading.
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

hepsi kral adamlar başkasının yanına gitmeyip kendi ekiplerini kurmayı tercih edeceklerdir ki öyle yapıyorlar

bg3 e yukarıda yazdığı gibi başlanmıştı ama interplay in d&d lisansını kaybetmesi yüzünden askıya alındı (bir başka deyişle çıkmayacak uzun süre)

EA in bullfrog u öldürmesinden beter bi olay var
interplay CEO su istifayı bastı, firmayı da titus a sattılar
ondan sonra resmen yıkılma devri başladı, sonunu iyi görmüyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Troika ilgileniyomuş galiba fallout un lisansıyla. Obsidian da teklif gelebilir ki benim tercihim Urquhart ve Avellone dan yana. Nma da geçenlerde bi oylama vardı Troika önde götürüyordu. Atari nin suçu matarinin suçu ben ToEE den sonra Troika ya olan güvenimi kaybettim.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

obsidian daha bişi yapmadı benim bildiğim..

daha çok bis designer'ı (art felan değil)hangi şirketteyse o yapmalı ki tim cain filan troika'da. ve adamlar üçüncü oyunlarını yapıyorlar ki bu oyun hl2'nin source motorunu ilk kullanacak oyun olan vampire the masquarade'ın devamı. arcanum fallout tarzı, toee de anladığım kadarıyla iwd tarzı bir oyundu, falout 3'ü çıkarmaya en kalifiye ekip gördüğüm kadarıyla troika'ya ait şu anda..

urquhart ve avellone bütün oyunu kurtarabilecek değil tek başlarına, daha ekiplerinin ne çıkarabileceğini görmedik..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout 3 ekibindeki 17 eleman su anda obsidian'da diye biliorum, onemli lead designerlardan J.E. Sawyer yok yalniz

KOTOR II uzerinde calisio su anda Obsidian, gorecez[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
Futurama - Loading....
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...