Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WAR'da durum nasıl ?

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

Herkese selam.

Öğrenmek istediğim birkaç şey vardı birileri trollemeye çalışmaz umarım ya da war vs x tartışmasına dönüşmez.

Öncelikli olarak WAR'da durum nasıl ? Oyun içi hatalar sorunlar bunların çözümü ne alemde ? AOC gibi bir fail yaşadığı söylenemez sanırım peki oyuncu seviyesi ne durumda ? Sizlerin düşüncesi ne ? Oyun gelecekte neler vaat ediyor, şuandaki ilerleyişi nasıl ?

Benim aklımda war oynamak yok açıkçası sadece merak ettim ve öğrenmek istedim. Şimdiden yanıtlayacak olanlara teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

alperozg said:
walla ben 40 olana kadar daha çok eğlenmiştim, biraz baymaya başladı.

katiliyorum. Eskiden kafamda turuncu 2000, 5000, 10000 falan gibi sayilar ucusurdu, simdi mor mor +1, +2, +5 ler falan ucuyor, bunalimdayim doktor bey :)

yuksek chapter PQ da yapan yok.

Neyse ki alt karakter fazla :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece merak diyelim :)

Potansiyeli nasıl diye merak ettim çok övüldü AOC gibi o olacak şu olacak denildi ardından hiç ses çıkmayınca öğrenmek istedim gidişatını. AOC gibi başarısızlık yaşamadı anladığım kadarıyla.

Peki rakamlar nedir ? Oynayan oyuncu sayısı ne düzeye geldi ?

İyi eğlenceler, cevaplar için teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
1) Realmlerde durum nedir? Oynayanlar kendi serverlarından bilgi verebilir.

2) Oyundaki çökme sorunu düzeldi mi? (fortress)

3) Release anına göre arayüz ve bug fix durumu nedir?

1.realmlerın bir kısmında order bir kısmında destro cogunlukta,sanırım 1 serverda durum eşitmiş
2.eğer çözümü kabul edersen edildi şöyleki artık fortresse saldıranlardan sadece 48 kişi girebılıor aynı sey defans ıcınde gecerli.
3.arayüz güzel,bugların nerdeyse tamamı düzeltıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:
2.eğer çözümü kabul edersen edildi şöyleki artık fortresse saldıranlardan sadece 48 kişi girebılıor aynı sey defans ıcınde gecerli.

bu rakamın en az iki katı sözkonusu savunan için, saldıran için de belki üç katı. kendim fortress saldırısındaydım dün ve birkaç ayrı wb birkaç ayrı wb'ye saldırıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
miyaw33 said:

bu rakamın en az iki katı sözkonusu savunan için, saldıran için de belki üç katı. kendim fortress saldırısındaydım dün ve birkaç ayrı wb birkaç ayrı wb'ye saldırıyordu.

hmm evet bu sayı yanlsı olmus miyaw. saldıranlar 4 wb kadar olabiliyor. savunmayı bilmiyorum hiç savunma durumuna düşmedigimizden:p
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:
Sam said:
miyaw33 said:

hmm evet bu sayı yanlsı olmus miyaw. saldıranlar 4 wb kadar olabiliyor. savunmayı bilmiyorum hiç savunma durumuna düşmedigimizden:p

biz hic 2 wb dan fazla olamadık gecen patchden sonra,belkı adam yetersizliğinden belkide cap tandır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...