Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iron Man 2 (2010)

Kinkaudonau

Öne çıkan mesajlar

sin city iyiydi ama
1. devamı 2012 mi diyorlardı?
2. yok yaw onu bunun kadar beklemiyorum.. ironman'i canım sıkılsa ve az vaktim olsa bile, ne biliyim otobüste PMP tarzı bi aletten, okulda minik ekran bi notebooktan vs. canım çekerse izleme dürtüsüne karşı koyamam izlerim. sincity'nin ilk filmi de çok güzel ama -e çizgiromanın da kendisine uygun olarak- pek sefgili akila'nın da belirttiği gibi
aquila said:

bi de traileri her izledigimde, ziplayip havayi yumruklayasim geliyo.

gibi bi his uyandırmıyor..ironman 1 bu hissi verdi, 2nin trailerı da bu hissi veriyor.. bence 2.film de vericektir..

ironman bi gaz, bi ağzını kırarım, bi HOBAREY filmi olarak çok iyi bir film.. sincity de çok iyi bir film ama bence bu konuda -konusu gereği- sınıfta kalan, doğası gereği az daha ağır bi film..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Hele sukur, son 6 aydir sinemada izledigime deyecek bir film gordum. Cizgi romana ne kadar bagli kaldilar bilemem ama ben epey begendim filmi. 8.5/10

Spoiler

Yine bu filmde belli konulara baslangic niteliginde, bana halen hazirlik yapiyorlar hissi verdi. Genel olarak, Iron Man in kendini bulusu, War Machine nin cikisi ve Avenger lar kurulumu icin zemin olusturma, vs. seklinde gidiyor. Bu sefer Nick Fury epey bir gozukuyor, anlasilan SHIELD basindan beri Tony yi gozetlemekte, zaten Howard Stark in SHIELD in kurucu ortagi oldugunu ogreniyoruz.

Mickey Rourke feci rusca dokturuyor. Adam o role cuk oturmus resmen.

Scarlett te hasta oldum, yok boyle bisi, birde latince ogretmisler hatuna aman aman diyim.

Tabii espriler havalarda ucusuyor her zamanki gibi. Ozellikle Tony Stark in dogum gunu partisinde turntable in basina gecmesi, ehhehehehe.

Film sonunda yazilarin bitmesini bekleyin.

SHIELD elemanlari, New Mexico da Thor un cekicini buluyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...