Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi rewamp 1 and 2, pub 9 and 10

faki

Öne çıkan mesajlar

http://starwarsgalaxies.station.sony.com/content.jsp?page=Jedi%20Archives%20Volume%202

Yeni özellikler benim çok hoşuma gitti, bakalım sizlerde jedi rewampı beyenecekmisiniz :)[signature][hline]Callawey Excalibur
geleceğin en büyük jedi'yı
maybe force will be with you
la güç zaten benimle alala
Sosyal ağlarda paylaş

Bence çok güzel olmuş.Kesinlikle eski sistemden daha iyi.Ama şöyle bişide var.Eğer questler kolay olursa,neremize baksak jedi görebiliriz.Questler muhtemelen zor olucak ama soe bu gene bişiler yapar ve bir bakmışşsınız oyunun jedi academyden farkı kalmamış.[signature][hline]Deno O'Connor-Eclipse

Master Commando,Master Marksman,Master Medic,Master Scout,Master Pistoleer,Rifleman
Sosyal ağlarda paylaş

birde oaly sadece questlerdede bitmiyor o yöndende çok güzel, ayrıca jedi skill tree, bundan böle herkes için de aynı olmayacak, tree de bulunan 5 adet force dan herhangi birinde daha üstün olablirsinz ya da hepsinde karma yapabilirsiniz, pvp rankınıza göre skill kasma olayı, rank kayıp edildiğinde kayp ettiğiniz skiller, kestiğiniz adamlara göre light ve dark side a doğru kaymanız, hepsi süper fikirler olmuş bence. Oyun yavaş yavaş kendini aşmaya başladı sanırım. Ama en önemlisi pub 11 :) galaktic civil war, önceden okumuştum, tailorından architeğine kadar herkes savaşa girecekmiş, pub 10 ile pub 11 arasındada muhetemelen exp. gelir, aşıyor ya daha fazla lafa gerek yok :)[signature][hline]Callawey Excalibur
geleceğin en büyük jedi'yı
maybe force will be with you
la güç zaten benimle alala
Sosyal ağlarda paylaş

holo bitti sayilir gibi suandan itibaran yapmanin hic bi mantigi yok bosuna zaman kaybi. baslamis ve 10 un ustunde meslek yaptiysaniz hic aramayin silent i :) bu masterlar yardimci olacak deniyo ama taib nasil olacak junkdealer lar gibi al sana meslek basina 400 kredi demesin :P

bu arada sanirim bi yerden sonra jedi lar herdaim tef li olacaklar kendi secimleriyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence meslek masterlama sisteminin kalkması hiç iyi olmayacak. Sistemin güzelliği Jedi olmak isteyenlerin gerçekten bu yola baş koymaları gerekmesiydi. Jedi olanlar söke söke oluyorlardı. Sabır, saatler ve azimle. Ayrıca bu sistem kalkarsa zaten az sayıda olan architect, image maker gibi mesleklere kimse bakmayacaktır.

Benim tahminim bu güne kadar holo tarafından açıklanan olunması gereken meslek bundan sonra görevlerin sonucunda söylenecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Eski sistemle butun professionlari Masterlamak tam 46 gun suruyor. Tabi eger siz inanilmaz cenabetseniz tam 32. professionda jedi olursunuz, onun disinda 25 te falan olanlar da var birsuru. Bu da yaklasik 35 gun falan yapar.

Yani 1 ayi biraz geckin bir surede makrolar yardimiyla jedi olunabiliyordu. Yeni sistemde bakalim ne olucak bende bekliyorum sabirsizlikla.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada architect image designer falan bunlari gercekten severek yapan bi suru kisi var bunlari degistirmeyecek holo sisteminin kalkmasi. bi entertainer grubuna girdiyseniz bugune kadar orda nekadar cok hanim oldugunu gorursunuz bu isi yapmak icin oyunu almis olan :) muhabbetler cok bomba :D
Sosyal ağlarda paylaş

Makrolar yardımıyla master olmak ne zevk veriyor anlamıyorum. asıl zevk o yolda çektikleriniz her xp alışınızda daha kaç xp kalmış diye bakmanız ve sonunda yeterli xp yi alıp öğrenmek için koşturmanız değil mi?

tabi benim burdaki mesajlardan anladığım kadarıyla çoğunluk ile benim zevk anlayışım bir değil. milletin derdi bir an önce masterlayıp diğer playerları bir an önce öldürmeye başlamak. oysa ben bir dostumla güneş batarken manzaraya karşı oturup sohbet etmekten yeni yaptığım zırhtan ona da bir tane yapmaktan hoşlanıyorum. Bu nedenle eğlencenin asıl kısmı master olurken yaşadıklarım zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle cantinalarda afk macro yapan tipler var,en çok sinirlendiğim onlar.Eskiden muhabbet ederdin adamlarla,gülerdin,alkışlardın vs, adam da sana cevap verirdi.Yada tip verdiğinde en azında teşekkür ederdi.Şimdi herkes afk oh ne güzel.Ben de tiplemiyorum adamları ceza olarak.[signature][hline]Eaglef Ifock of Eclipse

R.I.P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...